Z Coutinho i z Iniestą będzie taka magia, jak z Xavim i Iniestą. Nie będzie nawet można do toalety wyjść, żeby nie przegapić jakiegoś magicznego zagrana, tylko wstrzymywać do przerwy lub do końca meczu.
Niby się nie dało wystawić Inieste i Coutinho razem, a jednak Valverde zaskoczył. Umtiti i Suarez będą musieli uważać na kartki, a szczególnie Urugwajczyk, który lubi dużo dyskutować z sędziami.
Mieliśmy kłopoty, bo nic nie graliśmy w obronie, a teraz gra w obronie się poprawiła i to znacząco. Dochodzi do tego że pomoc gra lepiej. Ja tam właśnie bardziej wole trafić na kogoś z dwójki City czy PSG, bo Real i Bayern w LM grają do końca i nie odpuszczają. Nie mówię że PSG odpuszcza, ale oni mają mniej doświadczenia od tamtych drużyn.
2
Nawet Marca największy Promadrycki brukowiec przyznaje że nie było karnego, jedyna kontrowersja to spalony Alcacera.
6
Nie było karnego na Suarezie w pierwszej połowie. Był faul niemal identyczny co wczoraj na Benzemie.
0
Teraz sobie Pacheco może grać na czas.
0
Wydaję mi się że i tak by strzelał. Nie patrzał się na nic innego jak na piłkę.
0
Przecież zapisali Suarezowi.
0
Nie przesadzaj...
0
Pique do zmiany, na farcie zablokował ten strzał. Chyba sobie przypomniał formę z początku sezonu.
0
Iniesta do zmiany.
0
Ok dzięki, pewnie też bym jakoś znalazł, ale bym musiał dłużej szukać, bo już sporo komentarzy napisałem od tamtego czasu.
1
Gdzie jest ten użytkownik co prowadził ankietę PS, XBOX czy PC? Chciałem się go zapytać jakie były wyniki.
4
Z Coutinho i z Iniestą będzie taka magia, jak z Xavim i Iniestą. Nie będzie nawet można do toalety wyjść, żeby nie przegapić jakiegoś magicznego zagrana, tylko wstrzymywać do przerwy lub do końca meczu.
0
Myślę że raczej 4-4-2, ale zobaczymy na boisku.
1
jest 1 mecz, ale to ważny, bo z Espanyolem na wyjeżdzie.
0
Niby się nie dało wystawić Inieste i Coutinho razem, a jednak Valverde zaskoczył. Umtiti i Suarez będą musieli uważać na kartki, a szczególnie Urugwajczyk, który lubi dużo dyskutować z sędziami.
0
Ronaldo wcześniej wolne strzelał bardzo dobrze.
0
Oby nie, bo Coutinho to bardziej pomocnik niż atakujący.
1
Pewnie będzie 4-4-2, szkoda tylko że Paco za Suareza nie gra.
2
Krytyka to krytyka, ale naśmiewanie się i wyszydzanie to już co innego.
0
Szkoda że nigdy nie zagrał w naszym klubie.
10
XBOX ONE i tylko XBOX ONE.
0
W sumie lepiej żebyś robił cytrynówkę jak wiśniówkę. bo wiśniówka nie jest za dobra.
0
Muszę sobie kupić ćwiartkę na mecz, dobrze że mi przypomniałeś. Po co chcesz dodawać miód?
3
Francuzi to akurat tchórze, więc się żadnego zaangażowania po nich nie spodziewam.
14
Mackiewicz chciał żeby się zrobiło o nim głośno i tak było. Ktoś kto zostawia żonę i dzieci nie jest bohaterem, ale samolubem.
0
Ligi z sezonu 2013 2014 i 2016 2017 byłby nasze i bylibyśmy dominatorem w swojej lidze tak jak Bayern czy Juventus w swoich ligach.
0
Jeśli Real bez pomocy sędziów awansuję i będą lepsi, to nie na farcie.
0
Mieliśmy kłopoty, bo nic nie graliśmy w obronie, a teraz gra w obronie się poprawiła i to znacząco. Dochodzi do tego że pomoc gra lepiej. Ja tam właśnie bardziej wole trafić na kogoś z dwójki City czy PSG, bo Real i Bayern w LM grają do końca i nie odpuszczają. Nie mówię że PSG odpuszcza, ale oni mają mniej doświadczenia od tamtych drużyn.
0
Tylko po co męczyć Suareza przed meczem z Valencią? Najlepiej wystawić Paco.
0
Myślisz że Coutinho będzie grał na skrzydle? Jak już będzie grał to za Iniestę w wyjściowym składzie lub go znowu zmieni, tak jak z Espanyolem.
0
Pique nie powinien mówić tego co powiedział, ale i tak to się nie nadawało żeby zgłaszać to, a o wypowiedzi Busquetsa już nie wspomnę.