Czy tylko mnie już powoli wkurza ta reklama Eleven? Mama pyta "Chińczyka jak tam w Hiszpanii?", a on odpowiada "Der ar krejzi ebat futbol". Mogli by tą reklamę zmienić, mnie już od kilku miesięcy nudzi.
Ławka rezerwowa bajeczna. Wszyscy zawodnicy oprócz Vidala, to ważne postacie w swoich Reprezentacjach. Może jeszcze Dembele nie jest jeszcze taki ważny, ale to dopiero przyszłość Francji.
Real gra dobrze, ale nie można mówić ze wracają, to samo było po Deportivo i Valencii lub wrócili z Sevillą na jeden mecz, a póżniej zdobyli 1 w 3 meczach ligowych. Jak ograją PSG, to będzie można mówić że wracają do formy.
I warto podkreślić że to po jego stratach Valencia nas mogła 2 razy skarcić. Ja również się do końca nie mogę zgodzić. W tamtym sezonie można było policzyć na palcach u jednej ręki jego dobre spotkania, większość była słaba i mocno przeciętna. Trudno jest mi teraz powiedzieć o konkretnych meczach, ale tak było. Na tyle szans co dostał od Enrique, to się prezentował słabo i to jest najłagodniejsze możliwe określenie.
Nie porównywałby sytuacji Roberto do Gomesa, to całkiem inna sytuacja. Gomes ma 24 lata, Roberto jak był młodszy od niego, to rozgrywał świetne spotkania w trakcie kiedy Messi miał kontuzję w sezonie 2015 2016. Zresztą wcześniej Roberto u Martino grał dość słabo, ale ile on grał, a ile gra Gomes. Gomes rozegrał ponad 60 spotkań w Barcelonie w półtora sezonu, a to bardzo dużo.
To niech walczą z wszystkimi prowokacyjnymi celebracjami, a nie tylko z wybranymi. Jakby to nie był Pique, to nawet by o tym nie pomyśleli. Uważam że prawo powinno dotyczyć wszystkich zawodników, a nie tylko tych "trędowatych", bo taki pewnie twierdzą o Pique, bo mówi co myśli.
0
To jeszcze lepiej...
0
Wiadomo, ale nie chcę zmieniać kanału jak oglądam mecz i praktycznie jestem skazany na tą reklamę.
7
Czy tylko mnie już powoli wkurza ta reklama Eleven? Mama pyta "Chińczyka jak tam w Hiszpanii?", a on odpowiada "Der ar krejzi ebat futbol". Mogli by tą reklamę zmienić, mnie już od kilku miesięcy nudzi.
0
W tym mnóstwo podań do najbliższego i do tyłu. Każdy jakby grał tak bezpiecznie miałby podobne statystyki.
0
Mówią że takie kufle wypadły z mody, ale z takiego to bym się napił.
1
Ławka rezerwowa bajeczna. Wszyscy zawodnicy oprócz Vidala, to ważne postacie w swoich Reprezentacjach. Może jeszcze Dembele nie jest jeszcze taki ważny, ale to dopiero przyszłość Francji.
0
Akurat Stefan przeżywa 1 z najlepszych okresów w karierze, bardziej można mówić, że Kamil zawiódł.
0
Real gra dobrze, ale nie można mówić ze wracają, to samo było po Deportivo i Valencii lub wrócili z Sevillą na jeden mecz, a póżniej zdobyli 1 w 3 meczach ligowych. Jak ograją PSG, to będzie można mówić że wracają do formy.
0
To są po prostu jakieś jaja. Dzisiaj kluby Hiszpańskie przekonały Tebasa do pozostania w lidze.
2
Coutinho i Iniesta zaliczali straty, ale nie w okolicach swojego pola karnego i podaniem w bok.
4
I warto podkreślić że to po jego stratach Valencia nas mogła 2 razy skarcić. Ja również się do końca nie mogę zgodzić. W tamtym sezonie można było policzyć na palcach u jednej ręki jego dobre spotkania, większość była słaba i mocno przeciętna. Trudno jest mi teraz powiedzieć o konkretnych meczach, ale tak było. Na tyle szans co dostał od Enrique, to się prezentował słabo i to jest najłagodniejsze możliwe określenie.
2
Nie porównywałby sytuacji Roberto do Gomesa, to całkiem inna sytuacja. Gomes ma 24 lata, Roberto jak był młodszy od niego, to rozgrywał świetne spotkania w trakcie kiedy Messi miał kontuzję w sezonie 2015 2016. Zresztą wcześniej Roberto u Martino grał dość słabo, ale ile on grał, a ile gra Gomes. Gomes rozegrał ponad 60 spotkań w Barcelonie w półtora sezonu, a to bardzo dużo.
8
W tamtym sezonie 3/4 spotkań wyglądało, tak jak te z Valencią i tak nie jest żle jak na niego.
0
Nie spodziewałem się że kibice Valencii są gorsi od kibiców Espanyolu.
4
Z wszystkim się zgadzam, ale oczywiście poza fragmentem o Gomesie.
0
Spłacił się w meczu z Chelsea, chyba każdy pamięta jak podziurawił Fabsa, niby
mecz towarzyski, ale jednak.
3
Akurat z Betisem nie grał żle, ale i tak uważam że to nie jest piłkarz na ten klub. Takich spotkań jak te dzisiejsze miał u nas bardzo dużo.
0
Ok, ale co do tego ma Stadion Realu?
0
Tylko całkiem możliwe, że to oni się pod nas podszywają.
0
Oficjalnie to już dawno było wiadomo że Finał jest na stadionie Atletico.
2
Nie chcę krytykować Lucho, bo go uwielbiałem, ale on by pewnie zmienił Gomesa dopiero w 70 minucie.
0
Te kawały w tym roku nie przejdą, bo Finał i tak jest na Metropolitano.
0
Umtiti wcale nie jest jakiś niski, ale przy Minię wyglądał jak Messi przy Rakiticu.
0
Gomes się nawet nie stara żeby było lepiej.
1
Komentator twierdzi że Mallenco jest myślami przy innej akcji, a ja się zastanawiam czy on w ogóle myśli.
0
Słabo to wygląda aktualnie, chyba najsłabszy mecz Barcelony w tym sezonie.
1
Dla oczu zdecydowanie nie jest to legalne.
0
Dziwisz się?
42
To niech walczą z wszystkimi prowokacyjnymi celebracjami, a nie tylko z wybranymi. Jakby to nie był Pique, to nawet by o tym nie pomyśleli. Uważam że prawo powinno dotyczyć wszystkich zawodników, a nie tylko tych "trędowatych", bo taki pewnie twierdzą o Pique, bo mówi co myśli.
0
https://www.google.pl/search?q=sergio+ramos+prowoca+sevilla&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjlitzBvZLZAhUQzqQKHbcHCbIQ_AUICigB&biw=1517&bih=707#imgrc=DTUlhm721qeR4M: jak mogło by nie być.