0

@Walker Bardziej grałem z braku laku, aczkolwiek nie na palę. :)

2

Na browarek dzisiaj będzie.
https://zapodaj.net/images/9a8ae404db1e6.jpg

3

@Avada Kedavra No, to masz chłopie szczęście.

0

@Avada Kedavra Kiedyś pannę znajdziesz, to będziesz oglądał co weekend. :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Walker Z profesjonalną taśmą nie było ciężko. :D

3

@Hiacynk I tak właśnie trafili w nasze polskie kubki smakowe.

0

@czosnekfcb W dodatku pot z czoła sprawiał, że były bardziej słone.

0

@Stoiczkow W sumie gotówką płacę już tylko za chińczyka i kebaba, bo nie mają terminali.

3

@Walker Moonlight Shadow

0

@LuisSalvano Na końcu przyszli ludzie w skafandrach, on myślał, ze to intruzi a miał chyba jeden nabój i zabił (syna?) zamiast siebie, żeby go nie dorwali? A to była pomoc.

0

@BarcaInfo oj, miał tych lobików.

0

@LuisSalvano Czy to było z tym pistoletem, w którym zostały naboje i wiadomo, co z nimi zrobił?

1

@Rewolucja123 A Ty wiesz w ogóle, do której klasy chodzisz? :D

0

@Rewolucja123 A w piątek masz wolne, ale pozostań w domu.
Bo gdybyś szedł w piątek, to wolne miałbyś od poniedziałku.

0

@Rewolucja123 Jutro jeszcze idziesz.

27

@Zbyszko z Bogdańca Uj i Fallus w jednym. :D

0

Stoisz sam pośrodku świata. Dookoła tysiąc spraw.

0

@deszczyk89 Obejrzałem 3 odcinki. Trochę czuć kalkę Mindhuntera i nie jest to może tak wielka produkcja jak ten serial, ale najbardziej interesuje mnie sposób, w jaki zdobędą dowody. Trochę nieporadne to całe FBI.

0

2

Jeśli ktoś chce, to wrzucam sześć odcinków pierwszego sezonu Manhunt: Unabomber z lektorem w 1080p. Będą pobierać się full łączem, ważne przez 24h. :)
http://www.wklejto.pl/txt818606

0

@etobzyk Więcej, niż raz, nie mam zamiaru oglądać. :D

0

@DaPi Szybko zleci, zobaczysz!

2

@DaPi Idealnie łapię do Barcelony.
Do podawania piłek. :D

1

@PeteR10 Nadal ma to coś.


1

@Bykunn W lutym ruszył II sezon. Piszą, że lepszy od Mindhuntera, i o ile I sezon mi się bardzo podobał, to II oglądałem na siłę. :)

0

Dzisiaj zacznę oglądać pierwszy sezon Manhunt: Unabomber. Oglądał ktoś?

2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?