24 czerwca 2018, 22:15
0
A wyjdz z stąd...
24 czerwca 2018, 18:10
Nawet jak któraś drużyna wygra, a my przegramy, to i tak jedziemy do domu.
24 czerwca 2018, 15:23
16
Teraz nikt nie gada, że Kane nabija słabiaków. Ronaldo jakby strzelił Panamie, to już by było gadanie :D
24 czerwca 2018, 14:36
5
Według mnie jeśli chcemy wygrać, to w składzie nie może być Milik, Cionek i Błaszczykowski.
24 czerwca 2018, 14:33
Akurat rocznik 95 to nie dziecko.
23 czerwca 2018, 15:39
14
To jest najsłabszy Polski duet komentatorów na tym Mundialu.
23 czerwca 2018, 15:36
1
Trzeciak nie wie, że nazwiska się odmienia.
23 czerwca 2018, 14:42
Łączyć przyjemności z obowiązkami? Czemu nie.
23 czerwca 2018, 14:32
Nie wiedziałem, że komentatorzy mogą być w pracy na**bani.
23 czerwca 2018, 12:38
To już było wcześniej.
23 czerwca 2018, 11:17
13
Jak nie rozumiem artykułu, to czytam go jeszcze raz. Tobie radzę to samo.
22 czerwca 2018, 19:09
Chorwacja ich wczoraj wyjaśniła. Wątpię że awansują.
22 czerwca 2018, 18:55
Argentyna z taką grą niech nie liczy nawet na remis z Nigerią, ale to jest sport nieprzewidywalny i mogą wygrać.
22 czerwca 2018, 18:33
Chyba nie oglądasz Mistrzostw.
22 czerwca 2018, 16:11
Pamiętam jak Neymar ryczał na Igrzyskach Olimpijskich, taki sam cyrk. Ale tam przynajmniej coś wygrał, a tutaj się skompromitował.
21 czerwca 2018, 21:58
Rakitic bramkę strzelił, to jest w sumie dobra noc dla kibica Barcy, a szkoda mi tylko Messiego.
21 czerwca 2018, 21:56
To byłby remis pewnie.
21 czerwca 2018, 19:17
2
W 2014 roku mieli Di Marie, Lavezziego w formie i bardzo dobrą obronę.
21 czerwca 2018, 18:42
Fekir to by była dobra opcja jakbyśmy nie mieli Cou.
21 czerwca 2018, 18:34
Wchodzi nasz młody.
21 czerwca 2018, 18:30
A potem wklejają te memy filmiki z wąsaczami, innymi Januszami i się z tego śmieją, a zachowują się tak jak oni.
21 czerwca 2018, 18:26
8
Co jak co, ale z naszą kadrą wyniki osiągnął świetne w ostatnich latach. Nawet mógł być Półfinał ME przy szczęściu w karnych.
21 czerwca 2018, 18:20
W takim przypadku Rep Francji praktycznie niczym by się nie różniła od Rep Senegalu :d
21 czerwca 2018, 18:12
4
Lepsi młodzi niz starzy Evra i Sagna. Mi tam gra Hernandeza się podoba.
21 czerwca 2018, 17:44
Czyli jednak dogadali się z Gremio.
Lepsi komentatorzy jak eksperci.
21 czerwca 2018, 17:41
33,98 Niewiem skąd ci się wzięło 38.
21 czerwca 2018, 17:33
Polska musisz, a nie Leo :D
21 czerwca 2018, 17:32
Umtiti na tych MŚ gra dość słabo.
21 czerwca 2018, 16:40
To on zapuścił bródkę? Nawet nie zauważyłem.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
A wyjdz z stąd...
0
Nawet jak któraś drużyna wygra, a my przegramy, to i tak jedziemy do domu.
16
Teraz nikt nie gada, że Kane nabija słabiaków. Ronaldo jakby strzelił Panamie, to już by było gadanie :D
5
Według mnie jeśli chcemy wygrać, to w składzie nie może być Milik, Cionek i Błaszczykowski.
0
Akurat rocznik 95 to nie dziecko.
14
To jest najsłabszy Polski duet komentatorów na tym Mundialu.
1
Trzeciak nie wie, że nazwiska się odmienia.
0
Łączyć przyjemności z obowiązkami? Czemu nie.
1
Nie wiedziałem, że komentatorzy mogą być w pracy na**bani.
0
To już było wcześniej.
13
Jak nie rozumiem artykułu, to czytam go jeszcze raz. Tobie radzę to samo.
1
Chorwacja ich wczoraj wyjaśniła. Wątpię że awansują.
0
Argentyna z taką grą niech nie liczy nawet na remis z Nigerią, ale to jest sport nieprzewidywalny i mogą wygrać.
0
Chyba nie oglądasz Mistrzostw.
1
Pamiętam jak Neymar ryczał na Igrzyskach Olimpijskich, taki sam cyrk. Ale tam przynajmniej coś wygrał, a tutaj się skompromitował.
0
Rakitic bramkę strzelił, to jest w sumie dobra noc dla kibica Barcy, a szkoda mi tylko Messiego.
0
To byłby remis pewnie.
2
W 2014 roku mieli Di Marie, Lavezziego w formie i bardzo dobrą obronę.
2
Fekir to by była dobra opcja jakbyśmy nie mieli Cou.
1
Wchodzi nasz młody.
0
A potem wklejają te memy filmiki z wąsaczami, innymi Januszami i się z tego śmieją, a zachowują się tak jak oni.
8
Co jak co, ale z naszą kadrą wyniki osiągnął świetne w ostatnich latach. Nawet mógł być Półfinał ME przy szczęściu w karnych.
0
W takim przypadku Rep Francji praktycznie niczym by się nie różniła od Rep Senegalu :d
4
Lepsi młodzi niz starzy Evra i Sagna. Mi tam gra Hernandeza się podoba.
0
Czyli jednak dogadali się z Gremio.
0
Lepsi komentatorzy jak eksperci.
5
33,98 Niewiem skąd ci się wzięło 38.
2
Polska musisz, a nie Leo :D
0
Umtiti na tych MŚ gra dość słabo.
0
To on zapuścił bródkę? Nawet nie zauważyłem.