0

A wyjdz z stąd...

0

Nawet jak któraś drużyna wygra, a my przegramy, to i tak jedziemy do domu.

16

Teraz nikt nie gada, że Kane nabija słabiaków. Ronaldo jakby strzelił Panamie, to już by było gadanie :D

5

Według mnie jeśli chcemy wygrać, to w składzie nie może być Milik, Cionek i Błaszczykowski.

0

Akurat rocznik 95 to nie dziecko.

14

To jest najsłabszy Polski duet komentatorów na tym Mundialu.

1

Trzeciak nie wie, że nazwiska się odmienia.

0

Łączyć przyjemności z obowiązkami? Czemu nie.

1

Nie wiedziałem, że komentatorzy mogą być w pracy na**bani.

0

To już było wcześniej.

13

Jak nie rozumiem artykułu, to czytam go jeszcze raz. Tobie radzę to samo.

1

Chorwacja ich wczoraj wyjaśniła. Wątpię że awansują.

0

Argentyna z taką grą niech nie liczy nawet na remis z Nigerią, ale to jest sport nieprzewidywalny i mogą wygrać.

0

Chyba nie oglądasz Mistrzostw.

1

Pamiętam jak Neymar ryczał na Igrzyskach Olimpijskich, taki sam cyrk. Ale tam przynajmniej coś wygrał, a tutaj się skompromitował.

0

Rakitic bramkę strzelił, to jest w sumie dobra noc dla kibica Barcy, a szkoda mi tylko Messiego.

0

To byłby remis pewnie.

2

W 2014 roku mieli Di Marie, Lavezziego w formie i bardzo dobrą obronę.

2

Fekir to by była dobra opcja jakbyśmy nie mieli Cou.

1

Wchodzi nasz młody.

0

A potem wklejają te memy filmiki z wąsaczami, innymi Januszami i się z tego śmieją, a zachowują się tak jak oni.

8

Co jak co, ale z naszą kadrą wyniki osiągnął świetne w ostatnich latach. Nawet mógł być Półfinał ME przy szczęściu w karnych.

0

W takim przypadku Rep Francji praktycznie niczym by się nie różniła od Rep Senegalu :d

4

Lepsi młodzi niz starzy Evra i Sagna. Mi tam gra Hernandeza się podoba.

0

Czyli jednak dogadali się z Gremio.

0

Lepsi komentatorzy jak eksperci.

5

33,98 Niewiem skąd ci się wzięło 38.

2

Polska musisz, a nie Leo :D

0

Umtiti na tych MŚ gra dość słabo.

0

To on zapuścił bródkę? Nawet nie zauważyłem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?