0

O godzinie 12.

1

Chciałbym żeby Rakitic i Denis tak sali pałę dzisiaj jak Asensio wczoraj, zobacz lepiej co zrobił przy jednej bramce Ronaldo. Tamta dwójka nie zrobiła takiej akcji w całej karierze.

0

Jutro losowanie do 1/8 Finału LM, jakieś przewidywania na kogo byście chcieli trafić i kogo uniknąć? Bo ja chciałby trafić wreszcie na kogoś łatwiejszego, mam na myśli Basel lub Porto, a uniknąć to oczywiście chciałbym Bayernu, już nawet Chelsea by zniósł, może byśmy się zrewanżowali za tamten Półfinał.

1

Możemy grać tak słabo jak dziś zdobywać 3 pkt, lub tak wspaniale jak z Celtą i remisować. Ja wolę zdecydowanie to pierwsze.

0

Nie ten Chorwat gra w Barcelonie co powinien.

1

Aż mi się przypomniało wejście jednego debila w nogę Alvesa w Półfinale LM z 2011.

0

Paco lepiej poczuje piłkę i coś wpakuje.

0

Druga połowa bardzo słaba, pierwsza jeszcze całkiem fajna.

1

Śmiałem się z dzisiejszego poziomu meczu United-City, ale teraz płakać mi się chcę jak oglądam dzisiejszy mecz Barcelony.

0

Paco wejdz za Rakitica i grajmy 2 napastników i Messi za nimi, bo inaczej tego nie widzę

0

Nie ma co porównywać De Bruyne i Silvę do Denisa i Rakitica.

0

Słabo gra, a i tak lepiej niż Rakitic.

0

Rakitic i Paulinho nie mogą razem przebywać na boisku i tyle.

0

Najlepsze jest to że Messi będzie w gazie do Lutego lub Marca, a jeśli zespół się nie ogarnie to znowu wszyscy będą oglądali Półfinały LM i Finał w telewizji. Sam Messi nic nie zrobi, w sezonie 2014 2015 wygraliśmy wszystko zespołowo, a obecnie gramy nieudolnie na Messiego. Uratować sezon może transfer Coutinho i to że Dembele będzie w formie po tej ciężkiej kontuzji.

20

Emerytowany Xavi w aktualnej formie pokazałby więcej obecnie niż Rakitic.

0

Denis jakby miał dobry strzał, podanie i drybling, to byłby zawodnikiem na miarę Barcelony. Jedynie co ma to prowadzenie piłki.

7

Dotrwać to jakoś do Stycznia, kupić Coutinho i wróci Dembele, będzie dużo lepiej.

0

Ale na tej pozycji co gra w tym momencie to sobie nie radzi.

1

Niezbędny w stopowaniu każdej akcji i podawania do najbliższego? To niech wchodzi z ławki na ostatnie 15-10 minut.

2

Jego zdanie się nie liczy na żaden temat.

1

Lepiej? On nie wie co się dzieję jak ma na przeciwko sobie szybkich zawodników, chyba w ofensywie sobie lepiej radzi, bo ma lepsze podania, ale w Defensywie się gubi.

3

Znowu będziemy zmuszeni oglądać Roberto na PO, dobrze że chociaż Denis dostanie szanse.

0

W Barcelonie przeciwko sobie od 3 sezonu miał bardzo mocny Real, który wracał do futbolowych potęg. W Bayernie sporo łatwiej, bo tam nikt im nie podskoczył, wygrywał tam Mistrza już w Kwietniu.

0

Marcelo sobie może mówić że CR jest najlepszy na świecie, bo przecież grają raze w klubie tyle lat, ale jak Trener mówi że Benzema jest najlepszą 9 na świecie, to już coś jest nie tak i kilku zawodników powtarza te głupoty co on.

0

Teraz już edytował swój, a ja przeczytałem tak jak napisał.

1

Sterlinga tam akurat nie powinno być, bo już ma 23 lata.

1

Jak będzie dostawał cały czas szansę, to będzie jego sezon, a jak będzie grał w kratkę, tak jak do tej pory, to będzie grał słabo. Zawodnik jak gra dobrze to musi grać, a nie raz grać, a raz nie. No, ale nietykalny Rakitic musi grać i właśnie przez to Semedo się musi dzielić czasem z Roberto, a jakby Roberto grał w miejscu Rakitica to by takiej sytuacji nie było.

1

Nie ma szybszego? Stary Juanfran go doganiał czy N’Zonzi w tamtym sezonie. On jest potężny? Chyba nie pod względem siły fizycznej, bo w tym aspekcie to tacy zawodnicy jak Suarez, Lewandowski i Lukaku to go biją na głowę, Ronaldo każdy potrafi przepchać i go zniszczyć fizycznie.

2

Przez kilka lat był najlepszym bramkarzem na świecie, przynajmniej w całej Złotej Erze Reprezentacji Hiszpanii i jeszcze wcześniej, ale z wiekiem zatracił refleks i trzeba było tylko czekać aż Real się go pozbędzie. Kiepsko ustawiał mur, ale miał genialne parady, jak np ta przy strzale Robbena z Finału MŚ.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?