cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MarioVeB! Przestałem być wybredny. Zjem to, co będzie w sklepie. :D
5
@deyna2018 Przez tę całą sytuacją przeczytałem "bakteria" i zastanawiałem się, o co Ci chodzi. :D
0
@adambądkowski93 Nie panikujmy. Zachowajmy spokój i higienę. :)
5
@Nano22 To była brama! Pamiętam, gdy Messi tak szybko przyjął i oddał strzał, że obrońcy nie zdążyli nawet zaatakować.
0
W punkt.
https://tiny.pl/tbd9d
0
Pavulonik stygnie.
2
Tylko nie orliki. :(
0
@jeyx77x Za miesiąc może Cię nie być. Nie, żebym Ci tego życzył. :D
0
@Mns21 Sosnowiec.
0
@AdiKingu96 Przecież Polakom żyje się coraz lepiej. :D
1
@DaPi Mam tak samo, z tym że zwykle kończy się na moim domu. :D
1
@Katalonbar Wejdź na Flashscore i zobaczysz, które mecze się odbędą, a które nie. :)
4
@neymarjr_143 Nasz Neymarek dobitnie strollował. :D
1
Czy Wy też puszczacie "ostatnią" piosenkę od godziny? Nie mogę przestać. :)
0
@DaPi Kolego sympatyczny, dzisiaj na spokojnie. :D
https://zapodaj.net/images/048b9ccbcd1f6.jpg
0
Dla wszystkich Doomerów na dobranoc. :)
1
@Szicek10 To tylko podkreśla powagę sytuacji. :D
0
To się w pale nie mieści. :D
1
@Barwindg Gostek chyba zapomniał. W I połowie miał obowiązek dwie żółte pokazać. :D
0
Można życzyć źle Liverpoolowi za zeszły rok, ale jakby nie patrzeć, to dziś byli lepsi w podstawowym czasie gry, a piłka to gra błędów, i taki właśnie błąd popełnił ich bramkarz. :)
1
Dlatego właśnie trzeba wyznawać zasadę Ferdka Kiepskiego. PBG - piłka, bramka, gol.
0
@DaPi I popije Heinekenem? :D
0
Klopp pobije Adriana w szatni?
0
Liverpool przypomina trochę Barcelonę z zeszłego sezonu. Prowadząc 2:0 nie strzel 3. gola, to nie wygrasz.
2
Weszła Alvaro Cerata.
0
Popatrzmy na klopa. :D
3
Emre Can. Ciapaty please don't break my heart.
6
Atletico przypomina mi moją przesiadkę po 10 latach grania w FIFĘ z klawiatury na pada. Umiałem tylko biegać i podawać. :D
0
PSG traciło po 3 gole z Bordeaux czy Monaco, a taka rozstrzelana Borussia nie może trafić.
2
Milner chciał się upewnić przed wejściem, czy Messi nie gra, bo nie chciał mieć dwóch założonych siat w meczu.