Jeśli tak mają wyglądać koszulki na przyszły sezon, to Barcelona powinna zerwać kontrakt z Nike i podpisać z Adidasem, bo nawet nie warto kupować nowej koszulki na przyszły sezon, bo jest niemal identyczna do tej co jest teraz.
Wiadomo że Ernesto nie olewa zawodników tak jak robił to Lucho np Montoya, Bartra, Vidal i jeszcze ktoś pewnie by się znalazł, ale tutaj to kompletnie olał Turka :d
"Być może w tym sezonie nie dostawał tylu szans, ile by chciał, bo trener musi podejmować decyzje." Oj Ernesto przecież on w ogóle nie zagrał ani minuty w tym sezonie :D
Po co piszecie takie komentarze na RM? Teraz my jesteśmy górą, ale jeszcze pół roku temu Real bronił LM i zbieraliśmy od nich oklep w Sierpniu w SPH. Nie zapowiada się że poprawią swoja formę na PSG, bo został już tylko Miesiąc do meczu, ale Real to Real nigdy nie wiadomo.
Perez chyba tylko dlatego jeszcze trzyma Zidana w klubie z powodu Obrony LM w tamtym sezonie, bo innej opcji nie ma. Każdy inny trener już by po Grudniowym Klasyku poleciał.
Nie łudził bym się że Real zrobi w Maju jakikolwiek nam szpaler nawet jak już będziemy mieli Mistrzostwo w kieszeni. W sezonie 2012 2013 nad drugim w tamtym czasie Real też mieliśmy dużo pkt przewagi i nam szpaleru na Bernabeu nie zrobili.
Czasami się mówi że Barcelona rozpieściła nas swoimi sukcesami, a Real swoich kibiców już nie? Oni gwiżdżą na Real po każdym słabszym meczu, nawet w tamtym sezonie mimo tego że zdobyli Mistrza. Bardziej bym powiedział że kibice Realu są bardziej rozpieszczeni niż my. Na Camp Nou nie słyszałem nawet po słabszym sezonie gwizdów.
Czego możesz oczekiwać bo Redaktorze, który pisze przed meczem z nami coś w stylu "Klasyk zweryfikuje", a póżniej się nie potrafi do tego odnieść i banuję wszystkich na swoim TT.
0
Pewnie z dystansu, bo ja tak trafiłem :D
0
Jeśli tak mają wyglądać koszulki na przyszły sezon, to Barcelona powinna zerwać kontrakt z Nike i podpisać z Adidasem, bo nawet nie warto kupować nowej koszulki na przyszły sezon, bo jest niemal identyczna do tej co jest teraz.
0
Wiadomo że Ernesto nie olewa zawodników tak jak robił to Lucho np Montoya, Bartra, Vidal i jeszcze ktoś pewnie by się znalazł, ale tutaj to kompletnie olał Turka :d
0
Naby Keita przekozak.
1
"Być może w tym sezonie nie dostawał tylu szans, ile by chciał, bo trener musi podejmować decyzje." Oj Ernesto przecież on w ogóle nie zagrał ani minuty w tym sezonie :D
4
Serio tak powiedział?
0
Z Beko Barcelona ma kontrakt gdzieś od 2014 roku przed przyjściem Ardy do nas, więc o to się nie martwię.
17
Po co piszecie takie komentarze na RM? Teraz my jesteśmy górą, ale jeszcze pół roku temu Real bronił LM i zbieraliśmy od nich oklep w Sierpniu w SPH. Nie zapowiada się że poprawią swoja formę na PSG, bo został już tylko Miesiąc do meczu, ale Real to Real nigdy nie wiadomo.
0
Perez chyba tylko dlatego jeszcze trzyma Zidana w klubie z powodu Obrony LM w tamtym sezonie, bo innej opcji nie ma. Każdy inny trener już by po Grudniowym Klasyku poleciał.
0
Nie łudził bym się że Real zrobi w Maju jakikolwiek nam szpaler nawet jak już będziemy mieli Mistrzostwo w kieszeni. W sezonie 2012 2013 nad drugim w tamtym czasie Real też mieliśmy dużo pkt przewagi i nam szpaleru na Bernabeu nie zrobili.
0
DG może nie, ale Ter Stegen już tak.
0
Co ten Ćwiąkała gada i gdzie niby był ten spalony?
1
To się porobiło :D
0
Czasami się mówi że Barcelona rozpieściła nas swoimi sukcesami, a Real swoich kibiców już nie? Oni gwiżdżą na Real po każdym słabszym meczu, nawet w tamtym sezonie mimo tego że zdobyli Mistrza. Bardziej bym powiedział że kibice Realu są bardziej rozpieszczeni niż my. Na Camp Nou nie słyszałem nawet po słabszym sezonie gwizdów.
1
Jeśli to co mówisz to prawda, to najlepiej zabierz rodziców do szkoły i do Dyrektora.
8
To pokazuje tylko jak PO jest żałosne że ich własna telewizja krytykuje. Czy TVN jest mniej propagandowe niż TVP? Bym się zastanowił.
0
Na pewno byśmy zwalniali trenera, który wygrał LM w pół roku i za rok ją obronił. Trudno porównywać sytuacje Enrique do Zidane.
9
Alba jest chyba w najlepszej formie od kiedy tu jest.
0
Ja tam myślę bardziej co z Pique, bo myślę że Dembele nic nie jest.
3
Media wiedzą tyle samo co my na temat Dembele.
0
Raczej i tak jak Umtiti wróci będzie miał pierwszy skład.
2
Myślę że będziemy mieli tyle pożytku z Dembele co PSG z Mbappe.
58
Aktualnie żaden Lewy Obrońca nie dorasta Albię do pięt.
1
Jakby miał dłuższe włosy ten Kręcidło to bym go pomylił z członkiem grupy Abby, bardzo mi go przypomina.
0
Nie wiedziałem że Ramos to był nudysta.
2
Tak.
1
https://www.google.pl/search?rlz=1C1CHZL_plPL707PL707&biw=1517&bih=707&tbm=isch&sa=1&ei=THhXWvbqEcGisAHBvpnADg&q=neymar++funny++trousers&oq=neymar++funny++trousers&gs_l=psy-ab.3...18319.20327.0.20613.2.2.0.0.0.0.138.244.0j2.2.0....0...1c.1j2.64.psy-ab..0.1.137...0i19k1j0i30i19k1.0.VchbqnoEOJc#imgrc=GYGSKQ-9YTHkJM:
4
Nie miałby nic przeciwko jakby się zakończyła jak Grudniowa.
6
Czego możesz oczekiwać bo Redaktorze, który pisze przed meczem z nami coś w stylu "Klasyk zweryfikuje", a póżniej się nie potrafi do tego odnieść i banuję wszystkich na swoim TT.
1
No, ale wtedy i tak będą pisać o gigantycznej pensji naszych zawodników i że Real ekonomicznie wygląda dużo lepiej.