Wy tak gadacie że trenerzy Barcelony siwieją przez stres i presję w klubie, a zobaczcie jak wyglądał Selekcjoner naszej kadry jak przychodził, a to było w 2013 roku
Niestety takich spotkań przypada dobremu zawodnikowi tylko kilka w karierze 3-4. Messi i Ronaldo to jedyne wyjątki, bo już mieli z 8 takich spotkań co ładowali więcej niż 3 bramki.
Oczywiście że pojedzie. On może być najlepszym zawodnikiem naszej Kadry tak jak na ostatnim EURO. Przed poprzednim turniejem też nie miał udanego sezonu, a we Francji był najlepszy z naszej kadry.
0
Masz czas, bo jednak napisałaś ten komentarz.
4
Chociaż na ten jeden sezon mógłby do nas wrócić, gorszy od Roberto nie będzie.
0
Wy tak gadacie że trenerzy Barcelony siwieją przez stres i presję w klubie, a zobaczcie jak wyglądał Selekcjoner naszej kadry jak przychodził, a to było w 2013 roku
0
Niestety takich spotkań przypada dobremu zawodnikowi tylko kilka w karierze 3-4. Messi i Ronaldo to jedyne wyjątki, bo już mieli z 8 takich spotkań co ładowali więcej niż 3 bramki.
0
Jakoś Ceballos pisał o wysadzaniu Camp Nou, a był tutaj mile widziany.
0
To że przypomina nie oznacza że od razu jest na poziomie Iniesty.
11
Najlepszy rezerwowy bramkarz na świecie obchodzi dzisiaj 29 urodziny
7
2010 2011 i to była najlepsza Barca w historii.
1
Pewnie mu chodziło o wymarzoną 11, bo Alves też nie grał z Ronaldnho.
0
Za Marqueza wystawiłbym Pique, za Abidala Albę, za Eto Suareza i może być.
0
Oczywiście że pojedzie. On może być najlepszym zawodnikiem naszej Kadry tak jak na ostatnim EURO. Przed poprzednim turniejem też nie miał udanego sezonu, a we Francji był najlepszy z naszej kadry.
0
Przecież może być w kadrze, ale to nie jest powiedziane że będzie grał.
0
Pytam się co to jest to La casa de papel, bo nie wiem.
0
A co to jest?
1
Busquets będzie dalej grał w Barcelonie, tak jak grał, ale Rakitic usiądzie na ławie lub odejdzie. To jest pewne jak przyjdzie Topowy pomocnik.
1
Nic nie będzie unieważnione, to jest co roku.
0
Za 6-7 lat może zostać pierwszym kapitanem.
0
Paco "ukradł" tą bramkę Paulinho. Bramka na konto Hiszpana.
0
Brawo Roberto...
1
Denis, Alcacer, Digne, Mina, Semedo, Vermaelen, Dembele to są zawodnicy którzy aż tak bardzo odstają umiejętnościami od pierwszego składu?
0
Co teraz Coutinho porobił :___:
52
Ten skład by więcej zdziałał z Romą jak ten z zeszłego tygodnia.
0
Dobrze że napisałeś o przedostatnim sezonie. W przedostatnim sezonie Alves pokazał poziom z Ery Pepa, a w ostatnim sezonie grał piach.
0
Mascherano odszedł w 2018 roku.
5
To już nie jest wolna wola, ale choroba psychiczna i zboczenie.
6
Ktoś kto się urodził jako mężczyzna, to będzie mężczyzną do końca życia i żadne operacje tego nie zmienią.
2
Komentarz usunięty
0
Jak kogoś stać płacić prawie 2 stówy miesięcznie za telewizje, to niech płaci.
0
Nie można zrobić PPV przy Lidzę Mistrzów.
0
Akurat to że Liga Mistrzów w Polsacie, to bardzo dobrze, ale La Liga w dwóch stacjach już niekoniecznie.