9

Real teraz kupiłby Isco za 150+ mln Euro. W 2013 kupili go za marne 30 mln, to prawie jak za darmo.

4

Jak 9 podstawowych zawodników musi grać z drużyną typu Girona czy Las Palmas, to nic dziwnego że nie ma sił na wszystkich frontach. Tu już nawet nie chodzi o ten styl, ale o rotacje.

0

Ja też bym wolał LM, ale po tych rotacjach, a raczej ich braku, to widac było że ku rozczarowaniu dużej grupki kibiców (w tym mnie) Waldek bierze wszystkie siły na wygranie LL.

0

Jak uważasz, to jest twoja opinia i ją szanuję, ale się z nią nie zgadzam. Nigdy nie byłem zwolennikiem zwalniania trenera po sezonie i szczególnie po sezonie w którym możemy wygrać Dublet. Wrzucanie wszystkich sił na LM jest nieopłacalne, bo wystarczy 1 słabszy mecz i jest pozamiatane. Ja wolę Mistrzostwo Hiszpanii niż np żeby Barca doszła do Półfinału LM. Wiadomo że jednl nie skreśla drugiego, ale Valverde rzucił wszystko na Ligę i na LM zabrakło sił.

16

Żadna bzdura, wystarczy zobaczyc jaka sytuacja była w Lipcu czy Sierpniu. Wiele osób obstawiało że jak się nam coś uda wygrać, to tylko Puchar Hiszpanii.

26

Mają Jamesa, Thiago, Martineza i zdolnego Tolisso na ławce. Vidal znowu by coś odwalił jak to robił w ważnych spotkaniach.

46

Uważam że trzeba dać jeszcze szansę Valverde i tak przecież zrobił coś z niczego. Drużyna była rozbita po odejściu Neymara i w Sierpniu wszystko wszystko wyglądało na to że Real obroni tytuł Mistrzowski i po kilku latach przerwy wygra Puchar Hiszpanii. W przyszłym sezonie będzie dużo lepiej, bo Coutinho, Dembele przepracują okres przygotowania do sezonu z drużyną + Cou będzie mógł grać w LM. Paulinho będzie wreszcie wypoczęty. Arthur i Griezmann przyjdą do nas. Przed tym sezonem kibice dużo by dali za dublet, który mamy szansę wygrać.

6

Coutinho to absolutny Top ofensywnych pomocników na świecie. Będzie jednym z najlepszych zawodników na Mundialu.

0

Sezon z Dubletem to fantastyczny sezon, ale w tle pozostanie ta kompromitacja z Romą.

0

Coutinho na prawej stronie nie pokazuje 1/3 swoich umiejętności, a Valverde woli męczyć Iniestę, który prawdopodobnie odejdzie po tym sezonie i rusza się jak 40 latek.

0

Jeśli to prawda, to Valverde żadnych wniosków nie wyciągnął z Rzymu.

1

Żywiec Porter to eleganckie piwo akurat, ale ten zwykły to już niekoniecznie.

0

Też się ciesze że jestem częścią tego uniwersum, ale można dostać ku*wicy jak się widzi w piłce nożnej takie niesprawiedliwości.

6

Pewnie jakby Barcelona wczoraj awansowała, to dzisiaj nie było by takie płaczu.

35

Ciekawe jak miał strzelać jak nie miał podań. To że Messi sam sobie asystuje z Leganes nie oznacza że tak będzie w LM gdzie rywale są dużo trudniejsi. Jedynie co można robić to narzekać na nieudolność naszej pomocy.

0

Właśnie mieliśmy nawet lepsze okazje od Juventusu w tym drugim meczu.

0

Pozbyć się tych zawodników co już nic nie dają. Dembele jest i wchodzi dopiero 85 minucie, a Coutinho będzie w pełni dostępny w przyszłym sezonie.

2

Z trypletem co roku to przesadziłeś, ale Barca powinna mieć z 2 LM więcej w gablocie z takim zawodnikiem i z takim składem.

0

Taki klub jak Barcelona nie powinien nawet myśleć o grze na czas, a co dopiero realizować taką taktykę.

1

Pique byłby świetnym kapitanem, ale niestety w Barcelonie jest się kapitanem za staż.

0

Do Pique poza karnym nie mam uwag. Obrona jest mocno uzależniona od pomocy, a jej wczoraj u Barcelony nie było. Jedynie co obrońcy mogli, to posyłać długie podania do Messiego czy Suareza, a te i tak padały łupem Manolasa.

0

Bramkarz ma bronić i Ter Stegen się z tego wywiązuje świetnie, a pomocnicy mają podawać/asystować Napastnikom lub czasem strzelać bramki, a u Iniesty, Roberto czy Rakitica tego nie ma.

7

Nie wiem jak można krytykować Ter Stegena za wczorajszy mecz. On był wczoraj najlepszym zawodnikiem Barcelony. Tu trzeba patrzeć jak zagrał Roberto, Iniesta, Busquets, Rakitic czy Suarez.

1

Wnioski są takie Rotacje, rotacje i jeszcze raz rotacje. W sumie co my mamy osiągnąć w LM jak boimy się nie wystawić Messiego z jakąś Gironą czy innym Leganes. Różnica między Ronaldo, a Messim jest taka że Portugalczyk gra przynajmniej te kilka spotkań w lidze mniej, a nasz Messi gra praktycznie wszystko. Ogólnie Real dużo częściej rotuje, może nie mają takiej ławki jak w tamtym sezonie, ale i tak robią rotacje.

7

Barcelona się powoli staje Realem z lat co 6 razy z rzędu odpadali z LM w 1/8. Są niby mocną drużyną, ale są wstanie wygrać tylko krajowe trofea, bo LM to za wysokie progi.

17

Nie wiem po jaką cholerę potrzebny jest nam Mina? Gramy z Gironą, a Valverde woli wystawić zajechanego Pique. Gramy z Malagą i znowu gra Pique. Ostatnio gramy z Leganes i również gra Pique. Kolumbijczyk mógł w co najmniej 4 meczach dać odpocząć Pique. Podobnie jest z Alcacerem, który mógł grać za Suareza.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Przez tragiczną pomoc Pique i Umtiti muszą się cofać na boki i praktycznie grają na linii boiska, a to wygląda żenująco.

4

Obecny sezon bardzo przypomina sezon 2012 2013, gdzie również Liga była praktycznie rozstrzygnięta, a 11 grała praktycznie ta sama z drobnymi zmianami. Gadka że trener wie co robi to taka "gadka szmatka" coraz bardziej mi się wydaje że Valverde zajechał skład. Dojdziemy do Półfinałów, ale to się dla nas może skończyć katastrofą jeśli Ernesto tego nie ogarnie.

0

Pomoc Busquets Rakitic Iniesta dobrze funkcjonowała w sezonie 2014 2015, a teraz to jest parodia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?