cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Avada Kedavra Zaklęcie Avada Kedavra zostało już na nich rzucone.
0
@Criss18Barca Jutro to dziś - tyle że jutro.
0
@IronSanHybrid Bandyci. Na dodatek ten dyrektor szpitala przebrany ostatnio za ratownika.
0
@cuttersomething To miała być konsola, która w końcu dorówna technologicznie Xbox, dlatego poczekałbym. Sam chyba się skuszę po tylu latach.
10
@justfootball Idealny żarcik sytuacyjny. Wypróbuję jutro na stypie. :)
0
@masakrator05 Pamiętam, gdy ich chlebem i solą witali i ten uśmieszek Pedro. :D
0
@Nano22 Jemu chodziło o głupotę dot. picia wody powyżej 27 stopni Celsjusza, jakoby to miało powstrzymać koronawirusa. Wejdź w link od FC1899Barca, zobaczysz idiotę. 2:40 :)
0
@NeroTFP Najgorsze jest to, że znalazły się pewnie ameby, które w to wierzą. :D
0
Właśnie obejrzałem pierwszy sezon za jednym zamachem. Uwielbiam takie seriale do rozmyśleń, tym bardziej, że identyfikuję się z Tonym w jakimś stopniu. No, i największa niespodzianka to Hammock. Uwielbiam jego muzykę.
4
Zacząłem oglądać serial "After Life". Czuję, że będzie dobrze.
https://streamable.com/2k9mg
4
@kuz No, ale zdaje się, że Ty też byłeś w tym sklepie, a on może czekał, aż nie będzie tłumu. :)
15
@kuz Dlaczego? :D Może właśnie chce połączyć przyjemne z pożytecznym i znaleźć córce zajęcie na czas siedzenia w domu. :)
1
@13th Cztery złotych, czterdzieści groszy.
1
@Danny Gaucho Serio? Nie wchodziłem w ten link, ale mogłem się w sumie spodziewać. ;)
2
@Danny Gaucho Robert M? Namierzony! https://pl.wikipedia.org/wiki/Robert_M
0
@Piotr89Sand W ostatnim zdaniu poruszyłeś bardzo ważną i prawdziwą kwestię, jednak chyba potrafimy posiedzieć na tyłku, a nie spędzać całe dnie w grupie ludzi w miejscach publicznych, jak oni, co można zobaczyć w hiszpańskiej TV.
0
@dorszyk22 https://polskabezgotowkowa.pl/#faq
2
@SuperVegeta Brawo, Polacy!
1
@Piotr89Sand Dlatego też o tę odpowiedzialność mi chodzi. Twierdzę, że mamy jej znacznie więcej od Hiszpanów czy Włochów.
1
@Bykunn Nie mówię o używaniu, a sprawdzeniu, czy pasuje do moich preferencji, bo to chyba oczywiste, że nikt nie przyjmie takiego sprzętu. :)
Edit. Oczywiście z tą dobrą wolą też masz rację, bo sam w pracy coś sprzedaję i niejednokrotnie przyjmuję od klientów.
0
@Piotr89Sand Pisałem o sobie, mojej rodzinie i moich znajomych, a co robią inni, to już ich sprawa.
0
@Bykunn Wybacz, ale nie mogę się zgodzić. Kilka razy zwróciłem rozpakowany sprzęt bo coś mi nie pasowało, no i nawet taki, który odebrałem w sklepie po internetowej rezerwacji.
0
@Jaca27 Im dalej na zachód, tym większa zaraza. Tak było, jest i będzie. Wszystkie największe zarazy tam były. Oni się tam bawią jak na wakacjach, podczas gdy my przestrzegamy zasad bezpieczeństwa. :)
0
@Triv44 Jakie? Bo zbliża się ten moment.
0
@Filip_10 Absolutnie nie. Tak byłoby w przypadku np. płyt CD. :)
3
@Filip_10 Masz 2 tygodnie na zwrot bez podania przyczyny. Oczywiście kupując przez internet. Możesz nawet zamówić przez internet z odbiorem osobistym, wtedy tak samo. :)
0
@PatrykBarca Bo założę się, że w większości przypadków to ten typ człowieka, który twiedzi, ze „jego i tak nic nie weźmie”, wiec wyjdę sobie do ludzi.
0
@Janiama Jestem ciekaw, którzy to ludzie umierają. Czy Ci, którzy ograniczają wyjścia, czy Ci, którzy pchają się do skupisk ludzi...
0
@ShinobiQWE To też zależy od miejsca, w którym pracujemy. Czy ktoś z Twoich znajomych zachorował teraz lub wcześniej, gdy były te grypy i inne?
0
@Colon Eleven Sports 1