0

To jeszcze lepiej...

0

Wiadomo, ale nie chcę zmieniać kanału jak oglądam mecz i praktycznie jestem skazany na tą reklamę.

7

Czy tylko mnie już powoli wkurza ta reklama Eleven? Mama pyta "Chińczyka jak tam w Hiszpanii?", a on odpowiada "Der ar krejzi ebat futbol". Mogli by tą reklamę zmienić, mnie już od kilku miesięcy nudzi.

0

W tym mnóstwo podań do najbliższego i do tyłu. Każdy jakby grał tak bezpiecznie miałby podobne statystyki.

0

Mówią że takie kufle wypadły z mody, ale z takiego to bym się napił.

1

Ławka rezerwowa bajeczna. Wszyscy zawodnicy oprócz Vidala, to ważne postacie w swoich Reprezentacjach. Może jeszcze Dembele nie jest jeszcze taki ważny, ale to dopiero przyszłość Francji.

0

Akurat Stefan przeżywa 1 z najlepszych okresów w karierze, bardziej można mówić, że Kamil zawiódł.

0

Real gra dobrze, ale nie można mówić ze wracają, to samo było po Deportivo i Valencii lub wrócili z Sevillą na jeden mecz, a póżniej zdobyli 1 w 3 meczach ligowych. Jak ograją PSG, to będzie można mówić że wracają do formy.

0

To są po prostu jakieś jaja. Dzisiaj kluby Hiszpańskie przekonały Tebasa do pozostania w lidze.

2

Coutinho i Iniesta zaliczali straty, ale nie w okolicach swojego pola karnego i podaniem w bok.

4

I warto podkreślić że to po jego stratach Valencia nas mogła 2 razy skarcić. Ja również się do końca nie mogę zgodzić. W tamtym sezonie można było policzyć na palcach u jednej ręki jego dobre spotkania, większość była słaba i mocno przeciętna. Trudno jest mi teraz powiedzieć o konkretnych meczach, ale tak było. Na tyle szans co dostał od Enrique, to się prezentował słabo i to jest najłagodniejsze możliwe określenie.

2

Nie porównywałby sytuacji Roberto do Gomesa, to całkiem inna sytuacja. Gomes ma 24 lata, Roberto jak był młodszy od niego, to rozgrywał świetne spotkania w trakcie kiedy Messi miał kontuzję w sezonie 2015 2016. Zresztą wcześniej Roberto u Martino grał dość słabo, ale ile on grał, a ile gra Gomes. Gomes rozegrał ponad 60 spotkań w Barcelonie w półtora sezonu, a to bardzo dużo.

8

W tamtym sezonie 3/4 spotkań wyglądało, tak jak te z Valencią i tak nie jest żle jak na niego.

0

Nie spodziewałem się że kibice Valencii są gorsi od kibiców Espanyolu.

4

Z wszystkim się zgadzam, ale oczywiście poza fragmentem o Gomesie.

0

Spłacił się w meczu z Chelsea, chyba każdy pamięta jak podziurawił Fabsa, niby
mecz towarzyski, ale jednak.

3

Akurat z Betisem nie grał żle, ale i tak uważam że to nie jest piłkarz na ten klub. Takich spotkań jak te dzisiejsze miał u nas bardzo dużo.

0

Ok, ale co do tego ma Stadion Realu?

0

Tylko całkiem możliwe, że to oni się pod nas podszywają.

0

Oficjalnie to już dawno było wiadomo że Finał jest na stadionie Atletico.

2

Nie chcę krytykować Lucho, bo go uwielbiałem, ale on by pewnie zmienił Gomesa dopiero w 70 minucie.

0

Te kawały w tym roku nie przejdą, bo Finał i tak jest na Metropolitano.

0

Umtiti wcale nie jest jakiś niski, ale przy Minię wyglądał jak Messi przy Rakiticu.

0

Gomes się nawet nie stara żeby było lepiej.

1

Komentator twierdzi że Mallenco jest myślami przy innej akcji, a ja się zastanawiam czy on w ogóle myśli.

0

Słabo to wygląda aktualnie, chyba najsłabszy mecz Barcelony w tym sezonie.

1

Dla oczu zdecydowanie nie jest to legalne.

0

Dziwisz się?

42

To niech walczą z wszystkimi prowokacyjnymi celebracjami, a nie tylko z wybranymi. Jakby to nie był Pique, to nawet by o tym nie pomyśleli. Uważam że prawo powinno dotyczyć wszystkich zawodników, a nie tylko tych "trędowatych", bo taki pewnie twierdzą o Pique, bo mówi co myśli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?