2

Nie masz już wyboru.

2

Real ginie od własnej broni z tamtego sezonu.

0

Zawsze się staram służyć pomocą.

1

Kąt i konto to są dwa różne słowa. Konto może być bankowe, a Kąt jest w geometrii.

0

I Benzema pozamykał wszystkim japy.

0

Wygrać po raz 4 z rzędu Puchar Króla w meczu z odwiecznym rywalem w Madrycie, to jest coś. Edit Trzeba czekać jeszcze na Półfinały, bo tam możemy na nich trafić.

3

Ja tam nim często strzelam bramki zaraz po Suarezie i Messim, według mnie się opłaca.

0

Możliwe że by miał, ale rok 2013 świetnie pokazuje że wygrywają piłkarze bardziej popularni. Ribery wygrał 5 trofeów w 2013, a i tak ZP wygrał Cris.

1

Nawet jakbyśmy wygrali MŚ i Bayern z Lewandowskim LM, to i tak nasz Polak by nie wygrał ZP.

15

Ja tam wolę bardziej dziewczyny :D

5

W trakcie Mistrzostw Świata trzeba będzie rzadziej wchodzić na La Ramble, bo będą cyrki podobne do tych co były w trakcie EURO na Fioletowej.

2

Zostaliście zmiażdżeni przez własną "logikę".

22

Jakby Polski nie było, to bym się zastanawiał, tak jak na MŚ w Brazylii, ale skoro jest Polska to chyba nie będę kibicował Brazylii z powodu Paulinho i Coutinho czy Argentynie z powodu Messiego. Ci sami zawodnicy mają nas gdzieś i dla nich się liczą kibice rodacy.

2

Skoro tak uważacie to dlaczego nabijacie się z kibiców Realu i redaktorów z tamtej strony że piszą takie artykuły jak np "rozdarte serca".

2

Tylko się śmiać z takich osób co nie byliby za swoim krajem.

1

Hahaha zwłaszcza Belgia pokazała na ostatnim EURO jaka jest mocniejsza od Włochów.

0

Tego "Juniora" by zrozumiał, bo możesz mieć syna, który może mieć tak samo na imię jak ty.

1

Mi tam akurat Dragon Ball się nie podoba, wolę inne anime.

1

Porównujesz najlepszy pad jaki jest z jakimś nieporęcznym Dual Shockiem?

9

Tak by bardziej pasowało "Czy uważasz że odejście Neymara wyszło Barcy na dobre?"

0

Nie wiem tak mi się jakoś skojarzyło, widziałem kiedyś jakiś trening i śmieszkowali z Portugalczyka.

0

Diarra pewnego poziomu nie przeskoczył, ale potrafił być bardzo solidny. Jeśli PSG nie zapłaciło za niego "kokosów" to na ławkę może być.

3

Paulinho i Suarez mają chyba polewkę z Gomesa lub z tego co Cillessen zrobił z Miną :D

0

Wydaję mi się że Rakitic zagrał dużo pewniej w destrukcji i trochę bramka mu pomogła zaliczyć dobry występ. Z przodu zagrał tak jak Gomes + bramka, tylko lepiej w obronie.

0

Piszesz tak bo przegrali z Lyonem.

0

Co do spalonych w Hiszpanii, to nawet VAR nie pomoże,

8

Gomes nie gra żle, ale jak ktoś twierdzi że jest prawie MVP meczu, to powinien w trakcie oglądania meczu nie pić wódki lub wypić kilka kieliszków mniej, bo widać że mu szkodzi.

0

Sędzia w pierwszej połowie nie pokazywał kartek, a w drugiej za byle przewinienie będzie je pokazywał.

1

Akurat po Vermie się tego można było spodziewać.

0

Szkoda mi Thomasa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?