0

Masz czas, bo jednak napisałaś ten komentarz.

4

Chociaż na ten jeden sezon mógłby do nas wrócić, gorszy od Roberto nie będzie.

0

Wy tak gadacie że trenerzy Barcelony siwieją przez stres i presję w klubie, a zobaczcie jak wyglądał Selekcjoner naszej kadry jak przychodził, a to było w 2013 roku

teraz jest kompletnie siwy.

0

Niestety takich spotkań przypada dobremu zawodnikowi tylko kilka w karierze 3-4. Messi i Ronaldo to jedyne wyjątki, bo już mieli z 8 takich spotkań co ładowali więcej niż 3 bramki.

0

Jakoś Ceballos pisał o wysadzaniu Camp Nou, a był tutaj mile widziany.

0

To że przypomina nie oznacza że od razu jest na poziomie Iniesty.

11

Najlepszy rezerwowy bramkarz na świecie obchodzi dzisiaj 29 urodziny

7

2010 2011 i to była najlepsza Barca w historii.

1

Pewnie mu chodziło o wymarzoną 11, bo Alves też nie grał z Ronaldnho.

0

Za Marqueza wystawiłbym Pique, za Abidala Albę, za Eto Suareza i może być.

0

Oczywiście że pojedzie. On może być najlepszym zawodnikiem naszej Kadry tak jak na ostatnim EURO. Przed poprzednim turniejem też nie miał udanego sezonu, a we Francji był najlepszy z naszej kadry.

0

Przecież może być w kadrze, ale to nie jest powiedziane że będzie grał.

0

Pytam się co to jest to La casa de papel, bo nie wiem.

0

A co to jest?

1

Busquets będzie dalej grał w Barcelonie, tak jak grał, ale Rakitic usiądzie na ławie lub odejdzie. To jest pewne jak przyjdzie Topowy pomocnik.

1

Nic nie będzie unieważnione, to jest co roku.

0

Za 6-7 lat może zostać pierwszym kapitanem.

0

Paco "ukradł" tą bramkę Paulinho. Bramka na konto Hiszpana.

0

Brawo Roberto...

1

Denis, Alcacer, Digne, Mina, Semedo, Vermaelen, Dembele to są zawodnicy którzy aż tak bardzo odstają umiejętnościami od pierwszego składu?

0

Co teraz Coutinho porobił :___:

52

Ten skład by więcej zdziałał z Romą jak ten z zeszłego tygodnia.

0

Dobrze że napisałeś o przedostatnim sezonie. W przedostatnim sezonie Alves pokazał poziom z Ery Pepa, a w ostatnim sezonie grał piach.

0

Mascherano odszedł w 2018 roku.

5

To już nie jest wolna wola, ale choroba psychiczna i zboczenie.

6

Ktoś kto się urodził jako mężczyzna, to będzie mężczyzną do końca życia i żadne operacje tego nie zmienią.

2

Komentarz usunięty

0

Jak kogoś stać płacić prawie 2 stówy miesięcznie za telewizje, to niech płaci.

0

Nie można zrobić PPV przy Lidzę Mistrzów.

0

Akurat to że Liga Mistrzów w Polsacie, to bardzo dobrze, ale La Liga w dwóch stacjach już niekoniecznie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?