0

Włączył mu się Benzema lub Suarez z początku sezonu.

0

Z tym ostatnim to się wygłupiłeś.

4

Szkoda że Roberto prawdopodobnie dalej będzie się marnował przez to na PO i Semedo się przez to nie rozwinie bo będzie grał w kratkę.

0

Mimo co powinni sprzedać Ardę, Rafinhe i Deulofeu. Mascherano raczej na pewno po odejdzie i to prawdopodobnie w tym oknie. Valverde być może da ostatnią szansę Gomesowi. Coutinho i Iniesta nie będą grali razem w wyjściowym składzie, to jest raczej pewne. Będzie grał Rakitic w pomocy (szkoda że nie Roberto)

2

Ty dzisiaj wygrałeś hahahaha.

0

Nie wydaję mi się że Liverpool by sobie z nami w 1/4 poradził z Coutinho w składzie, a co dopiero bez niego.

16

Może nie klubowi, ale stronie.

0

Przez jakiś czas myślałem że Saga z Fabsem zostanie przebita, ale jednak tamtej Sagi się nie da przebić.

5

Po flaszkę!!!

0

Wejdz sobie na Fioletową i tam od kilku godzin ten news jest na głównej.

0

Ja słyszałem coś bardziej absurdalnego na głównym newsie z Neymarem zamiast Dybalą.

0

Nawet zapomniałem że Coutinho już przeciwko nam grał i to w Derbach Katalonii.

1

Tutaj wygląda jakby zszedł z ziomkami komuś spuścić w****ol.

0

Już się powoli archiwum z tego robiło.

2

No właśnie, a się śmiejecie z Ronaldo czy Neymara...

6

Nawet mnie nie w*****aj...

0

To chyba po Sylwestrze jakoś, a szkoda bo lubiłem się pośmiać z jego głupot.

0

Z taką formą kolegów Kamila trudno będzie o Złoto drużynowe w Pjongczang.

0

Te 3629 godzin to ja wyliczyłem na kalkulatorze i pewnie on przeczytał mój komentarz.

0

No i to pewnie z mojego komentarza.

28

Hannawald pewnie z wielkim bólem dupy mu gratuluje.

2

Brawoooooo Kamil!!!

0

Kamil Stoch skoczy 142 metry, tak coś przeczuwam.

1

Za dużo chyba na sylwku słuchał Thomasa Andersa.

0

Jak sobie przypominam co zrobił Ronaldo Nazario, to jednak nie mam wrażenia że to są symboliczni ludzie.

0

No to jest jakiś cień szans na Hazarda.

0

Barcelona kupuję, a Real marzy o sprzedaniu BBC i sprowadzeniu Neymara, Hazarda i Icardiego. Pewnie kupią jednego z tej trójki, stawiam że to będzie Icardi za Benzemę, ale to tyle.

10

Na stronie taka radość jakby Barcelona wygrała LM.

6

To jest dobry sezon Stefana Huli, myślałem że będzie w cieniu Kota czy Żyły, ale mile mnie zaskoczył.

0

Podobnie jak Suarez, ale ten jednak wygrał Puchar Ligi Angielskiej. To i tak bardzo mało jak na 3 i pół roku gry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?