- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1198 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
7
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
24 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1198 Culés
13
Powiem szczerze, że w ostatnich dniach, można usłyszeć wiele bzdur i popisów kompletnym brakiem wiedzy i wyobraźni odnośnie IIWŚ i przede wszystkim holocaustu, ale to już przechodzi wszelkie granice.
0
@sidzej Jest takie powiedzenie nie kop się z koniem.
3
@sidzej Tu mamy kolejny przykład głupoty i i absurdu...
https://www.wykop.pl/link/4174129/najwieksza-gazeta-w-izraelu-drukuje-komiks-o-pijanych-polakach-ktorzy/
2
@sidzej Nóż się człowiekowi w kieszeni otwiera.
1
@sidzej Polecam po prostu zgłosić kanał.
0
@sidzej zaniemowilem
1
@sidzej Wkurza mnie już ta sytuacja.Niedługo wmówi się nam,że to my rozpoczęliśmy wojnę, nie dając zgody na pokojowe zamiary Hitlera względem naszych ziem...
Jasne że znajdowały się wyrzutki,które przyłożyły rękę do holocaustu ale w jakim narodzie ich nie ma? Żydzi udowadniają teraz w Kongresie USA,że Polska jest współwinna holocaustowi.Zwykły Amerykanin uwierzy lecz gdyby powiedzieć mu że jego przodek podczas II WŚ dopuścił się zbrodni wojennych (tak, Yankesi często nie brali jeńców na froncie zachodnim) to zaprzeczałby...
0
@sidzej Nie wiem co mam o tym napisać...
0
@sidzej Kazdy panstwo, nacja, narod to marka. biznesowa.. Jesli przykleja nam taki wizerunek, to nasze dzieci jeszcze dlugo sie od tego nie uwolnia.
3
@Kajtek77 Ogólnie rzecz biorąc przeraża mnie postrzeganie tamtego okresu przez wszystkich. Ludzie nie mają wyobraźni. Albo jedni myślą, że Polacy całymi dniami chodzili i szukali Żyda do odratowania, albo znowu, że ogólnie, to Polacy są winni całej tej zagładzie. To jest wina każdego kolejnego rządu po 89. Powinna albo powstać jakaś fundacja, albo ministerstwo nawet, które zajmowałoby się nauką tego jak naprawdę przebiegała wojna i co ze sobą niosła. Tragedia po prostu.
0
@sidzej Chyba zapłacili tym ludziom za filmiku, bo nie można być aż tak ograniczonym.
0
@sidzej Jak tu się nie w.....ć.
0
@sidzej nie ma juz tego filmu