Dobra propozycja, ale ten komentarz zostanie pewnie zasłonięty masą innych. Moderacja od teraz powinna zacząć banować jeśli ktoś jeszcze na ten temat napisze.
A co do wymiany PSG i Realu Neymar za Ronaldo, to nie chcę mi się w to wierzyć. PSG kupiłoby gościa za tyle kasy wiedząc że mogą narazić się Finansowemu Fair Play i wymieniłoby go na prawie 33 letniego zawodnika. Neymar ma przed sobą conajmniej 8 lat gry na światowym poziomie, a Ronaldo 3-4 lata i koniec kariery, w dodatku już nie gra na tym poziomie co kiedyś i żadna ZP tego nie zmieni.
Na pewno nie straci szybkości i zwinności, bardziej bym się martwił o jego stan psychiczny po takiej kontuzji. On nie ma 30+ lat żeby zatracił swoje atuty, ale w takim młodym wieku tak poważna kontuzja może wywołać brak pewności siebie.
Taka jest prawda, ja też zacząłem oglądać skoki jak Małysz skakał, ale Kamil go powoli przebija. Dołoży Kryształową kulę i Złoto Pjongczang do TCS, to Małysza przebije.
Racja, odpadniecie drużyny w 1/8 LM, która nakupowała zawodników za gruby szmal + dokonała najdroższego zakupu w historii futbolu, to spora sensacja. Odpadniecie drużyny, która obroniła LM i to w 1/8 to też sensacja.
Skoro Lucho w tamtym sezonie tak w niego wierzył i mówił że Gomes to przyszłość, wystawiał go często kosztem Denisa, to chyba Valverde się przekonał że nic z niego nie będzie.
3
Dobra propozycja, ale ten komentarz zostanie pewnie zasłonięty masą innych. Moderacja od teraz powinna zacząć banować jeśli ktoś jeszcze na ten temat napisze.
0
Czasami zachowuje się jak 5 latek, ale i tak uważam że to jest bardzo dobry skoczek.
0
A co do wymiany PSG i Realu Neymar za Ronaldo, to nie chcę mi się w to wierzyć. PSG kupiłoby gościa za tyle kasy wiedząc że mogą narazić się Finansowemu Fair Play i wymieniłoby go na prawie 33 letniego zawodnika. Neymar ma przed sobą conajmniej 8 lat gry na światowym poziomie, a Ronaldo 3-4 lata i koniec kariery, w dodatku już nie gra na tym poziomie co kiedyś i żadna ZP tego nie zmieni.
13
No i City robi bardzo dobry transfer w przeciwieństwie do przepłaconego co najmniej o połowę przez Liverpool Van Dijka.
0
Będzie Jerry, Cou i to będzie tyle jeśli chodzi o zimowe okienko transferowe.
2
To jest zwykły chłop z którym można pogadać przy piwku o głupotach np tak jak z moim Wujkiem. Nie wiem jak ktoś taki mógł zostać Prezydentem.
1
Jese był leniem i się po tej kontuzji zapuścił. Miał talent żeby się stać "Raulem2", ale stracił na to szansę. Wystarczy zobaczyć jakiej jest postury.
1
Na pewno nie straci szybkości i zwinności, bardziej bym się martwił o jego stan psychiczny po takiej kontuzji. On nie ma 30+ lat żeby zatracił swoje atuty, ale w takim młodym wieku tak poważna kontuzja może wywołać brak pewności siebie.
2
Taka jest prawda, ja też zacząłem oglądać skoki jak Małysz skakał, ale Kamil go powoli przebija. Dołoży Kryształową kulę i Złoto Pjongczang do TCS, to Małysza przebije.
1
Racja, odpadniecie drużyny w 1/8 LM, która nakupowała zawodników za gruby szmal + dokonała najdroższego zakupu w historii futbolu, to spora sensacja. Odpadniecie drużyny, która obroniła LM i to w 1/8 to też sensacja.
0
Świetne podanie Semedo, ale Denis to zepsuł...
1
Nie było jeszcze Carvajala, Juanfran pojawił się dopiero po sukcesach Reprezentajcji i tyle jeśli chodzi o PO w Rep Hiszpanii.
1
Co wypłakali? Praktycznie cały czas się pojawiały praktycznie jednakowe informacje na temat Coutinho, wreszcie nie będzie niepotrzebnego spamu.
0
Bo od Małysza się zaczęło oglądanie skoków, ale wydaję mi się że kiedyś Stoch go przewyższy.
1
Wszystkie znaki wskazują na to że Kamil obroni Turniej Czterech Skoczni, może kiedyś zrówna się z Ahonenem pod względem liczby zwycięstw.
0
Małysz był jeszcze niższy, wzrost się nie liczy tak bardzo w skokach.
0
Akurat zdarzyła mu się bramka życia z nami.
0
Raczej był pełen frustracji i żalów niż luźny.
0
I w tych samych sezonach co pozyskali tych zawodników Barcelona wygrywała LM.
42
Otwierać szampana będziemy dopiero jak zobaczymy na stronie "Oficjalnie Coutinho zawodnikiem Barcelony".
0
Po co PSG taki przeciętniak jak Diarra? Podobno ma przejść właśnie tam.
0
Tak jak myślałem, Nike nie potrafi wymyślić coś nowego.
0
Di Maria, Draxler, Lucas, Pastore i teraz Guedes, coś dużo tych zawodników ma opuścić Paryż, jeśli wierzyć transferowym plotkom.
3
Na głównej jest od 5 godzin.
0
Balague i Melissa to najsłabsze źródła, oni wszystko dementują.
0
Skoro Lucho w tamtym sezonie tak w niego wierzył i mówił że Gomes to przyszłość, wystawiał go często kosztem Denisa, to chyba Valverde się przekonał że nic z niego nie będzie.
2
Patrząc na to za ile Liverpool kupił jakiegoś Van Dijka, to 160 mln Euro w przypadku Umtitiego to obowiązek.
7
A może dlatego że gra w Lidze Francuskiej od 5 miesięcy.
2
Akurat masz rację, to się zaczęło od ViscaBarca123, a Barcainfo pojawił się póżniej.
2
Ze stylu gry bardziej mi się podobał Henry, ale Del Piero bardzo dobrze wykonywał wolne, ale jednak zostanę przy Henrym.