Nie przesadzałbym z gadaniem, że to są Królewskie rozgrywki. Trochę szczęścia w ostatnich latach mieli i tyle. Jak nie łatwe losowania, to bramki w 90 minutach. Ostatnio wygrali pewnie LM, ale też było sporo kontrowersji.
W tamtym sezonie było "Napolimusisz", "Bayernmusisz", "Atleticomusisz", "Juvemusisz", a w tym sezonie "PSGmusisz. Taka jest prawda, że tylko Barcelona jest wstanie ich wyeliminować z LM.
Jakie on miał otwierające piłki zagrać jak do niego i do Rabiota doskakuje 2-3 zawodników, a jeszcze Cavani i Di Maria gówno grają. Jeden woli się bezsensownie kłócić z Casemiro, a drugi to jeżdziec bez głowy.
Coutinho nie został ściągnięty jako zmiennik Iniesty, ale jako jest następca. Andres to Legenda klubu i na pewno nam tego nie zrobi. Zagra jeszcze sezon lub 2 i Barcelona będzie jego ostatnim Europejskim klubem.
Niektórzy kibice myślą że skoro Messi jest "wolnym elektronem", to on sam decyduje jak ma grać, a to Trener mu karze grać jako "wolny elektron". Jakby mu trener kazał grać na Skrzydle, to by grał na skrzydle, a jak mu kazałby grać w środku pomocy, to by tam grał. Valverde wie gdzie Messi daje najwięcej i go tam wystawia. Messi nie ma przypisanej pozycji, ale to nie oznacza że go nie obowiązuje żadna taktyka. Tak samo było u Lucho czy u Guardioli.
Odkryliby się i dostaliby by po dupie jak Arsenal. Aktualnie w Anglii nikt nie jest wstanie przeciwstawić się City. Jakby Chelsea zagrała otwarty mecz i dostała lanie jak Arsenal, to by były pretensje. Zamurowali się i też są pretensje.
Pewnie Ronaldo po 100 próbach trafi z wolnego i znowu Klatus będzie porównywał go do Messiego w wolnych. Przecież on zawsze świetnie manipuluje tymi swoimi fanami na twiterze co go obserwują.
Myślał że samym wyglądem kogoś przestraszy i się pomylił bardzo. Może się nie spodziewał ataku tamtego ziomka i się posrał, ale należało mu się bo zaczepiał przeważnie takich co nie umieli się bić lub 14 czy 15 latków. Więc mówię nie zgrywaj cwaniaka, bo się kiedyś pomylisz. Zawsze na kozaka się znajdzie większy kozak.
Już nie zgrywaj kozaka, bo całkiem możliwe że jakby ktoś Ciebie popchnął, to byś nic nie zrobił. Mój kolega też tak kozaczył, popchnął go jakiś typek i prawie popuścił ze strachu. Najlepiej jest udawać twardego w internecie i chwalić się siłownią, a siła to nie wszystko. Tamten kolega dostał od 2 razy mniejszego ziomka, który z siłownią ma tyle wspólnego co ja z grą w szachy.
Radziłbym powstrzymać się od tekstów typu "Z tak grającą Barcą poradzili by sobie z palcem w dupie", bo już PSG miało się przejechać po Realu w tym sezonie i są jedną nogą poza LM. Nigdy nie można lekceważyć tak doświadczonych drużyn w LM jak Real czy Barca, bo nie ważne że są w gorszej formie od City czy PSG, ale są dużo bardziej doświadczeni w LM.
Gomes nie ma startu do Paulinho, jak ten jest w formie, ale jest przemęczony, bo sezon w Chinach się skończył w Sierpniu i nie miał praktycznie w ogóle wakacji i dlatego gra piach. A Gomes już gra drugi sezon piach i raczej lepiej już nie będzie grał.
Akurat co do Gomesa to frustracja by była zrozumiała, jakby zagrał w niedziele i to w pierwszym składzie. To nie jest fifa gdzie można wystawić zawodnika, który nie grał przez kilka spotkań, jest bez rytmu meczowego i strzela hat tricka lub jest najlepszy na boisku.
0
Nie przesadzałbym z gadaniem, że to są Królewskie rozgrywki. Trochę szczęścia w ostatnich latach mieli i tyle. Jak nie łatwe losowania, to bramki w 90 minutach. Ostatnio wygrali pewnie LM, ale też było sporo kontrowersji.
0
City się obsra jak PSG.
1
W tamtym sezonie było "Napolimusisz", "Bayernmusisz", "Atleticomusisz", "Juvemusisz", a w tym sezonie "PSGmusisz. Taka jest prawda, że tylko Barcelona jest wstanie ich wyeliminować z LM.
0
Gomes by się idealnie wpasował do PSG, oni grają jakby na boisku było 10 Gomesów. No i oczywiście najlepszy zawodnik dostaje czerwo.
2
PSG kupiło Neymara i Mbappe za blisko 400 mln Euro i odpadają z 1/8 Finału 2 rok z rzędu. To samo spotka City jeśli wylosują Real.
1
Taka jest prawda że jak znowu zagramy gówno w LM, to te rozgrywki wygra Real po raz 3.
0
Alves jakby u nas dalej grał to by był maksymalnie rezerwowym.
2
Jakie on miał otwierające piłki zagrać jak do niego i do Rabiota doskakuje 2-3 zawodników, a jeszcze Cavani i Di Maria gówno grają. Jeden woli się bezsensownie kłócić z Casemiro, a drugi to jeżdziec bez głowy.
3
Ja liczę że Semedo u nas będzie drugim Alvesem.
30
Coutinho nie został ściągnięty jako zmiennik Iniesty, ale jako jest następca. Andres to Legenda klubu i na pewno nam tego nie zrobi. Zagra jeszcze sezon lub 2 i Barcelona będzie jego ostatnim Europejskim klubem.
0
Niektórzy kibice myślą że skoro Messi jest "wolnym elektronem", to on sam decyduje jak ma grać, a to Trener mu karze grać jako "wolny elektron". Jakby mu trener kazał grać na Skrzydle, to by grał na skrzydle, a jak mu kazałby grać w środku pomocy, to by tam grał. Valverde wie gdzie Messi daje najwięcej i go tam wystawia. Messi nie ma przypisanej pozycji, ale to nie oznacza że go nie obowiązuje żadna taktyka. Tak samo było u Lucho czy u Guardioli.
0
Odkryliby się i dostaliby by po dupie jak Arsenal. Aktualnie w Anglii nikt nie jest wstanie przeciwstawić się City. Jakby Chelsea zagrała otwarty mecz i dostała lanie jak Arsenal, to by były pretensje. Zamurowali się i też są pretensje.
4
Pewnie Ronaldo po 100 próbach trafi z wolnego i znowu Klatus będzie porównywał go do Messiego w wolnych. Przecież on zawsze świetnie manipuluje tymi swoimi fanami na twiterze co go obserwują.
10
Nie wiem kto to jest ten cały Astori, ale mi go szkoda. Młody facet 31 lat i śmierć w takim wieku.
1
Kolega zarobił w 2 tyg 3500 zł, więc nie wiem czy taka jest nieopłacalna. Gorzej będzie jak się z tym zajmie Policja lub jakiś wyższy urząd.
7
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
Myślał że samym wyglądem kogoś przestraszy i się pomylił bardzo. Może się nie spodziewał ataku tamtego ziomka i się posrał, ale należało mu się bo zaczepiał przeważnie takich co nie umieli się bić lub 14 czy 15 latków. Więc mówię nie zgrywaj cwaniaka, bo się kiedyś pomylisz. Zawsze na kozaka się znajdzie większy kozak.
1
Już nie zgrywaj kozaka, bo całkiem możliwe że jakby ktoś Ciebie popchnął, to byś nic nie zrobił. Mój kolega też tak kozaczył, popchnął go jakiś typek i prawie popuścił ze strachu. Najlepiej jest udawać twardego w internecie i chwalić się siłownią, a siła to nie wszystko. Tamten kolega dostał od 2 razy mniejszego ziomka, który z siłownią ma tyle wspólnego co ja z grą w szachy.
1
Radziłbym powstrzymać się od tekstów typu "Z tak grającą Barcą poradzili by sobie z palcem w dupie", bo już PSG miało się przejechać po Realu w tym sezonie i są jedną nogą poza LM. Nigdy nie można lekceważyć tak doświadczonych drużyn w LM jak Real czy Barca, bo nie ważne że są w gorszej formie od City czy PSG, ale są dużo bardziej doświadczeni w LM.
6
Gomes nie ma startu do Paulinho, jak ten jest w formie, ale jest przemęczony, bo sezon w Chinach się skończył w Sierpniu i nie miał praktycznie w ogóle wakacji i dlatego gra piach. A Gomes już gra drugi sezon piach i raczej lepiej już nie będzie grał.
5
Podoba mi się gra Dignea.
0
Jak to wygrają to skasuję tutaj konto.
0
Real akurat dobrze na tym wyszedł.
0
Akurat co do Gomesa to frustracja by była zrozumiała, jakby zagrał w niedziele i to w pierwszym składzie. To nie jest fifa gdzie można wystawić zawodnika, który nie grał przez kilka spotkań, jest bez rytmu meczowego i strzela hat tricka lub jest najlepszy na boisku.
0
Mi się jedynie nie podoba że Paco jest tak pomijany przez Valverde jak kiedyś Vidal przez Enrique.
0
Mam tylko nadzieję że Ernesto wie co robi wystawiając Suareza od początku.
14
Dopiero jest 7 pewnie wrzucą trochę póżniej cierpliwości. To że tam podają wszystko dużo wcześniej, to nie znaczy że tutaj tak będzie.
0
Kurde, bajka z dzieciństwa. Nawet nie wiedziałem że jeszcze leci.
0
Na początku roku dostał kontuzji kolana i nie grał przez prawie 2 miesiące.
0
Juve potrafi odpowiednio rozłożyć siły na 3 fronty, ale będą mieli ciężej od Napoli, które gra na 1 froncie. Napoli odpadło w 1/4 z Atlantą.