1

Messi też zmarnował sytuacje, którą zwykle by wykorzystał.

3

Wszystkiego najlepszego dziewczyny. Dużo seksu i miłości życzę wszystkim panią z okazji ich święta.

0

A może Dembele chcę grać oszczędnie jak Messi. O tym nie pomyślałeś? :D

0

Juventus bez Pijanica, Sandro i Benatii. Jak awansujemy do 1/4 finałów, to przyjemnie by było na nich trafić grają bez podstawowego pomocnika i 2 podstawowych obrońców. Oczywiście chciałbym żebyśmy na nich trafili jakbyśmy nie trafili na Real lub kogoś z dwójki Roma/Szachtar.

1

Spoko, taki Lahoz sędziuje to i Marciniak da radę.

0

To może my powinniśmy dojść do Finału.

0

No, ale w drugim meczu już nie byli osłabieni, a ledwo zremisowali.

0

Przecież już zniszczyliśmy Juventus w fazie grupowej.

0

Tobey Maguire strzela na 1-2 no i Tottenham pod ścianą.

0

Higuain zaliczył w tym meczu 6 podań i strzela bramkę. Widać że to jest prawdziwy snajper, który tylko czeka na sytuacje.

2

Ten strzał był fatalny, tylko popsuł ten popis.

0

City już w tamtym sezonie miało zdobyć Europę wygrywając LM i Mistrzostwo Anglii, a odpadło z Monaco w 1/8 Finału. W tym sezonie udało im się zdominować Ligę Angielską, ale w 1/4 jak wylosują Bayern, Real czy nas, to skończą swoją przygodę w LM. Ograli najsłabszego możliwego rywala 1/8 i wielki zachwyt nad nimi.

4

Skoro Real gra tak dobrze w LM, to właśnie marzyłoby by mi się El Clasico w Ćwierćfinale LM. Trochę wybiegłem w przyszłość, bo jeszcze mamy Rewanż z Chelsea za tydzień, ale by to był niesamowicie emocjonujący dwumecz. Pewnie nic takiego nie będzie, bo spotkalibyśmy dopiero z nimi w Półfinale lub Finale, ale ja bym wolał właśnie w 1/4.

0

Wiadomo że wolałbym żeby to Real odpadł, ale mam trochę satysfakcje z tego że to PSG odpadło. Pamiętam jak czytałem komentarze tutaj, że w LM będą rządzić szejkowie jak PSG i City, a takie kluby jak Barca, Real czy Bayern finansowo nie będą się mogli zbliżyć do Szejków i pójdą w cień.

3

Moim zdaniem nawet jak był w formie, ale to 2-3 lata temu, to i tak był trochę przereklamowany. Teraz to jest cieniem siebie.

1

Neymar, Suarez, Lewandowski no i oczywiście Ibra mają największe szansę na 500 goli. Neymar to wiadomo 26 lat i jest młody. Ibra najstarszy, ale niewiele mu mu do 500 zostało. Suarez 2-3 lata i będzie miał 500 bramek. Lewandowski jak będzie grał w wieku 36 lat i dalej ładował 30 bramek na sezon, to też mu się uda.

0

Trudno żeby grali dobrze jak siła defensywy w PSG to 35 letni Alves, 36 letni Motta i 34 letni Silva. Ci zawodnicy najlepsze lata mają za sobą, no ale jakby odeszli to by Neymar nie miał kolegów.

1

Bardziej mi Shakire Milan przypomina. Z twarzy wygląda jak dziewczynka.

0

Teraz mają papierkowo jeszcze lepszą generacje niż w tamtym momencie. Griezmann, Mbappe, Dembele, Rabiot, Kante, Umtiti, Varane, Coman, Martial, Tolisso. Najstarszy z tej generacji jest Gierzmann 91 rocznik. Chciałbym żeby Polska miała takie kłopoty bogactwa jak ma Francja. Francja słabym Narodem? Potrafili z łatwością ograć Mistrza Świata i dojść do Finału ME. No trochę zachowali się jak frajerzy, bo powinni łatwo ograć Portugalię.

0

Tak samo sukcesem dla Argentyny przy Chorwacji i Islandii będzie wyjściem z grupy. Jeśli w Argentynie dalej wszystko będzie ciągnął Messi, to nie spodziewam się wyjścia z grupy, a ty ich stawiasz na zbliżonym potencjale do Niemców czy Brazylii. Nazwiska to mają, ale nie mają drużyny, więc wcale nie są lepsi od takiej Danii.

0

Nie przesadzałbym z gadaniem, że to są Królewskie rozgrywki. Trochę szczęścia w ostatnich latach mieli i tyle. Jak nie łatwe losowania, to bramki w 90 minutach. Ostatnio wygrali pewnie LM, ale też było sporo kontrowersji.

0

City się obsra jak PSG.

1

W tamtym sezonie było "Napolimusisz", "Bayernmusisz", "Atleticomusisz", "Juvemusisz", a w tym sezonie "PSGmusisz. Taka jest prawda, że tylko Barcelona jest wstanie ich wyeliminować z LM.

0

Gomes by się idealnie wpasował do PSG, oni grają jakby na boisku było 10 Gomesów. No i oczywiście najlepszy zawodnik dostaje czerwo.

2

PSG kupiło Neymara i Mbappe za blisko 400 mln Euro i odpadają z 1/8 Finału 2 rok z rzędu. To samo spotka City jeśli wylosują Real.

1

Taka jest prawda że jak znowu zagramy gówno w LM, to te rozgrywki wygra Real po raz 3.

0

Alves jakby u nas dalej grał to by był maksymalnie rezerwowym.

2

Jakie on miał otwierające piłki zagrać jak do niego i do Rabiota doskakuje 2-3 zawodników, a jeszcze Cavani i Di Maria gówno grają. Jeden woli się bezsensownie kłócić z Casemiro, a drugi to jeżdziec bez głowy.

3

Ja liczę że Semedo u nas będzie drugim Alvesem.

30

Coutinho nie został ściągnięty jako zmiennik Iniesty, ale jako jest następca. Andres to Legenda klubu i na pewno nam tego nie zrobi. Zagra jeszcze sezon lub 2 i Barcelona będzie jego ostatnim Europejskim klubem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?