0

Tak jak Roma?

1

Chorwacja gra dużo lepiej. Porównanie z dupy.

0

Hahahaha.

12

Znowu te bajeczki o tym, że PSG kupiło Neymara w zemście, bo chcieliśmy Verratttiego?

1

Zdawałeś przy facecie czy kobiecie?

1

Giroud to poziom Gignaca, tylko tyle, że Socjopata całkiem dobrze trolluje i gada bzdury o Giroud.

10

I zapłacą 400 mln Euro? Daj sobie spokój.

9

Giroud można zmienić.

1

Powinien grać Dembele za Giroud.

0

To raczej kolejny wymysł Sportu, że Pique będzie dalej grał w Reprezentacji. Chyba, że go Lucho przekona.

0

Ale nie odszdł z Realu w dobrych okolicznościach i można uznać, że jest antymadristą, co już kiedyś pokazywał

0

No, jakby wyszło, że to jest nie jego dziecko, to jest rozgrzeszony.

0

Zdradziłeś ją? Martwisz się jakbyś ją zdradził. Upiłeś się, bo ci się dziecko urodziło. Jeśli jest normalna powinna zrozumieć.

1

Mbappe zaliczył 35/h z Urugwajem.

11

Oglądam właśnie Wołyń i dawno nie miałem na filmie takich dreszczy.

0

Jeszcze nie było oficjalnej informacji naszego klubu, a już robicie tragedię.

23

Nie znasz się.

1

Zawsze się znajdą jacyś Janusze. Oni jakbyśmy grali w Ćwierćfinale, to by gadali, że zawsze wierzyli, a teraz jak Turniej nie wyszedł, to się nawet do Reprezentacji nie przyznają.

0

Rabiot ma dużo lepszą technikę niż Ivan. Wzrost może mylić, ale takie są fakty.

0

Rabiot pasuje do Barcelony i Wilian też, ale Brazylijczyk już ma 30 lat i się nie opłaca go kupować za taką cenę.

0

Rabiot gra w PSG i niby jest nieosiągalny, ale to jest ostatnia szansa zarobku na nim, bo za rok odejdzie za darmo. Lepiej zarobić 30-40 mln Euro niż za rok 0.

1

Już nie róbmy z Lewandowskiego jakiegoś przeciętnego Napastnika, bo w poprzednich latach cały czas rywalizował z Suarezem o TOP 1 Napastników na świecie. Od jakiegoś czasu zarówno nasz rodak i Suarez obniżyli loty i Kane wskoczył na dużo wyższy poziom, niż prezentował wcześniej.

1

Oby jednak Barcelona w przyszłym sezonie wygrała LM, nawet kosztem Ligi, bo 4 sezon bez LM z takim składem, to dość słabo.

0

To mu napisz na priv, to szybciej odczyta.

0

Bo Mundial jest co 4 lata, a LM co roku.

0

No i bardzo fajnie, że strzelił i pamiętam tą bramkę, ale powinien się jakoś zachować, bo z nim Szwecja z grupy nie mogła wyjść i nawet się nie dostali na 2 ostatnie MŚ.

2

Teraz Zlatan powinien siedzieć cicho, ale i tak pewnie walnie coś w stylu "Gdybym grał na tym turnieju, to byśmy spokojnie doszli do Półfinału." Trzeba pogratulować Anglii za awans po 28 latach do Półfinału, ale i Szwecji, bo i tak doszli dalej niż powinni.

1

Serio Lahoz sędziuje Ćwierćfinał Mistrzostw Świata? On powinien jak Marciniak pakować się do domu.

0

Najważniejsze że Europa wygra MŚ!!

0

A ten znowu o tym drewniaku...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?