1

A skończyłeś już Gimnazjum?

1

Zdominują LM dopiero jak nas pokonają w Półfinale/Finale lub wygrają 3 raz z rzędu.

0

Przecież Tito prowadził Barcelonę w sezonie 2012/13. Chorował przez pół sezonu, ale to on pociągał za sznurki Rourę.

0

Napoli, Bayern, Atletico w tamtym sezonie też było stać, a to się kończyło wszyscy wiemy jak.

1

Jeśli Barcelona wygra ten Finał, to może tak zostać.

0

Może być gładko jak z Chelsea w Rewanżu.

1

Jak MŚ wygra Hiszpania lub Niemcy, to żaden zawodnik grający w tych Reprezentacjach nie wygra Złotej Piłki.

0

Skoro tak w tym sezonie grają Włoskie kluby w LM, to Barcelonamusi rozstrzygnąć dwumecz na Camp Nou.

4

Wszystko zależy od LM.

0

Torres to na pewno nie jest. Ale muszę przyznać, że zagadka ciekawa.

1

Przecież 1-0 brałeś w ciemno.

1

Fajny, ale zmień ten awatar, bo razi w oczy.

8

Wreszcie ktoś odpowiedział Tebasowi, jego wypowiedzi z ostatnich 2-3 lat, to po prostu skandal.

10

Mina powinien zagrać z Leganes.

0

Niestety w Barcelonie tak jest, że nowi zawodnicy nie mają zbyt wiele do powiedzenia. Pewnie jakby nie było Suareza, to do wolnego by się ustawił Rakitic lub jakiś inny zawodnik z dłuższym stażem.

0

A mnie nie, bo Ronaldo nawet jak gra piach, to w LM potrafi strzelić np z karnego lub jakąś patelnie.

0

Aktualnie Coutinho jest tutaj nowy i nie może mieć za wiele do powiedzenia. Tak samo było na początku z Neymarem np do wolnych się ustawiali Messi z Xavim. Ja też nie mogę patrzeć jak Suarez bez przerwy wali w mur lub nad bramką, ale trzeba trochę poczekać aż wolne będzie wykonywał Coutinho.

0

Tylko że Asensio był dużo bardziej decydujący niż Arda i dużo lepiej grał na skrzydle. Bramka z Bayernem w Ćwierćfinale LM, bramka z Juve w Finale LM, bramki z nami w SPH. To jest zawodnik bardziej uniwersalny niż Arda czy James.

4

Jak nie ma rodzynek, to ci zazdroszczę.

0

Akurat jak Pique grał cały Wrzesień/Pażdziernik piach to się nikt nie odzywał, a Umtitiemu zdarza się 1 słabszy mecz i już mu się wypomina, to że chciał podwyżkę.

0

Na pewno z Leganes będzie musiało odpocząć kilku zawodników, bo będzie to kiepsko wyglądało w decydującej fazie sezonu, a już się do niej powoli zbliżamy Kwiecień i Maj najważniejsze miesiące sezonu Ćwierćfinały/ Półfinały LM, Finał Pucharu Króla i ważne kolejki ligowe.

20

Denis poprowadził nas do remisu. Trudno w to uwierzyć.

0

Co roku PES ma być lepszy od FIFY, a jest coraz gorszy. Ostatnio mi się dobrze grało w PES 2011.

6

PES to dziadostwo i tyle. Ludzie narzekają na Fifę, a to jest jeszcze większy syf.

1

Ramos zarabia 12 mln Euro rocznie netto. Przedłużył kontrakt w zeszłym w tamtym roku o do sezonu 2020/2021. Staż tu nie ma nic do rzeczy, bo jakby to było takie ważne to Pique, Alba, Busquets, Sergi Roberto byliby tylko za Messim w drabince płacowej, a są przed innymi zawodnikami co grają u nas od niedawna.

0

Niemcy powinni dostać więcej, bo przecież są wielkie szansę na obronę tytułu, a tego dawno nikt nie zrobił.

1

Mnie to jeszcze za 3-4 razem śmieszyło, ale póżniej przestało być śmieszne.

3

Żarty widziane wiele razy przestają być śmieszne.

0

Kup jej przebranie Wonder Women.

0

Seks raz w tygodniu, to trochę mało, a raz w roku, to już w ogóle masakra :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?