2

Nawet Marca największy Promadrycki brukowiec przyznaje że nie było karnego, jedyna kontrowersja to spalony Alcacera.

6

Nie było karnego na Suarezie w pierwszej połowie. Był faul niemal identyczny co wczoraj na Benzemie.

0

Teraz sobie Pacheco może grać na czas.

0

Wydaję mi się że i tak by strzelał. Nie patrzał się na nic innego jak na piłkę.

0

Przecież zapisali Suarezowi.

0

Nie przesadzaj...

0

Pique do zmiany, na farcie zablokował ten strzał. Chyba sobie przypomniał formę z początku sezonu.

0

Iniesta do zmiany.

0

Ok dzięki, pewnie też bym jakoś znalazł, ale bym musiał dłużej szukać, bo już sporo komentarzy napisałem od tamtego czasu.

1

Gdzie jest ten użytkownik co prowadził ankietę PS, XBOX czy PC? Chciałem się go zapytać jakie były wyniki.

4

Z Coutinho i z Iniestą będzie taka magia, jak z Xavim i Iniestą. Nie będzie nawet można do toalety wyjść, żeby nie przegapić jakiegoś magicznego zagrana, tylko wstrzymywać do przerwy lub do końca meczu.

0

Myślę że raczej 4-4-2, ale zobaczymy na boisku.

1

jest 1 mecz, ale to ważny, bo z Espanyolem na wyjeżdzie.

0

Niby się nie dało wystawić Inieste i Coutinho razem, a jednak Valverde zaskoczył. Umtiti i Suarez będą musieli uważać na kartki, a szczególnie Urugwajczyk, który lubi dużo dyskutować z sędziami.

0

Ronaldo wcześniej wolne strzelał bardzo dobrze.

0

Oby nie, bo Coutinho to bardziej pomocnik niż atakujący.

1

Pewnie będzie 4-4-2, szkoda tylko że Paco za Suareza nie gra.

2

Krytyka to krytyka, ale naśmiewanie się i wyszydzanie to już co innego.

0

Szkoda że nigdy nie zagrał w naszym klubie.

10

XBOX ONE i tylko XBOX ONE.

0

W sumie lepiej żebyś robił cytrynówkę jak wiśniówkę. bo wiśniówka nie jest za dobra.

0

Muszę sobie kupić ćwiartkę na mecz, dobrze że mi przypomniałeś. Po co chcesz dodawać miód?

3

Francuzi to akurat tchórze, więc się żadnego zaangażowania po nich nie spodziewam.

14

Mackiewicz chciał żeby się zrobiło o nim głośno i tak było. Ktoś kto zostawia żonę i dzieci nie jest bohaterem, ale samolubem.

0

Ligi z sezonu 2013 2014 i 2016 2017 byłby nasze i bylibyśmy dominatorem w swojej lidze tak jak Bayern czy Juventus w swoich ligach.

0

Jeśli Real bez pomocy sędziów awansuję i będą lepsi, to nie na farcie.

0

Mieliśmy kłopoty, bo nic nie graliśmy w obronie, a teraz gra w obronie się poprawiła i to znacząco. Dochodzi do tego że pomoc gra lepiej. Ja tam właśnie bardziej wole trafić na kogoś z dwójki City czy PSG, bo Real i Bayern w LM grają do końca i nie odpuszczają. Nie mówię że PSG odpuszcza, ale oni mają mniej doświadczenia od tamtych drużyn.

0

Tylko po co męczyć Suareza przed meczem z Valencią? Najlepiej wystawić Paco.

0

Myślisz że Coutinho będzie grał na skrzydle? Jak już będzie grał to za Iniestę w wyjściowym składzie lub go znowu zmieni, tak jak z Espanyolem.

0

Pique nie powinien mówić tego co powiedział, ale i tak to się nie nadawało żeby zgłaszać to, a o wypowiedzi Busquetsa już nie wspomnę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?