1

@Avada Kedavra Zaklęcie Avada Kedavra zostało już na nich rzucone.

0

@Criss18Barca Jutro to dziś - tyle że jutro.

0

@IronSanHybrid Bandyci. Na dodatek ten dyrektor szpitala przebrany ostatnio za ratownika.

0

@cuttersomething To miała być konsola, która w końcu dorówna technologicznie Xbox, dlatego poczekałbym. Sam chyba się skuszę po tylu latach.

10

@justfootball Idealny żarcik sytuacyjny. Wypróbuję jutro na stypie. :)

0

@masakrator05 Pamiętam, gdy ich chlebem i solą witali i ten uśmieszek Pedro. :D


0

@Nano22 Jemu chodziło o głupotę dot. picia wody powyżej 27 stopni Celsjusza, jakoby to miało powstrzymać koronawirusa. Wejdź w link od FC1899Barca, zobaczysz idiotę. 2:40 :)

0

@NeroTFP Najgorsze jest to, że znalazły się pewnie ameby, które w to wierzą. :D

0

Właśnie obejrzałem pierwszy sezon za jednym zamachem. Uwielbiam takie seriale do rozmyśleń, tym bardziej, że identyfikuję się z Tonym w jakimś stopniu. No, i największa niespodzianka to Hammock. Uwielbiam jego muzykę.

4

Zacząłem oglądać serial "After Life". Czuję, że będzie dobrze.
https://streamable.com/2k9mg

4

@kuz No, ale zdaje się, że Ty też byłeś w tym sklepie, a on może czekał, aż nie będzie tłumu. :)

15

@kuz Dlaczego? :D Może właśnie chce połączyć przyjemne z pożytecznym i znaleźć córce zajęcie na czas siedzenia w domu. :)

1

@13th Cztery złotych, czterdzieści groszy.

1

@Danny Gaucho Serio? Nie wchodziłem w ten link, ale mogłem się w sumie spodziewać. ;)

2

0

@Piotr89Sand W ostatnim zdaniu poruszyłeś bardzo ważną i prawdziwą kwestię, jednak chyba potrafimy posiedzieć na tyłku, a nie spędzać całe dnie w grupie ludzi w miejscach publicznych, jak oni, co można zobaczyć w hiszpańskiej TV.

2

@SuperVegeta Brawo, Polacy!

1

@Piotr89Sand Dlatego też o tę odpowiedzialność mi chodzi. Twierdzę, że mamy jej znacznie więcej od Hiszpanów czy Włochów.

1

@Bykunn Nie mówię o używaniu, a sprawdzeniu, czy pasuje do moich preferencji, bo to chyba oczywiste, że nikt nie przyjmie takiego sprzętu. :)
Edit. Oczywiście z tą dobrą wolą też masz rację, bo sam w pracy coś sprzedaję i niejednokrotnie przyjmuję od klientów.

0

@Piotr89Sand Pisałem o sobie, mojej rodzinie i moich znajomych, a co robią inni, to już ich sprawa.

0

@Bykunn Wybacz, ale nie mogę się zgodzić. Kilka razy zwróciłem rozpakowany sprzęt bo coś mi nie pasowało, no i nawet taki, który odebrałem w sklepie po internetowej rezerwacji.

0

@Jaca27 Im dalej na zachód, tym większa zaraza. Tak było, jest i będzie. Wszystkie największe zarazy tam były. Oni się tam bawią jak na wakacjach, podczas gdy my przestrzegamy zasad bezpieczeństwa. :)

0

@Triv44 Jakie? Bo zbliża się ten moment.

0

@Filip_10 Absolutnie nie. Tak byłoby w przypadku np. płyt CD. :)

3

@Filip_10 Masz 2 tygodnie na zwrot bez podania przyczyny. Oczywiście kupując przez internet. Możesz nawet zamówić przez internet z odbiorem osobistym, wtedy tak samo. :)

0

@PatrykBarca Bo założę się, że w większości przypadków to ten typ człowieka, który twiedzi, ze „jego i tak nic nie weźmie”, wiec wyjdę sobie do ludzi.

0

@Janiama Jestem ciekaw, którzy to ludzie umierają. Czy Ci, którzy ograniczają wyjścia, czy Ci, którzy pchają się do skupisk ludzi...

0

@ShinobiQWE To też zależy od miejsca, w którym pracujemy. Czy ktoś z Twoich znajomych zachorował teraz lub wcześniej, gdy były te grypy i inne?

0

@Colon Eleven Sports 1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?