2

Ciekawe jak on się w ogóle porusza po boisku.

1

Gdzieś już tego grubasa widziałem, to jest Obrońca?

17

A czy jego coś boli? Napisał tylko że przypuszcza jak to wygląda.

1

O Roberto w pomocy to zapomnij.

0

Ależ Oier to obronił niesamowite.

1

"nie będę wypowiadała" Tu jest błąd do poprawy.

4

W przyszłym sezonie Barcelona będzie miała niesamowitą pakę. Oby to się nie skończyło jak w sezonie 2007 2008 gdzie mieliśmy Ronaldinho, Messiego, Eto, Henrego i nic z tego nie było. Wydaję mi się że na 90% w lato Griezmann przejdzie do Barcelony, jakby tak nie było, to od razu dali by nr 7 Coutinho i nie czekaliby aż zwolni się 14. Jestem ciekaw jak to Ernesto poukłada.

2

W tamtym sezonie Rafinha niby bramki strzelał, ale to było tyle. Turan również potrafił strzelić hat tricka w LM i wznosił do gry niewiele więcej od Denisa czy Gomesa. Mieliśmy w tamtym sezonie dużo pomocników, ale to się nie przekładało na jakość. Cała czwórka nie da nam 1/3 tego co nam da Coutinho.

1

Może tak jak poradziliśmy sobie 19 ligowych kolejkach.

0

Nie wiem po co tak trolujesz, ale przestań.

0

Faktycznie tamta strona wygląda dużo lepiej.

1

Ta w poziome pasy wydaje się jakaś mała.

0

Zbyt ofensywnie, już graliśmy 3 ŚO w tamtym sezonie i oprócz meczu Rewanżu z PSG, to dobrych skutków nie było. Poza tym to Alba jest w życiowej formie i ma siedzieć na ławie?

0

Lepiej że teraz Barcelona przegrała niż za miesiąc z Chelsea, jakby tak było to frustracja by była nieporównywalnie większa. Wczoraj za bardzo nie czytałem po meczu komentarzy, bo ponad połowa z nich to pewnie był płacz. Przegraliśmy tylko 1-0 w Pucharze Króla rezerwowym składem i Rewanż mamy u siebie, nie ma co dramatyzować.

2

I to był jeden z największych błędów w historii tego klubu.

17

No, ale lepiej się przecież czepiać Estelad.

0

Mieliśmy karnego, jakbyśmy go wykorzystali, to by problemu nie było.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Będzie 90 minuta i zawodnik Espanyolu brutalnie skosi któregoś naszego zawodnika, a komentatorzy będą dalej przywoływać faul Messiego. Lubię Wolskiego, ale w tym meczu jest żałosny.

0

Denis nawet wykończenia dobrego nie ma.

0

Szanuję każdego zawodnika naszego klubu, ale Rafinha to nie jest poziom nawet na ławkę rezerwowych w naszym klubie, tak jak Gomes.

2

Z pewnością Alba i Suarez podnoszą jakość tej ławce, bo z Gomesem i Rafinhą to marnie wygląda.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Iker Muniain, Badstuber i Goetze.

1

I to przez to że raz gra, a raz nie.

3

Na przestrzeni 3 lat nie było kogoś kto mógłby się zbliżyć do jego poziomu, nie udziela się na Instagramach, Twitterach i Facebokach dlatego jest według niektórych słaby i mało wszechstronny.

8

Real w aktualnej formie nie może marzyć o Pucharze Króla, a co dopiero o LM.

2

Patrząc na aktualną formę, to od Niemców, Hiszpanii, Brazylii, Francji dostali by sromotne lanie. Nawet Polska, Dania, Chorwacja czy Portugalia była by w stanie ich oklepać.

1

Ja widzę że to ty masz tutaj jakiś problem.

0

Tak ogólnie to już zakończył po odejściu z Milanu, pózniej to już tylko kopał w Brazylii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?