- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 820 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Luciano99
21
@FcPortoFan1999 napisał, że nie ma gola dla Ghany, a jak gol został uznany po Varze, to usunął... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 820 Culés
0
Meksyk robi co chce z Belgia :D Oj jak Polacy beda grać jak dzis cienko to bedzie
0
@MarioVeB! Polacy? Stwarzaja sytuacje, lipe to urugwaj gra
1
@MarioVeB! Już miało być cienko z Urugwajem, mieli nam pokazać jak się gra... Zastanawiam się czy ty kibicujesz swojej Reprezentacji.
7
@daniel32778 Młodzieżówka Urugwaju radzi sobie bardzo dobrze wiec nie wiem co chcesz. Po prostu może balonik robienia z Polski jakiejś mocnej drużyny w koncu peknie .tylko o to chodzi.
1
@MarioVeB! Tylko że czytałem wcześniej komentarze że nam pokażą jak się gra, a przez pewien czas nie potrafią wyjść z własnej połowy.
8
@MarioVeB! A Ty tylko na to czekasz, co nie? Żałujesz chyba tego, że Polska jedzie na MŚ, co?
0
@PatrychoO Z jego komentarzy to właśnie można wnioskować.
0
@daniel32778 Zawsze myślałam że kibicuje się danej drużynie bo się tego chce i się ją lubi/kocha a nie dlatego, że tak wypada. Bo z twojej wypowiedzi wynika tylko to, że jeśli jest to reprezentacja to trzeba jej kibicować. Nigdzie nie ma takiego przymusu. Lepiej nie kibicować wcale niz udawać i robić to bo inni to robią.
0
@PatrychoO Czekam aż ta reprezentacja zacznie grac ,a nie bawic się w minimalizm.
Dziejszy wynik był dla mnie bez znaczenia ,bo to mecz towarzyski liczyłem na cos innego.
jedyny plus jest taki ,że zagrali na 0 z z tyłu ,bo w eliminacja to był wstyd zwycięzca grupy który stracił 14 bramek.
0
@MarioVeB! Jest jeszcze wiele do poprawy, ale na pewno w tej chwili Polska nie jest słabą drużyną. Wiadomo, że niektórzy odlatują i oczami wyobraźni widzą już Polskę w finale MŚ, co oczywiście jest przesadą, ale jednak to że ludzie wiążą z tą kadrą pewne nadzieje, to nic złego.