cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Walker Bardziej grałem z braku laku, aczkolwiek nie na palę. :)
2
Na browarek dzisiaj będzie.
https://zapodaj.net/images/9a8ae404db1e6.jpg
3
@Avada Kedavra No, to masz chłopie szczęście.
0
@Avada Kedavra Kiedyś pannę znajdziesz, to będziesz oglądał co weekend. :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Walker Z profesjonalną taśmą nie było ciężko. :D
3
@Hiacynk I tak właśnie trafili w nasze polskie kubki smakowe.
0
@czosnekfcb W dodatku pot z czoła sprawiał, że były bardziej słone.
0
@Stoiczkow W sumie gotówką płacę już tylko za chińczyka i kebaba, bo nie mają terminali.
3
@Walker Moonlight Shadow
0
@LuisSalvano Na końcu przyszli ludzie w skafandrach, on myślał, ze to intruzi a miał chyba jeden nabój i zabił (syna?) zamiast siebie, żeby go nie dorwali? A to była pomoc.
0
@BarcaInfo oj, miał tych lobików.
0
@LuisSalvano Czy to było z tym pistoletem, w którym zostały naboje i wiadomo, co z nimi zrobił?
1
@Rewolucja123 A Ty wiesz w ogóle, do której klasy chodzisz? :D
0
@Rewolucja123 A w piątek masz wolne, ale pozostań w domu.
Bo gdybyś szedł w piątek, to wolne miałbyś od poniedziałku.
0
@Rewolucja123 Jutro jeszcze idziesz.
0
@Szenszej Jest jakiś link do artykułu?
Edit. Dobra, mam. http://warminsko-mazurska.policja.gov.pl/ol/aktualnosci/67352,Tymczasowy-areszt-wobec-24-latki-Z-atrapa-broni-napadla-na-sklep.html
27
@Zbyszko z Bogdańca Uj i Fallus w jednym. :D
0
Stoisz sam pośrodku świata. Dookoła tysiąc spraw.
0
@deszczyk89 Obejrzałem 3 odcinki. Trochę czuć kalkę Mindhuntera i nie jest to może tak wielka produkcja jak ten serial, ale najbardziej interesuje mnie sposób, w jaki zdobędą dowody. Trochę nieporadne to całe FBI.
0
@puyol_presidend5 OhMiBod?
2
Jeśli ktoś chce, to wrzucam sześć odcinków pierwszego sezonu Manhunt: Unabomber z lektorem w 1080p. Będą pobierać się full łączem, ważne przez 24h. :)
http://www.wklejto.pl/txt818606
0
@etobzyk Więcej, niż raz, nie mam zamiaru oglądać. :D
0
@DaPi Szybko zleci, zobaczysz!
2
@DaPi Idealnie łapię do Barcelony.
Do podawania piłek. :D
1
@PeteR10 Nadal ma to coś.
1
@Bykunn W lutym ruszył II sezon. Piszą, że lepszy od Mindhuntera, i o ile I sezon mi się bardzo podobał, to II oglądałem na siłę. :)
0
Dzisiaj zacznę oglądać pierwszy sezon Manhunt: Unabomber. Oglądał ktoś?
2
Grał ktoś kiedyś? To byli czasy.
https://download.komputerswiat.pl/media/2016/48/1625073/mambas.jpg