Niestety w Barcelonie tak jest, że nowi zawodnicy nie mają zbyt wiele do powiedzenia. Pewnie jakby nie było Suareza, to do wolnego by się ustawił Rakitic lub jakiś inny zawodnik z dłuższym stażem.
Aktualnie Coutinho jest tutaj nowy i nie może mieć za wiele do powiedzenia. Tak samo było na początku z Neymarem np do wolnych się ustawiali Messi z Xavim. Ja też nie mogę patrzeć jak Suarez bez przerwy wali w mur lub nad bramką, ale trzeba trochę poczekać aż wolne będzie wykonywał Coutinho.
Tylko że Asensio był dużo bardziej decydujący niż Arda i dużo lepiej grał na skrzydle. Bramka z Bayernem w Ćwierćfinale LM, bramka z Juve w Finale LM, bramki z nami w SPH. To jest zawodnik bardziej uniwersalny niż Arda czy James.
Akurat jak Pique grał cały Wrzesień/Pażdziernik piach to się nikt nie odzywał, a Umtitiemu zdarza się 1 słabszy mecz i już mu się wypomina, to że chciał podwyżkę.
Na pewno z Leganes będzie musiało odpocząć kilku zawodników, bo będzie to kiepsko wyglądało w decydującej fazie sezonu, a już się do niej powoli zbliżamy Kwiecień i Maj najważniejsze miesiące sezonu Ćwierćfinały/ Półfinały LM, Finał Pucharu Króla i ważne kolejki ligowe.
Ramos zarabia 12 mln Euro rocznie netto. Przedłużył kontrakt w zeszłym w tamtym roku o do sezonu 2020/2021. Staż tu nie ma nic do rzeczy, bo jakby to było takie ważne to Pique, Alba, Busquets, Sergi Roberto byliby tylko za Messim w drabince płacowej, a są przed innymi zawodnikami co grają u nas od niedawna.
1
A skończyłeś już Gimnazjum?
1
Zdominują LM dopiero jak nas pokonają w Półfinale/Finale lub wygrają 3 raz z rzędu.
0
Przecież Tito prowadził Barcelonę w sezonie 2012/13. Chorował przez pół sezonu, ale to on pociągał za sznurki Rourę.
0
Napoli, Bayern, Atletico w tamtym sezonie też było stać, a to się kończyło wszyscy wiemy jak.
1
Jeśli Barcelona wygra ten Finał, to może tak zostać.
0
Może być gładko jak z Chelsea w Rewanżu.
1
Jak MŚ wygra Hiszpania lub Niemcy, to żaden zawodnik grający w tych Reprezentacjach nie wygra Złotej Piłki.
0
Skoro tak w tym sezonie grają Włoskie kluby w LM, to Barcelonamusi rozstrzygnąć dwumecz na Camp Nou.
4
Wszystko zależy od LM.
0
Torres to na pewno nie jest. Ale muszę przyznać, że zagadka ciekawa.
1
Przecież 1-0 brałeś w ciemno.
1
Fajny, ale zmień ten awatar, bo razi w oczy.
8
Wreszcie ktoś odpowiedział Tebasowi, jego wypowiedzi z ostatnich 2-3 lat, to po prostu skandal.
10
Mina powinien zagrać z Leganes.
0
Niestety w Barcelonie tak jest, że nowi zawodnicy nie mają zbyt wiele do powiedzenia. Pewnie jakby nie było Suareza, to do wolnego by się ustawił Rakitic lub jakiś inny zawodnik z dłuższym stażem.
0
A mnie nie, bo Ronaldo nawet jak gra piach, to w LM potrafi strzelić np z karnego lub jakąś patelnie.
0
Aktualnie Coutinho jest tutaj nowy i nie może mieć za wiele do powiedzenia. Tak samo było na początku z Neymarem np do wolnych się ustawiali Messi z Xavim. Ja też nie mogę patrzeć jak Suarez bez przerwy wali w mur lub nad bramką, ale trzeba trochę poczekać aż wolne będzie wykonywał Coutinho.
0
Tylko że Asensio był dużo bardziej decydujący niż Arda i dużo lepiej grał na skrzydle. Bramka z Bayernem w Ćwierćfinale LM, bramka z Juve w Finale LM, bramki z nami w SPH. To jest zawodnik bardziej uniwersalny niż Arda czy James.
4
Jak nie ma rodzynek, to ci zazdroszczę.
0
Akurat jak Pique grał cały Wrzesień/Pażdziernik piach to się nikt nie odzywał, a Umtitiemu zdarza się 1 słabszy mecz i już mu się wypomina, to że chciał podwyżkę.
0
Na pewno z Leganes będzie musiało odpocząć kilku zawodników, bo będzie to kiepsko wyglądało w decydującej fazie sezonu, a już się do niej powoli zbliżamy Kwiecień i Maj najważniejsze miesiące sezonu Ćwierćfinały/ Półfinały LM, Finał Pucharu Króla i ważne kolejki ligowe.
20
Denis poprowadził nas do remisu. Trudno w to uwierzyć.
0
Co roku PES ma być lepszy od FIFY, a jest coraz gorszy. Ostatnio mi się dobrze grało w PES 2011.
6
PES to dziadostwo i tyle. Ludzie narzekają na Fifę, a to jest jeszcze większy syf.
1
Ramos zarabia 12 mln Euro rocznie netto. Przedłużył kontrakt w zeszłym w tamtym roku o do sezonu 2020/2021. Staż tu nie ma nic do rzeczy, bo jakby to było takie ważne to Pique, Alba, Busquets, Sergi Roberto byliby tylko za Messim w drabince płacowej, a są przed innymi zawodnikami co grają u nas od niedawna.
0
Niemcy powinni dostać więcej, bo przecież są wielkie szansę na obronę tytułu, a tego dawno nikt nie zrobił.
1
Mnie to jeszcze za 3-4 razem śmieszyło, ale póżniej przestało być śmieszne.
3
Żarty widziane wiele razy przestają być śmieszne.
0
Kup jej przebranie Wonder Women.
0
Seks raz w tygodniu, to trochę mało, a raz w roku, to już w ogóle masakra :D