Mimo co powinni sprzedać Ardę, Rafinhe i Deulofeu. Mascherano raczej na pewno po odejdzie i to prawdopodobnie w tym oknie. Valverde być może da ostatnią szansę Gomesowi. Coutinho i Iniesta nie będą grali razem w wyjściowym składzie, to jest raczej pewne. Będzie grał Rakitic w pomocy (szkoda że nie Roberto)
Barcelona kupuję, a Real marzy o sprzedaniu BBC i sprowadzeniu Neymara, Hazarda i Icardiego. Pewnie kupią jednego z tej trójki, stawiam że to będzie Icardi za Benzemę, ale to tyle.
0
Włączył mu się Benzema lub Suarez z początku sezonu.
0
Z tym ostatnim to się wygłupiłeś.
4
Szkoda że Roberto prawdopodobnie dalej będzie się marnował przez to na PO i Semedo się przez to nie rozwinie bo będzie grał w kratkę.
0
Mimo co powinni sprzedać Ardę, Rafinhe i Deulofeu. Mascherano raczej na pewno po odejdzie i to prawdopodobnie w tym oknie. Valverde być może da ostatnią szansę Gomesowi. Coutinho i Iniesta nie będą grali razem w wyjściowym składzie, to jest raczej pewne. Będzie grał Rakitic w pomocy (szkoda że nie Roberto)
2
Ty dzisiaj wygrałeś hahahaha.
0
Nie wydaję mi się że Liverpool by sobie z nami w 1/4 poradził z Coutinho w składzie, a co dopiero bez niego.
16
Może nie klubowi, ale stronie.
0
Przez jakiś czas myślałem że Saga z Fabsem zostanie przebita, ale jednak tamtej Sagi się nie da przebić.
5
Po flaszkę!!!
0
Wejdz sobie na Fioletową i tam od kilku godzin ten news jest na głównej.
0
Ja słyszałem coś bardziej absurdalnego na głównym newsie z Neymarem zamiast Dybalą.
0
1
Tutaj wygląda jakby zszedł z ziomkami komuś spuścić w****ol.
0
Już się powoli archiwum z tego robiło.
2
No właśnie, a się śmiejecie z Ronaldo czy Neymara...
6
Nawet mnie nie w*****aj...
0
To chyba po Sylwestrze jakoś, a szkoda bo lubiłem się pośmiać z jego głupot.
0
Z taką formą kolegów Kamila trudno będzie o Złoto drużynowe w Pjongczang.
0
Te 3629 godzin to ja wyliczyłem na kalkulatorze i pewnie on przeczytał mój komentarz.
0
No i to pewnie z mojego komentarza.
28
Hannawald pewnie z wielkim bólem dupy mu gratuluje.
2
Brawoooooo Kamil!!!
0
Kamil Stoch skoczy 142 metry, tak coś przeczuwam.
1
Za dużo chyba na sylwku słuchał Thomasa Andersa.
0
Jak sobie przypominam co zrobił Ronaldo Nazario, to jednak nie mam wrażenia że to są symboliczni ludzie.
0
No to jest jakiś cień szans na Hazarda.
0
Barcelona kupuję, a Real marzy o sprzedaniu BBC i sprowadzeniu Neymara, Hazarda i Icardiego. Pewnie kupią jednego z tej trójki, stawiam że to będzie Icardi za Benzemę, ale to tyle.
10
Na stronie taka radość jakby Barcelona wygrała LM.
6
To jest dobry sezon Stefana Huli, myślałem że będzie w cieniu Kota czy Żyły, ale mile mnie zaskoczył.
0
Podobnie jak Suarez, ale ten jednak wygrał Puchar Ligi Angielskiej. To i tak bardzo mało jak na 3 i pół roku gry.