14

Skoro potępiają rasizm, to niech się lepiej czepiają swojego Garcii i niech coś zrobią ze swoimi kibicami.

5

Bo wtedy wszyscy musieli zatrzymać Barcelonę żeby nie obroniła LM.

0

To chyba nie jesteś doinformowany https://www.google.pl/search?q=pique+shakira+espanyol&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiv7Z6EtpHZAhWLDywKHatUC94Q_AUICigB&biw=1517&bih=707#imgrc=jWwgmlDELvXSxM: Takie coś pojawiało się na wcześniejszych meczach na Cornella El Prat. Edit Prosisz to się ty o bana...

2

Ale nie na wszystkich wyzywają jego rodzinę...

0

Niby jest bardzo solidny, ale na ŚO. Nie wiadomo jak się sprawdzi przeciwko Neymarowi na nie swojej pozycji. Podejrzewam że Brazylijczyk będzie z niego robił wiatrak kiedy tylko będzie miał okazję.

0

Bezalkoholowe to może nawet 10 latek pić.

2

W sumie trauma z tego Dwumeczu z 2012 została i od tamtego czasu z nimi nie graliśmy, więc nie wiadomo jak może być teraz.

0

Właśnie o to chodzi że Zieliński zaczął grać świetnie i na miarę swojego talentu. Już w całych Eliminacjach grał bardzo dobrze, liczę że tak samo będzie na Mundialu.

1

Fabregas też wychodził sam na sam z bramkarzem Holandii. Z tego co pamiętam Puyol i Ramos też mieli świetne sytuacje by strzelić bramkę po rożnym. Casillas i Stekelenburg świetnie bronili.

2

Pół godziny bardzo dobrej gry to za mało na Ćwierćfinał. Wiadomo że nie mogliśmy Portugalię cisnąć cały mecz, ale po bramce na 1-1 mogliśmy dalej atakować, ale się trochę przestraszyliśmy. Widać że Polska nie ma jeszcze doświadczenia na takich wielkich Turniejach. Również liczę że na Mundialu się to poprawi.

4

Wotford kopie leżącego.

0

Męki sędziowskie się skończą prawdopodobnie w sezonie 2018 2019 jak już będzie VAR, ale nasze męki będą trwały co najmniej do 2021 roku, bo do tego czasu Prezesem będzie Tebas.

0

Akcja na miarę Barcelony.

0

Janmat i 1-2 brawo!!

0

Skoro Deulofeu robi z zawodnikami Chelsea co chce, to co z nimi będzie robić Messi czy Iniesta?

1

Komitet Sędziowski nie miał zamiaru składać skargi na gesty Pique, ale zrobił to sam Szef La Ligi i Komitet Rozgrywek zdecyduje czy Gerard dostanie ukarany. Może nawet dostać od 1 do 3 spotkań kary.

0

Bo Carvajalek przeprosił i powiedział że go poniosło.

1

Taka sama sytuacja jak z Pique
+ to w dodatku Ramos sprowokował, bo zachciało mu się wykonywać karnego.

0

Dla mnie to zwykły pozer, który tylko próbuje nam zaszkodzić.

0

Na pewno go nie zwolnią 2 tyg przed 1/8 Finału LM.

0

Pewnie i tak marne szansę na Mundial, a szkoda go bo jako piłkarz przegapił już tyle ważnych Turniejów Reprezentacji.

0

To pewnie również dewastowali Stadion.

0

Ciekawe skąd wzięli na Bernabeu kamienie,?

3

Na obecny Real wystarczy zastosować pressing, nawet takie Levante dawało radę przez jakiś czas zdominować Real. Dwumecz z PSG, to będzie dla Zidane o posadę raczej, pewnie po sezonie go zwolnią, a i tak powinien dostać jeszcze sezon szansy, bo przecież obronił LM.

1

Akurat Zidane nawet nic nie próbuje poprawiać w obecnym Realu. Dobrze że u nas nie ma takich problemów, widać że ta obrona LM im bokiem wychodzi. Odwoływanie treningów z powodu śniegu, to parodia.

11

Trochę ten tyłek ma nienaturalnie wielki. Nie żebym wybrzydzał czy coś, ale ma za małe ciało na taką pupę.

0

Z 5, bo lubię ten nr z tego powodu że był dla mnie jak dla Arsenalu 4. W podstawówce w dzienniku miałem nr 5, w Gim i teraz w Zawodówce tak samo.

2

Messi wszedł na taki poziom, który jest niedostępny dla innych dopiero póżniej można myśleć o Zidane, Ronaldinho, Xavim, Inieście, Cristiano czy Ronaldo (Brazylijskim).

5

Umtiti jest taki spokojny, a wczoraj tak się zagotował że gdyby nie Pique, to pewnie połamałby Garcię. Musiał mu coś powiedzieć o kolorze skóry, bo widać jak się wczoraj Francuz zagotował. Według mnie Barcelona powinna to zgłosić, bo takich rzeczy nie ma prawa być.

0

Może jeszcze przed meczem z Getafe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?