1

Z Schwanrzenegerem wszystko w porządku i już jest po zabiegu. A wy znowu piszecie jakby ktoś miał umrzeć. Codziennie ktoś umiera.

0

Jest piłkarskim burakiem, ale wyszedł na ludzi, bo ma mnóstwo pieniędzy, żonę i dzieci, a to jest najważniejsze.

1

Takich sytuacji było pełno, a zależy też ile razy nie zdał. Bo jeden znajomy kiblował 3 razy w Gimnazjum, a póżniej poszedł do specjalki i teraz robi na kopalni, ma kasę, dziecko i kobietę.

0

To niech się o klubie (któremu niby kibicuje) wypowiada z szacunkiem, bo aktualnie to cały czas wyśmiewa.

1

Jeszcze 2-3 lata temu dało się jego kanał oglądać, a teraz to dno i kilka metrów mułu.

1

Jak jesteś na jakiejś imprezie lub weselu, to możesz prowadzić jak tańczysz, ale z samochodem to lepiej się wstrzymaj jeszcze z godzinę.

1

Barcelona wygrała tryplet 2 razy w historii. Interowi i Bayernowi udało się wygrać raz. Jest jeszcze jakiś klub, który osiągnął ten sukces?

1

Z tym Benzemą to było w formie żartu, prawda?

1

Jakbyśmy tak wygrali z Realem, Bayernem czy innym gigantem, to byśmy musieli wystawić podstawowy/najsilniejszy skład, ale w tej sytuacji, to Roma potrzebuje 3 bramek i to jest raczej niemożliwe żeby nie stracili 1. Po to właśnie Suarez strzelił na 4-1 żebyśmy mieli większy komfort przed rewanżem i żeby było kilka rotacji.

1

Ter Stegen 7, Semedo 8, Pique 8, Umtiti 6, Alba 7, Busquets 6, Rakitic 9, Iniesta 7, Roberto 7, Messi 6, Suarez 6. Rezerwowym nie będę dawał ocen Paulinho solidnie, Gomes nic nie wniósł i nic nie zepsuł, a Denis jak na 8 minut znowu pozytywnie namieszał, jedna piękna akcja i wielki udział przy golu Luisito.

3

Nie spodziewałem się że Salah się tak rozwinie. W Romie to był jeżdziec bez głowy.

9

Tak, pewnie. No i jeszcze piłkarze Romy pomogli Barcelonie wbić 2 gole.

0

Patrz na siebie i się nie wstydz za innych, bo idioci są wszędzie.

3

Nie, Real jest dla nas.

0

Ale wiesz że Juve/City nie mają praktycznie szans, a Roma i Sevilla też raczej marne.

15

Półfinały: LM Real-Barcelona Liverpool-Bayern Finał: Barcelona-Liverpool. To by było moję marzenie.

1

Mnie cieszy że tak słabo grająca Barca potrafi sobie praktycznie zapewnić awans do Półfinału LM i to po pierwszym meczu.

2

Nie ma mowy o rzucie karnym. Dzeko się już kładł przed kontaktem.

9

Wszyscy chcieli City dla Realu, a dostaliby taki sam oklep od Królewskich jak od Liverpoolu.

0

Jakby było minimalne zwycięstwo 2-1 lub remis, to można by było płakać, ale 4-1 o bardzo dobry wynik.

0

Wygrywamy 4-1 w 1/4 Finału i na 80% mamy awans, a w tym samym czasie na La Rambli atmosfera jak na pogrzebie

3

Powinna się zamknąć na zawsze po tym jak tamten gościu ją wczoraj zgasił. Ja to bym się wstydził cokolwiek napisać.

0

Laskowski i Żewłakow.

1

Napisałbym coś o nim, ale nie chcę bana. Ten gość z wywiadu na wywiad się tylko bardziej kompromituje.

0

Dużo osób liczyło na 4-3-3 z Dembele i Roberto na PO, a tutaj prawdopodobnie 4-4-2 z Semedo na PO i Roberto w pomocy.

0

Jak na tyle spotkań, to bardzo mało tych strzałów było.

0

Chyba logiczne że o bramce CR7 będzie się mówiło przez co najmniej tydzień. Przecież to jeden z najlepszych zawodników na świecie i z pewnością najbardziej medialny piłkarz na świecie. Widziałem bramki z przewrotek Suareza, Ibry, Rooneya, nawet Mexsesowi, Pedro czy Benteke się udało taką bramkę zdobyć, ale wiadomo oni nie są tak medialni jak CR i się tyle o tym nie mówiło. Mam nadzieję że dzisiaj będzie więcej komentarzy na temat naszego dzisiejszego meczu.

9

Aktualnie Ronaldo jest lepszy od Lewandowskiego, a Suareza to w LM zjada, bo w 1 sezonie strzela więcej bramek w LM niż Suarez przez 4 sezony. Trzeba jasno powiedzieć. CR to jest 9 schodząca ze skrzydła, można go porównywać tylko do Napastników.

1

A strzelił gola? :D

4

Nie jarałbym się tak tą bramką Ronaldo z przewrotki, bo nawet Pedro się to udało :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?