Dobra propozycja, ale ten komentarz zostanie pewnie zasłonięty masą innych. Moderacja od teraz powinna zacząć banować jeśli ktoś jeszcze na ten temat napisze.
A co do wymiany PSG i Realu Neymar za Ronaldo, to nie chcę mi się w to wierzyć. PSG kupiłoby gościa za tyle kasy wiedząc że mogą narazić się Finansowemu Fair Play i wymieniłoby go na prawie 33 letniego zawodnika. Neymar ma przed sobą conajmniej 8 lat gry na światowym poziomie, a Ronaldo 3-4 lata i koniec kariery, w dodatku już nie gra na tym poziomie co kiedyś i żadna ZP tego nie zmieni.
Na pewno nie straci szybkości i zwinności, bardziej bym się martwił o jego stan psychiczny po takiej kontuzji. On nie ma 30+ lat żeby zatracił swoje atuty, ale w takim młodym wieku tak poważna kontuzja może wywołać brak pewności siebie.
Taka jest prawda, ja też zacząłem oglądać skoki jak Małysz skakał, ale Kamil go powoli przebija. Dołoży Kryształową kulę i Złoto Pjongczang do TCS, to Małysza przebije.
Racja, odpadniecie drużyny w 1/8 LM, która nakupowała zawodników za gruby szmal + dokonała najdroższego zakupu w historii futbolu, to spora sensacja. Odpadniecie drużyny, która obroniła LM i to w 1/8 to też sensacja.
0
Ale to chyba chodziło o 1 okienko.
0
W sumie 3629 godzin 48 minut i 36 sekund.
0
Ale bez takich brzydkich słów. Neymar nie przeszedł jeszcze do Realu.
2
Jaram się tym transferem jakbym znowu miał z 10 lat, tak samo pamiętam jak przychodził Ibra, oby Cou nie podzielił jego losu.
1
City zabiło mecz jest 4-1, a konkretnie Bernado Silva.
0
AS to akurat najsłabszy tier jeśli chodzi o Barcelonę.
1
Bramka dla Burnley i prowadzą z City 1-0.
9
Bravo gra bardzo słabo, oglądam właśnie teraz mecz z Burnley. Gubi się przy rożnych i kiepsko gra nogami.
0
Dziwne że się w tym okienku PSG nie włączyło do walki o Coutinho, bo podobno też go chcieli sprowadzić.
2
Nie ma co ryzykować, chłopak dopiero co wrócił po ciężkiej kontuzji i dostał z Celtą 18 min, a jutro dostanie 25-30 i będzie stopniowo wprowadzany.
0
Który to jest tier?
0
Masz wyobraźnię. Kepa nie chciałby u nas siedzieć na ławce, a nie ma obecnie startu do Ter Stegena.
3
Dobra propozycja, ale ten komentarz zostanie pewnie zasłonięty masą innych. Moderacja od teraz powinna zacząć banować jeśli ktoś jeszcze na ten temat napisze.
0
Czasami zachowuje się jak 5 latek, ale i tak uważam że to jest bardzo dobry skoczek.
0
A co do wymiany PSG i Realu Neymar za Ronaldo, to nie chcę mi się w to wierzyć. PSG kupiłoby gościa za tyle kasy wiedząc że mogą narazić się Finansowemu Fair Play i wymieniłoby go na prawie 33 letniego zawodnika. Neymar ma przed sobą conajmniej 8 lat gry na światowym poziomie, a Ronaldo 3-4 lata i koniec kariery, w dodatku już nie gra na tym poziomie co kiedyś i żadna ZP tego nie zmieni.
13
No i City robi bardzo dobry transfer w przeciwieństwie do przepłaconego co najmniej o połowę przez Liverpool Van Dijka.
0
Będzie Jerry, Cou i to będzie tyle jeśli chodzi o zimowe okienko transferowe.
2
To jest zwykły chłop z którym można pogadać przy piwku o głupotach np tak jak z moim Wujkiem. Nie wiem jak ktoś taki mógł zostać Prezydentem.
1
Jese był leniem i się po tej kontuzji zapuścił. Miał talent żeby się stać "Raulem2", ale stracił na to szansę. Wystarczy zobaczyć jakiej jest postury.
1
Na pewno nie straci szybkości i zwinności, bardziej bym się martwił o jego stan psychiczny po takiej kontuzji. On nie ma 30+ lat żeby zatracił swoje atuty, ale w takim młodym wieku tak poważna kontuzja może wywołać brak pewności siebie.
2
Taka jest prawda, ja też zacząłem oglądać skoki jak Małysz skakał, ale Kamil go powoli przebija. Dołoży Kryształową kulę i Złoto Pjongczang do TCS, to Małysza przebije.
1
Racja, odpadniecie drużyny w 1/8 LM, która nakupowała zawodników za gruby szmal + dokonała najdroższego zakupu w historii futbolu, to spora sensacja. Odpadniecie drużyny, która obroniła LM i to w 1/8 to też sensacja.
0
Świetne podanie Semedo, ale Denis to zepsuł...
1
Nie było jeszcze Carvajala, Juanfran pojawił się dopiero po sukcesach Reprezentajcji i tyle jeśli chodzi o PO w Rep Hiszpanii.
1
Co wypłakali? Praktycznie cały czas się pojawiały praktycznie jednakowe informacje na temat Coutinho, wreszcie nie będzie niepotrzebnego spamu.
0
Bo od Małysza się zaczęło oglądanie skoków, ale wydaję mi się że kiedyś Stoch go przewyższy.
1
Wszystkie znaki wskazują na to że Kamil obroni Turniej Czterech Skoczni, może kiedyś zrówna się z Ahonenem pod względem liczby zwycięstw.
0
Małysz był jeszcze niższy, wzrost się nie liczy tak bardzo w skokach.
0
Akurat zdarzyła mu się bramka życia z nami.
0
Raczej był pełen frustracji i żalów niż luźny.