Wygrać po raz 4 z rzędu Puchar Króla w meczu z odwiecznym rywalem w Madrycie, to jest coś. Edit Trzeba czekać jeszcze na Półfinały, bo tam możemy na nich trafić.
Jakby Polski nie było, to bym się zastanawiał, tak jak na MŚ w Brazylii, ale skoro jest Polska to chyba nie będę kibicował Brazylii z powodu Paulinho i Coutinho czy Argentynie z powodu Messiego. Ci sami zawodnicy mają nas gdzieś i dla nich się liczą kibice rodacy.
Wydaję mi się że Rakitic zagrał dużo pewniej w destrukcji i trochę bramka mu pomogła zaliczyć dobry występ. Z przodu zagrał tak jak Gomes + bramka, tylko lepiej w obronie.
Gomes nie gra żle, ale jak ktoś twierdzi że jest prawie MVP meczu, to powinien w trakcie oglądania meczu nie pić wódki lub wypić kilka kieliszków mniej, bo widać że mu szkodzi.
2
Nie masz już wyboru.
2
Real ginie od własnej broni z tamtego sezonu.
0
Zawsze się staram służyć pomocą.
1
Kąt i konto to są dwa różne słowa. Konto może być bankowe, a Kąt jest w geometrii.
0
I Benzema pozamykał wszystkim japy.
0
Wygrać po raz 4 z rzędu Puchar Króla w meczu z odwiecznym rywalem w Madrycie, to jest coś. Edit Trzeba czekać jeszcze na Półfinały, bo tam możemy na nich trafić.
3
Ja tam nim często strzelam bramki zaraz po Suarezie i Messim, według mnie się opłaca.
0
Możliwe że by miał, ale rok 2013 świetnie pokazuje że wygrywają piłkarze bardziej popularni. Ribery wygrał 5 trofeów w 2013, a i tak ZP wygrał Cris.
1
Nawet jakbyśmy wygrali MŚ i Bayern z Lewandowskim LM, to i tak nasz Polak by nie wygrał ZP.
15
Ja tam wolę bardziej dziewczyny :D
5
W trakcie Mistrzostw Świata trzeba będzie rzadziej wchodzić na La Ramble, bo będą cyrki podobne do tych co były w trakcie EURO na Fioletowej.
2
Zostaliście zmiażdżeni przez własną "logikę".
22
Jakby Polski nie było, to bym się zastanawiał, tak jak na MŚ w Brazylii, ale skoro jest Polska to chyba nie będę kibicował Brazylii z powodu Paulinho i Coutinho czy Argentynie z powodu Messiego. Ci sami zawodnicy mają nas gdzieś i dla nich się liczą kibice rodacy.
2
Skoro tak uważacie to dlaczego nabijacie się z kibiców Realu i redaktorów z tamtej strony że piszą takie artykuły jak np "rozdarte serca".
2
Tylko się śmiać z takich osób co nie byliby za swoim krajem.
1
Hahaha zwłaszcza Belgia pokazała na ostatnim EURO jaka jest mocniejsza od Włochów.
0
Tego "Juniora" by zrozumiał, bo możesz mieć syna, który może mieć tak samo na imię jak ty.
1
Mi tam akurat Dragon Ball się nie podoba, wolę inne anime.
1
Porównujesz najlepszy pad jaki jest z jakimś nieporęcznym Dual Shockiem?
9
Tak by bardziej pasowało "Czy uważasz że odejście Neymara wyszło Barcy na dobre?"
0
Nie wiem tak mi się jakoś skojarzyło, widziałem kiedyś jakiś trening i śmieszkowali z Portugalczyka.
0
Diarra pewnego poziomu nie przeskoczył, ale potrafił być bardzo solidny. Jeśli PSG nie zapłaciło za niego "kokosów" to na ławkę może być.
3
Paulinho i Suarez mają chyba polewkę z Gomesa lub z tego co Cillessen zrobił z Miną :D
0
Wydaję mi się że Rakitic zagrał dużo pewniej w destrukcji i trochę bramka mu pomogła zaliczyć dobry występ. Z przodu zagrał tak jak Gomes + bramka, tylko lepiej w obronie.
0
Piszesz tak bo przegrali z Lyonem.
0
Co do spalonych w Hiszpanii, to nawet VAR nie pomoże,
8
Gomes nie gra żle, ale jak ktoś twierdzi że jest prawie MVP meczu, to powinien w trakcie oglądania meczu nie pić wódki lub wypić kilka kieliszków mniej, bo widać że mu szkodzi.
0
Sędzia w pierwszej połowie nie pokazywał kartek, a w drugiej za byle przewinienie będzie je pokazywał.
1
Akurat po Vermie się tego można było spodziewać.
0
Szkoda mi Thomasa.