0

Chyba każdy by tak chciał nie istnieć, zanotował dwie kluczowe piłki, a ty mówisz że nie istniał.

0

Na którym kanale jest ta gala KSW?

0

Co jeden Kovacic może zrobić Messiemu? Przez 90 minut go nie upilnuje.

0

Jakby przyszła jakaś Klasowa 9 to by Benzema nawet nie miał szans nawiązać rywalizacji, a co dopiero rywalizować. Real to jeden z najlepszych na świecie drużyn, ale Napastnika z prawdziwego zdarzenia nie mają.

2

Obraziła cię i nie podała żadnych sensownych argumentów. Pewnie bana nawet nie dostanie...

5

Dobra, daj sobie spokój już ją zmiażdżyłeś w tej dyskusji i lepiej do niej nie pisz, bo to grozi banem.

0

Pomieszało mi się oczywiście że Modric>Rakitic.

0

A co miałem napisać Busquets>Casemiro dlatego że nie lubicie Brazylijczyka? To że na boisku zachowuje się jak burak nie znaczy że nie jest w formie.

0

Nie wiem dlaczego jak zawsze robię takie porównania to mi wcina komentarz oczywiście Rakitic>Modric i Paulinho>Kroos. Uważam że i tak w GD nigdy nie ma faworyta.

4

Aktualnie Roberto nie gra żle, a Carvajal niedawno wrócił do zdrowia. Nie uważam żeby nasz zawodnik był aktualnie gorszy. Z Vermaelenem zmienie bo trochę przesadziłem. Casemiro jest grożny w tym sezonie nie tylko w defensywie, ale i w ofensywie. Potrafisz coś mądrzejszego pisać niż "XD"?

0

Ter Stegen>Navas tu nie wątpliwości kto jest lepszy. Roberto=Carvajal. Pique>Ramos. VermaelenMarcelo. Busquets=Casemiro. RakiticKroos. Iniesta=Isco. Messi>Ronaldo. Suarez>Benzema. Wziąłem pod uwagę aktualną formę.

6

To jest taka "Zasłona dymna" pewnie i tak zagra.

1

Nie porównuj Francji z czasów Napoleona do Francji z czasów 2 WŚ, bo to dwie różne Francję

0

Wydaję mi się że jeszcze to nie jest czas Ibry, po tak poważnej kontuzji nikt tak szybko nie dochodzi do siebie.

0

Ostatnio coś dość głośno było o tym że Aguero miałby dołączyć do Realu. Dla Realu to fajnie, bo mieliby Napastnika z prawdziwego zdarzenia i pewnie pożegnali by Benzemę. Ja bym chciał oczywiście żeby Benzema grał w Realu jak najdłużej i to wiadomo z jakich powodów. Pewnie również odszedłby Ronaldo, bo Aguero by mu tak nie podawał tak jak robi to Benzema, tylko sam kończył akcję.

0

On chciał za 30 tys złotych godnie spędzić Święta? To ciekawe co chciał kupić.

0

Sami ostatnio złapali od FIFY bana transferowego i mają dość negatywną opinie. Bardziej jak my podczas bana, bo oni byli ukarani za 65 nieprawidłowych transferów.

3

Jakie owoce? Nic nam nie mogą zrobić, nie mają dowodów że kontaktowaliśmy się z Griezmannem. A tak ogólnie, to Atletico to ostatni Klub który powinien cokolwiek zgłaszać FIFIE.

10

Raczej nie, bo to są drużyny z Ligi Hiszpańskiej, a Hajto się interesuję Bundesligą.

11

Ogólnie to Suarez widać że wraca powoli do formy i to akurat na Klasyk. 3 ostatnie mecze Ligowe i 4 bramki. Jeszcze jakby w LM się przełamał i coś strzelił, bo jeszcze bramki nie ma w tym sezonie w tych rozgrywkach, a to dla jednego z najlepszych Napastników niedopuszczalne, ale szansa będzie dopiero w Lutym.

2

Szkoda tych jego kontuzji, bo wydawał się dużo bardziej obiecujący jak Tello, Deulofeu czy Munir

0

Ciekawe kiedy Real wygrał pozostałe 3 KMŚ?O ostatnich 3 wiem, ale o tamtych nic nie wiem.

1

Bardziej powinno być "Przyjaciele" w cudzysłowie.

1

Ja tam w żadne informacje podawane przez SPORT nie wierzę.

13

Pamiętacie mecz z 2012 roku na Stamford Bridge ? Powinno się skończyć 1-4 dla nas, jeśli chodzi o dogodne sytuacje. Z tego co pamiętam Pedro, Alexis i Fabregas mieli świetne sytuacje na bramkę, nawet nasz były Kapitan Puyol mógł strzelić bramkę, tylko Cech jakimś cudem to wyciągnął. Musimy strzelić na Stamford Bridge bramkę, wtedy Chelsea będzie się bardzo ciężko grało na Camp Nou.

0

No jednak Messi robi różnicę, do tego jeśli w formie jest Suarez jest lepszy od Moraty, a obronę z Umtitim mamy lepszą jak Chelsea, mimo tego że The Blues lubi grać autobusem. Do tego Ter Stegen utrzyma formę i nie ma co się martwić, wraca również Dembele.

0

Co do losowania, to Bayern miał znowu sporo szczęścia, można powiedzieć że to zwykle oni obok Realu losują łatwe drużyny, no może poza Juventusem 2 lata temu w 1/8. Ale mieli mnóstwo szczęścia, bo awansowali sobie z 2 miejsca i trafili na teoretycznie na najłatwiejszą możliwą drużynę. Wiadomo że Besiktas się jakoś postawi, ale jestem pewien że bez niespodzianek Bayern pewnie awansuje i już wszystko rozstrzygnie w pierwszym meczu jak z Arsenalem w tamtym sezonie.

0

Do Świąt zostało 13 dni i może coś się zmienić, aktualnie jest plusowa temperatura, ale pewnie będzie tak jak zwykle i mrozy zaczną się dopiero od Stycznia, a w Grudniu będzie Lato Zimy.

0

Ale jakby Neymar wygrał MŚ i LM w 2018 to mógłby sobie zrobić wakacje do końca roku, bo i tak by wygrał złotą piłkę, takie są zasady tej nagrody.

0

Oby tak nie było i oby to Barcelona wygrała LM, a Polska MŚ oczywiście chciałbym jako Polak żeby tak było, ale myślę że MŚ wygra Francja lub Hiszpania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?