3 lutego 2018, 22:07
0
Teraz to Benzema powinien strzelać.
3 lutego 2018, 22:06
Real gra praktycznie tak samo. 45-50 podań w 1 akcji i strzał Ronaldo z dystansu lub po 100 wrzutek w pole karne.
3 lutego 2018, 21:36
Absolutnie nie widzę ŚO, który mógłby być na równi z nim w tym sezonie.
3 lutego 2018, 21:35
Ramos 21 mln obserwujących na Instagramie, a Umtiti 3. Więc nic dziwnego że jest bardziej medialny.
3 lutego 2018, 21:24
To są tylko głupie nieszczęśliwe przypadki. Ramsey strzelił wiele bramek gdzie nic się następnego dnia nie działo.
2 lutego 2018, 19:55
Tłuściocha znowu Pol zaprosił.
2 lutego 2018, 18:18
1
Może spróbujmy sprowadzić Thego. Mój kolega (Kibic Realu) twierdzi że Theo jest lepszy od Lucasa :D
2 lutego 2018, 01:15
Pewnie kibice Realu powiedzą, że ma dużo czerwonych kartek, bo gra odważnie i na pograniczu faulu.
2 lutego 2018, 00:16
A wygląda jakby miała tyle lat co Pique.
1 lutego 2018, 23:38
I jeszcze ktoś twierdził, że Umtiti po powrocie nie będzie miał pewnego miejsca w składzie przez Vermę.
1 lutego 2018, 23:36
U Messiego widać było tą "sportową złość" starał się, ale mu nic nie wychodziło. A u Ronaldo jest nieudolność.
1 lutego 2018, 23:33
10
Messi dzisiaj trochę irytował, ale nawet jemu się zdarza zagrać słabszy mecz.
1 lutego 2018, 22:28
To sobie zobacz jak on przyjmuje piłkę. Normalnie jakby pierwszy raz grał w piłkę.
1 lutego 2018, 22:18
5
Suarez to genialny piłkarz, ale przyjęcie ma jak amator.
1 lutego 2018, 21:28
4
Oby już Wolski nie wspominał o tym faulu Messiego z pierwszego meczu z Espanyolem w Pucharze.
1 lutego 2018, 20:33
W sumie dobra decyzja że Coutinho i Iniesta nie grają razem w pierwszym składzie, przecież to praktycznie ten sam profil zawodnika, tylko że Brazylijczyk jest trochę bardziej ofensywny.
1 lutego 2018, 17:41
Dla mnie farbujący się mężczyźni wyglądają idiotycznie, ale o gustach nie powinno się dyskutować.
1 lutego 2018, 15:23
15
El Jarek powrócił na Twitera. Tęskniłem za tym jego bólem dupy trochę.
1 lutego 2018, 14:57
Czapki z głów. Świetny kalendarz.
1 lutego 2018, 14:01
Nigdy jej nie nadskakuj, bo sobie pomyśli że może tobą rządzić.
1 lutego 2018, 12:53
Oby Coutinho i Iniesta nie zagrali razem w wyjściowym składzie, bo będzie to samo co z Alaves.
1 lutego 2018, 01:22
Messi to akurat pomocnik i napastnik w jednym.
1 lutego 2018, 00:40
Albę męczyły w sezonie 2013 2014 kontuzje i zagrał tylko 26 spotkań w sezonie, dlatego ma tak mało meczy rozegranych w koszulce Barcelony.
31 stycznia 2018, 21:03
5 sezonów jest, ale jak się skończyło to żałowałem że się skończyło.
31 stycznia 2018, 20:58
Mnie wciągnął, to jeden z lepszych seriali jaki widziałem.
31 stycznia 2018, 20:19
Chłopaka jak wagon można odczepić. Tak samo jak z dziewczynę.
A co oni na to?
31 stycznia 2018, 20:07
Może chcieli cię poderwać.
31 stycznia 2018, 16:52
Nie wiesz co dobre.
31 stycznia 2018, 16:50
20
Kurde, szkoda. Tak mi się podobała, pewne i tak nic by z tego nie było, ale szkoda :(
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Teraz to Benzema powinien strzelać.
0
Real gra praktycznie tak samo. 45-50 podań w 1 akcji i strzał Ronaldo z dystansu lub po 100 wrzutek w pole karne.
0
Absolutnie nie widzę ŚO, który mógłby być na równi z nim w tym sezonie.
0
Ramos 21 mln obserwujących na Instagramie, a Umtiti 3. Więc nic dziwnego że jest bardziej medialny.
0
To są tylko głupie nieszczęśliwe przypadki. Ramsey strzelił wiele bramek gdzie nic się następnego dnia nie działo.
0
Tłuściocha znowu Pol zaprosił.
1
Może spróbujmy sprowadzić Thego. Mój kolega (Kibic Realu) twierdzi że Theo jest lepszy od Lucasa :D
0
Pewnie kibice Realu powiedzą, że ma dużo czerwonych kartek, bo gra odważnie i na pograniczu faulu.
0
A wygląda jakby miała tyle lat co Pique.
1
I jeszcze ktoś twierdził, że Umtiti po powrocie nie będzie miał pewnego miejsca w składzie przez Vermę.
1
U Messiego widać było tą "sportową złość" starał się, ale mu nic nie wychodziło. A u Ronaldo jest nieudolność.
10
Messi dzisiaj trochę irytował, ale nawet jemu się zdarza zagrać słabszy mecz.
0
To sobie zobacz jak on przyjmuje piłkę. Normalnie jakby pierwszy raz grał w piłkę.
5
Suarez to genialny piłkarz, ale przyjęcie ma jak amator.
4
Oby już Wolski nie wspominał o tym faulu Messiego z pierwszego meczu z Espanyolem w Pucharze.
1
W sumie dobra decyzja że Coutinho i Iniesta nie grają razem w pierwszym składzie, przecież to praktycznie ten sam profil zawodnika, tylko że Brazylijczyk jest trochę bardziej ofensywny.
0
Dla mnie farbujący się mężczyźni wyglądają idiotycznie, ale o gustach nie powinno się dyskutować.
15
El Jarek powrócił na Twitera. Tęskniłem za tym jego bólem dupy trochę.
1
Czapki z głów. Świetny kalendarz.
4
Nigdy jej nie nadskakuj, bo sobie pomyśli że może tobą rządzić.
1
Oby Coutinho i Iniesta nie zagrali razem w wyjściowym składzie, bo będzie to samo co z Alaves.
1
Messi to akurat pomocnik i napastnik w jednym.
0
Albę męczyły w sezonie 2013 2014 kontuzje i zagrał tylko 26 spotkań w sezonie, dlatego ma tak mało meczy rozegranych w koszulce Barcelony.
0
5 sezonów jest, ale jak się skończyło to żałowałem że się skończyło.
1
Mnie wciągnął, to jeden z lepszych seriali jaki widziałem.
1
Chłopaka jak wagon można odczepić. Tak samo jak z dziewczynę.
0
A co oni na to?
1
Może chcieli cię poderwać.
1
Nie wiesz co dobre.
20
Kurde, szkoda. Tak mi się podobała, pewne i tak nic by z tego nie było, ale szkoda :(