Zawsze się znajdą jacyś Janusze. Oni jakbyśmy grali w Ćwierćfinale, to by gadali, że zawsze wierzyli, a teraz jak Turniej nie wyszedł, to się nawet do Reprezentacji nie przyznają.
Rabiot gra w PSG i niby jest nieosiągalny, ale to jest ostatnia szansa zarobku na nim, bo za rok odejdzie za darmo. Lepiej zarobić 30-40 mln Euro niż za rok 0.
Już nie róbmy z Lewandowskiego jakiegoś przeciętnego Napastnika, bo w poprzednich latach cały czas rywalizował z Suarezem o TOP 1 Napastników na świecie. Od jakiegoś czasu zarówno nasz rodak i Suarez obniżyli loty i Kane wskoczył na dużo wyższy poziom, niż prezentował wcześniej.
No i bardzo fajnie, że strzelił i pamiętam tą bramkę, ale powinien się jakoś zachować, bo z nim Szwecja z grupy nie mogła wyjść i nawet się nie dostali na 2 ostatnie MŚ.
Teraz Zlatan powinien siedzieć cicho, ale i tak pewnie walnie coś w stylu "Gdybym grał na tym turnieju, to byśmy spokojnie doszli do Półfinału." Trzeba pogratulować Anglii za awans po 28 latach do Półfinału, ale i Szwecji, bo i tak doszli dalej niż powinni.
0
Tak jak Roma?
1
Chorwacja gra dużo lepiej. Porównanie z dupy.
0
Hahahaha.
12
Znowu te bajeczki o tym, że PSG kupiło Neymara w zemście, bo chcieliśmy Verratttiego?
1
Zdawałeś przy facecie czy kobiecie?
1
Giroud to poziom Gignaca, tylko tyle, że Socjopata całkiem dobrze trolluje i gada bzdury o Giroud.
10
I zapłacą 400 mln Euro? Daj sobie spokój.
9
Giroud można zmienić.
1
Powinien grać Dembele za Giroud.
0
To raczej kolejny wymysł Sportu, że Pique będzie dalej grał w Reprezentacji. Chyba, że go Lucho przekona.
0
Ale nie odszdł z Realu w dobrych okolicznościach i można uznać, że jest antymadristą, co już kiedyś pokazywał
0
No, jakby wyszło, że to jest nie jego dziecko, to jest rozgrzeszony.
0
Zdradziłeś ją? Martwisz się jakbyś ją zdradził. Upiłeś się, bo ci się dziecko urodziło. Jeśli jest normalna powinna zrozumieć.
1
Mbappe zaliczył 35/h z Urugwajem.
11
Oglądam właśnie Wołyń i dawno nie miałem na filmie takich dreszczy.
0
Jeszcze nie było oficjalnej informacji naszego klubu, a już robicie tragedię.
23
Nie znasz się.
1
Zawsze się znajdą jacyś Janusze. Oni jakbyśmy grali w Ćwierćfinale, to by gadali, że zawsze wierzyli, a teraz jak Turniej nie wyszedł, to się nawet do Reprezentacji nie przyznają.
0
Rabiot ma dużo lepszą technikę niż Ivan. Wzrost może mylić, ale takie są fakty.
0
Rabiot pasuje do Barcelony i Wilian też, ale Brazylijczyk już ma 30 lat i się nie opłaca go kupować za taką cenę.
0
Rabiot gra w PSG i niby jest nieosiągalny, ale to jest ostatnia szansa zarobku na nim, bo za rok odejdzie za darmo. Lepiej zarobić 30-40 mln Euro niż za rok 0.
1
Już nie róbmy z Lewandowskiego jakiegoś przeciętnego Napastnika, bo w poprzednich latach cały czas rywalizował z Suarezem o TOP 1 Napastników na świecie. Od jakiegoś czasu zarówno nasz rodak i Suarez obniżyli loty i Kane wskoczył na dużo wyższy poziom, niż prezentował wcześniej.
1
Oby jednak Barcelona w przyszłym sezonie wygrała LM, nawet kosztem Ligi, bo 4 sezon bez LM z takim składem, to dość słabo.
0
To mu napisz na priv, to szybciej odczyta.
0
Bo Mundial jest co 4 lata, a LM co roku.
0
No i bardzo fajnie, że strzelił i pamiętam tą bramkę, ale powinien się jakoś zachować, bo z nim Szwecja z grupy nie mogła wyjść i nawet się nie dostali na 2 ostatnie MŚ.
2
Teraz Zlatan powinien siedzieć cicho, ale i tak pewnie walnie coś w stylu "Gdybym grał na tym turnieju, to byśmy spokojnie doszli do Półfinału." Trzeba pogratulować Anglii za awans po 28 latach do Półfinału, ale i Szwecji, bo i tak doszli dalej niż powinni.
1
Serio Lahoz sędziuje Ćwierćfinał Mistrzostw Świata? On powinien jak Marciniak pakować się do domu.
0
Najważniejsze że Europa wygra MŚ!!
0
A ten znowu o tym drewniaku...