19

Ja widzę że ty cały czas szukasz prowokacji.

0

Lepiej sobie zobacz ten krótki filmik, to może sobie coś uświadomisz, ale wątpliwe.

3

Co Hajto ma z tą lagą i z tym kijem? on chyba zapomniał że nie ogląda meczu z kolegami przy piwie.

7

Pewnie jak były marsze KODu i ileś tysięcy osób robiło z siebie idiotów to nic nie pisałeś, a to nie miało nic wspólnego z żadnym świętem.

0

Ale teraz Irlandczycy mieli szczęście.

13

Nie wkładaj wszystkich do jednego wora.

1

Powinni wywalić Turana i Rafinhe, ale Denis musi zostać.

0

Jakby zagrali taką 4 z przodu, to od Niemiec, Francji czy Brazylii dostaliby lanie.

0

Ciekawe gdzie by pograł? U nas było świetne MSN z którym zaraz po odejściu Alexisa w następnym sezonie zdobyliśmy LM.

0

Nie wiem czy Gimenez się zgodzi na bycie zmiennikiem, a Alexis już u nas grał i nie powinniśmy sprowadzać 30 letniego zawodnika.

1

Lepiej grają jak w Eliminacjach, ale to tylko na tle przeciętnej Rosji.

3

Z Evrą OM rozwiązało umowę zaraz po tym co zrobił, trochę stare to info.

0

Z jego komentarzy to właśnie można wnioskować.

1

Tylko że czytałem wcześniej komentarze że nam pokażą jak się gra, a przez pewien czas nie potrafią wyjść z własnej połowy.

1

Już miało być cienko z Urugwajem, mieli nam pokazać jak się gra... Zastanawiam się czy ty kibicujesz swojej Reprezentacji.

0

Jak mamy grać bez 4-5 podstawowych zawodników składu? Jeszcze w tym meczu gra 2 debiutantów. To nie jest kadra Niemiec czy Francji, gdzie można wymienić pół składu i nie ma różnicy.

0

Oglądam grę Rakitica w Barcelonie i jest to samo co Góralski i Krychowiak teraz.

2

Akurat uważam że Szpakowski dzisiaj komentuję dobrze, każdemu komentatorowi zdarza się popełniać błędy, a dzisiaj Szpakowski ma ich mało.

0

Bale w samym Realu miał mnóstwo kontuzji i jakoś szybkości nie stracił, to czemu 20 letni zawodnik miałby szybkość stracić?

0

Ustawiał wszystkich i bardzo dobrze robił, dlatego go tacy zawodnicy jak Ronaldo, Ramos, Casillas nie lubili, ale zrobił też syf w szatni i podzielił szatnię na swoich zwolenników i przeciwników, a tak się nie robi.

0

Ciekawe o jakie szaleństwo chodzi? Dla mnie Mascherano zawsze pokazywał klasę.

3

W każdych informacjach może być ziarnko prawdy, tutaj nie pierwsza taka informacja o Neymarze i coś musi być na rzeczy. Niech on szybko idzie do Realu, tam rozwali szatnię tak jak robi to w PSG. Nawet zawodnicy Realu jak np Ramos, Casemiro i Marcelo wypowiadali się że chcieli by Neymara w Realu.

50

Dziwne że swojemu najlepszemu przyjacielowi nic nie powiedział, może nie chciał mu psuć ślubu, ale i tak zachował się jak idiota, pozostawiał kibiców w niepewności do końca, a tak się nie robi.

0

Im potrzeba nowego pokolenia piłkarzy, bo to stare się wypaliło po MŚ w Brazylii. Nowy trener może tylko wyprowadzić nowe pokolenie po sukcesy, ale z starego nic już nie zrobi.

3

Tylko Cebulacy krytykują obecną Kadrę Polski, chyba nie pamiętasz co było w latach 1990-2013.

0

Z kim? Hahaha nie rozśmieszaj mnie. Brazylii czy Argentyny bym się obawiał, ale nie Urugwaju.

0

Polski nie wymienił? Oj Leo bój się :D

0

Najgorsze co mogło być obok 2 Wojen światowych.

1

Lukaku, Martiala, Rashforda, Eriksena, De Bruyne i Bakayoko, Każdy z nich jest mało prawdopodobny.

1

Scenarzysta mógł się postarać lepiej z tą śmiercią Hanki, niech się nie dziwi że ludzie się z tego śmiali. Trochę teraz przesadzają, bo już kilka lat minęło i dalej o tym ktoś mówi, ale to nie zmienia faktu że mogli wymyślić coś lepszego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?