1

No w sumie racja, bo skąd mogłeś wiedzieć przecież znamy się tyle co z komentarzy na stronie klubowej. Sorry to ja się wygłupiłem.

3

Komunistyczne TVP? Ty chyba nie wiesz co było za PO.

0

Zgłoszony z tą mamą to przesadziłeś, bo tak się nie pisze o osobach zmarłych...

6

No racja, 27 lat to będzie już musiał karierę niedługo kończyć.

0

Tylko że United może odrzucić 150 mln za Martiala, a za Griezmanna się wypłaca klauzulę 100 mln i tyle.

0

Ludzie zawsze wybrzydzają i będą wybrzydzać nie da się wszystkich zadowolić.

0

Szkoda że ty nie wiesz co piszesz i co ci daje wiek? Ja się nie znam na historii? Może nie żyłem w czasach PRL, ale żyłem za czasów rządów PO, wiele ludzi mówiło że wolałoby znowu w Polsce Komunę jak rządy tej partii, a wieloma osobami rozmawiałem na ten temat i to dużo starszymi niż ja. PO nie zostawiło w Polsce nic dobrego.

1

A za PO nie było zabójstwa niewygodnych osób? Nie byliśmy kontrolowani przez Niemcy czy Francję? I do tego była jawna propaganda w telewizji i nie dało się nawet oglądać Wiadomości, Oczywiście nie byliśmy tak kontrolowani przez UE jak przez Rosję, ale jednak byliśmy tylko pionkami w ich rękach.

13

PO to najgorsza partia polityczna jaka rządziła w Polsce dużo gorsza od PZPR czy SLD, a wydawało się że gorszej partii politycznej w Polsce już być nie może od tych dwóch.

0

Właśnie wysłuchałem kilka jej kawałków i bardzo przypomina Nicki Minaj, potencjał miała, ale teraz dość kiepsko to wygląda. Selena wygląda lepiej, a Adele to już zupełnie inna liga.

0

A to ta gwiazdka z Disney Chanel coś kojarzę tak jak Miley Cyrus i Selena Gomez. A czym się teraz zajmuję?

1

A ten Demi to jakiś kolega czy koleżanka czy kto? Bo nie wiem.

0

Prędzej Juve wygra LM niż tak słaba Argentyna MŚ, tA wygrana Argentyny by była taka sam sensacja jak Portugalia w tamtym roku na EURO.

0

Żle Lewandowskiemu z tymi włosami, tak jak Messiemu rok temu.

2

Martial mi przypomina Henrego.

1

No, właśnie w 1 się zgadzamy w obronie jest dużo słabszy od Pique, ale on w Realu ma role nieskazitelnego i mianowali go Kapitanem w Realu i Reprezentacji, a ja pamiętam go z GD z czasów Mou i dla mnie burak zostanie burakiem.

1

Dla mnie od czasu El Clasico z 2010 jest nikim i nic tego nie zmieni, nawet jakby ładował hat tricki. Z główki jestem wstanie zrozumieć, ale równie dobrze bramkarz mógłby strzelać i miałby 2 gole.

2

Kroos akurat z celnością podań przypomina mi Xaviego, ale gra bardziej bezpiecznie i mniej podejmuje ryzyka jak nasza Legenda.

2

Co ten Ramos się tak napalił na te karne? Hiszpania nie ma lepszych strzelców? Rzadko się zdarza że Obrońca strzela karne.

0

Oczywiście największa sensacja to Włochy, a również nieobecność Chile mnie dziwi. W Holandii to wiadomo co jest, a USA to jest parodia że Panama jedzie ich kosztem.

1

Ja to bym widział Jacka Krzynówka, świetne strzały z dystansu i potrafił ciągnąć grę do przodu.

1

Trudno powiedzieć czy zawodnik, który grał prawie 30 lat temu ożywiłby naszą pomoc, zupełnie inne czasy.

1

To by było niesprawiedliwe wobec tych zawodników co grali w całych Eliminacjach, a na pewno Ibra by zajął któregoś zawodnika miejsce.

5

Oglądałem ostatnie 15 minut meczu Włochy-Szwecja. Włosi nie mogli takim stylem wygrać ze Szwecją.

1

Nigdy nie byłem zwolennikiem tego żeby zawodnik, który nie rozegrał minuty w Eliminacjach grał na Turnieju.`Zabrałby miejsce zawodnikowi, który grał w tych Eliminacjach. Szczególnie że nie wiadomo jakby było z formą Ibry, który nie gra ponad pół roku.

0

Przerzuciłeś się na Holandię?

0

Pewnie jakby nie jego wakacje w PSG, to zagrałby więcej. Co nie zmienia faktu że w meczu z Meksykiem gramy 2-3 zawodnikami podstawowego składu, chyba że wjedzie Kuba z kogoś z graczy rezerwowych.

0

Linetty akurat nie jest podstawowym zawodnikiem podstawowy skład to Fabiański Piszczek Glik Pazdan Jędrzejczyk Krychowiak Zieliński Błaszczykowski Grosicki Lewy i Milik(oczywiście jak jest zdrowy). Mączyński tyle grał przez nieobecność Krychowiaka.

0

Zieliński to podstawowy zawodnik od czasu Eliminacji do MŚ, praktycznie w każdym spotkaniu grał 90 minut.

1

Zieliński gra dość słabo, na tle Mączyńskiego wypada dość blado.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?