0

Dobrze że Alba tak zrobił w LL, bo w LM by jeszcze dostał dodatkowy mecz kary za wymuszanie kartek, tak jak to było w przypadku Carvajala.

1

Szkoda Semedo, bo grał dobrze.

0

Nie wiem czy ktoś kto nie zna się na piłce ma racje.

7

Ktoś pisał że Dembele to trochę lepsza wersja Tello ahhhaha.

0

Rakitic świetny pass.

0

No wreszcie Gerard schodzi.

2

Oczywiście Ćwiąkała pochwalił Dembele, ale nie powstrzymał się od wbicia w niego szpilki.

1

Pique w ogóle nie powinien w tym meczu grać, jeszcze nam wypadnie na Rewanż z Chelsea i będą kłopoty.

0

No i to jest klasyczna dziewiątka El Pistoleroo!!

0

Messi trochę w stylu Robbena, ale najważniejsze że prowadzą.

0

Szkoda że jest ta głupia hierarchia przy wolnych, bo Coutinho mógłby wykonywać wolne na prawą nogę.

0

Ten gol Girony to błędy Busquetsa i Umtitiego, więc nie ma co ich bronić.

1

Ten Policjant nie zginął w tych walkach kiboli, tylko zmarł na zawał.

0

Uważam że dużo dzieciaków z tego korzysta, bo jedna sławna osoba zrezygnowała z tego i nagle dużo osób zrezygnowało. A młodzi ludzie zawsze chcą być podobni do swoich ulubieńców.

0

Czy ważny jest rocznik? Nie wiem po co to jest i nawet chyba dobrze że nie wiem. Facebook i Instagram mi starczą.

1

Chyba tylko dzieciaki korzystają ze snapchata. Ja nawet nie wiem do czego to jest.

0

Skoro tak ci odpowiada to co było, to idz razem na ulice z KODem i protestuj. Nie wiem jak można popierać grupę debili, która podzieliła obywateli...

0

Wolski bardzo obniżył poziom. Messi sfaulował zawodnika Espanyolu na początku meczu i praktyczne do końca meczu co jakiś czas o tym przypominał. W Eleven komentatorzy La Ligi poza Ćwiąkałą są słabi, tylko Ćwiąkała trzyma wysoki poziom no i czasem Mirosławski jak nie komentuje spotkań naszych. W TVP to tylko Laskowski i Szpakowski (mimo że dużo błędów popełnia i najlepsze lata ma za sobą) trzymają poziom, a reszta typu jakiejś Żewłakowy, Iwańscy i Jaśiny to szrot.

0

Jakoś PO też działało sprzecznie z prawem konstytucji i nie było takie ugrupowania jak KOD. Poza tym praktycznie wszyscy z KODu to wcześniejszy rząd, który robił dużo gorzej jak obecny.

0

Jak będzie łapał 3 czerwone kartki na sezon, to do 30 spokojni dojdzie. Żółtych to pewnie gdzieś 230. Edit trochę przesadziłem 210-215 żółtych jest w jego zasięgu.

0

Chyba zapłacili tym ludziom za filmiku, bo nie można być aż tak ograniczonym.

2

Może i dla Valverde najważniejsze jest odzyskać dla Barcelony Ligę, ale LM to trofeum najbardziej prestiżowe i najcenniejsze klubowe jakie może być. Według mnie LM powinna być najważniejsza, bo LL Barcelona może wygrać 4 razy w ciągu 5 lat, a z LM jest ciężej.

5

PSG było już posrane w tunelu na Camp Nou i od pierwszych minut było wiadomo że ich stłamsimy. Mieliśmy Neymara, który był absolutnie najlepszym piłkarzem tamtego meczu i robił różnice.

0

Tylko że kiwanie się w tłoku i próbowanie na siłę wejść w pole karne też może się równać z kontratakami.

0

Pytanie czy w rewanżu nie postawi na Cahilla lub Luiza, bo gra 3 obrońców to słaby pomysł. Christensen się gubił przy Barcelonie, która grała dość przeciętnie, a co by był jakbyśmy zagrali na swoim poziomie?

0

Jedno z lepszych piw.

1

Ten Jakub Kot to ma głos jak 13-14 letni dzieciak przed mutacją głosu.

0

Dlaczego mają zakaz?

4

Prędzej 17.5 u Dawida niż 19.5 dla Fraitaga.

1

Musiałby skoczyć tak jak Tande żeby zdobyli srebro.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?