Raczej nie może komentować dwóch komentatorów tego samego typu. Jeden komentator od robienia emocji, a drugi od ciekawostek. Lachowski i Wolski to ten pierwszy typ.
Ja bym jednak wolał zobaczyć Digna z Leganes za Albę. Alba będzie miał więcej sił na Valencię i jeszcze w środę przed Valencią gramy z Juve o 1 miejsce.
To było zdecydowanie najlepszy mecz piłkarski jak widziałem w ostatnich 4 latach, ale szkoda że ta Remontada i tak nic nie dała. Przyszła póżniej porażka z Deportivo 2-1 i porażka z Juve w Ćwierćfinale 3-0.
Zwycięzca jest już znany po Finale LM. Niestety jak się zasady przyznawania tej nagrody nie zmienią, to tak właśnie będzie. Równie dobrze CR po Finale LM mógł do końca roku nie grać, to i tak dostałby ZP.
0
No nie wiem czy Meksyk ma tak samo silną ławkę jak wyjściowy skład.
0
Raczej nie może komentować dwóch komentatorów tego samego typu. Jeden komentator od robienia emocji, a drugi od ciekawostek. Lachowski i Wolski to ten pierwszy typ.
0
Fajnie, ale u nas gra 2-3 podstawowych zawodników.
3
Ładne koleżanki masz w klasie :)
0
Mecz bez emocji, Chorwacja załatwiła sprawę w pierwszym meczu.
0
Kto gra w Hondurasie z Barcelony?
0
Tego to nie wiem.
7
Manolas to jest kozak szybki i silny dzik, może jakby Mascherano odszedł to Barcelona powinna się nim zainteresować.
0
Już go wymienił że jest obok Modrica najlepiej grającym Chorwackim zawodnikiem.
5
Oby miał taką minę pod koniec sezonu na meczu Realu, ale oczywiście piłkarskiego.
0
Jak będzie 20 kolejka, to też wklej Casemiro pewnie będzie miał pewnie ponad 40 fauli i 0 czerwonych kartek.
9
Ja bym jednak wolał zobaczyć Digna z Leganes za Albę. Alba będzie miał więcej sił na Valencię i jeszcze w środę przed Valencią gramy z Juve o 1 miejsce.
5
To było zdecydowanie najlepszy mecz piłkarski jak widziałem w ostatnich 4 latach, ale szkoda że ta Remontada i tak nic nie dała. Przyszła póżniej porażka z Deportivo 2-1 i porażka z Juve w Ćwierćfinale 3-0.
10
Zwycięzca jest już znany po Finale LM. Niestety jak się zasady przyznawania tej nagrody nie zmienią, to tak właśnie będzie. Równie dobrze CR po Finale LM mógł do końca roku nie grać, to i tak dostałby ZP.
1
Ja myślę że to będzie bardzo nudny mecz i jakieś 0-0.
1
Pewnie długo Batistuta będzie na tym drugim miejscu.
0
Jak teraz dadzą mu 180 mln Euro, to za 2 lata się da 300 i nawet PSG tego nie wypłaci.
0
Jeśli będzie miał klauzule 180 mln, to raczej będzie bezpieczny. Obrońcy raczej za takie kwoty nie są kupowani.
1
Ale nie dało się go słuchać jak dostawaliśmy 4-0 od Danii i się zastanawiałem czy bardziej mnie wkurza komentarz Hajty czy gra i wynik.
0
Znając Hiszpańskich kibiców, to pewnie tak.
0
Co ten sędzia teraz zrobił? Powinien być rożny dla Irlandii.
0
Przecież sędziowie z 3 ligi Hiszpańskiej i z 1 to ten sam poziom.
0
Bez przesady Rakitic jest trochę lepszy od Gomesa.
4
Dobrze piszesz, ale to użytkownik z Neymarem w avku wywołuję gównoburze.
4
Ja pamiętam jak przegrywali na EURO 2012 4-0 z Hiszpanią, a ich kibice dalej dopingowali pomimo batów.
4
"Warto czytać coś tak jak zostało napisane i nie manipulować." I ty o tym mówisz?
19
Ja widzę że ty cały czas szukasz prowokacji.
0
3
Co Hajto ma z tą lagą i z tym kijem? on chyba zapomniał że nie ogląda meczu z kolegami przy piwie.
7
Pewnie jak były marsze KODu i ileś tysięcy osób robiło z siebie idiotów to nic nie pisałeś, a to nie miało nic wspólnego z żadnym świętem.