cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@contowsky Po części swoje jaja też chroni przed mrozem. :D
0
@contowsky Słaby ten loł king. :D
1
@macio_944 Ktoś z redakcji za to beknie.
0
@Witekk10 Pewnie przez barwę pomyślałeś, że dużo, a to tylko 3,8. :D
1
@Misanthrope Siedzi we flaczku na dysku. :D
2
Serio, dobranoc już. Rammstein. Usłyszałem to na Słowacji i mnie osowiało. :D
0
@Peniu Moje dzieciństwo i kasety przegrywane na magnetofonie Thomsona. :)
0
@Colon Słuchaj tego akordeonu na początku. :)
0
Z kolei ja, uwielbiam ten kawałek. 1993r. :)
2
Dobry ten Koziołek.
https://zapodaj.net/images/e4142b1c27292.jpg
2
@DaPi Jednak od strony czysto sportowej, chyba tylko on poza Messim potrafił zacząć akcję w środku boiska, przejść kilku rywali i strzelić gola. Był to nasz dodatkowy atut w ataku. Messi wiecznie grał nie będzie, Suarez wraca po kontuzji, a reszta piłkarzy każdą piłkę na siłę pcha do Messiego, bojąc lub nie potrafiąc uderzyć. No, po prostu przydałby się taki Neymar w tym momencie.
0
@Sccaner Dobrze pamiętasz. Messi zerwał więzadło w kolanie i pauzował prawie 2 miesiące. :)
0
@mateuszdabski BB odpuściłem w II sezonie. Zwyczajnie zrobiłem przerwę i nie miałem ochoty powrócić do tego serialu. Był wtedy na niego wielki boom, który chciałem sprawdzić. :)
7
Podczas oglądania meczu wstałem i biłem brawo po tej bramce Neymara, dosłownie.
0
@dontripe Odpadłem w II sezonie. Wiem, że dla wielu tutaj to dziwne. Jednak spróbuję I sezon na próbę.
0
Właśnie obejrzałem seriale „After Life” oraz „Manhunt Unabomber”. Ktoś wcześniej wspomniał o „Better Call Saul”. Ktoś ogląda? Godne polecenia?
1
@justfootball Ale ten czas zapiernicza, jak pomyślę, że miałem 16 lat. :D
1
@justfootball Czy to ta słynna pierwsza przemowa z 2008? :)
1
@KSSniper A wystarczyło strzelić głupiego gola.
2
@KSSniper I z Romą. I jakim cudem awansowaliśmy z PSG. :)
0
@damianex10 Masz tę robotę! :)
0
@damianex10 Ładnie wyciąłeś słowo "nie" na początku. :D
https://streamable.com/1htdf
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@baczmus Telefony jak kiedyś w programie śp. Pawła Zarzecznego. :)
6
A Siara jakiego jest zdania?
1
@DaPi Wilki z Wilkowyj. :D
0
@AnnaMarianna No, to życzę powodzenia.
20
@Jaca27 Mi raz gostek wytykał, że sprzedaję przedmiot 4 razy drożej, niż zagranicą. Podał link, a tam cena w euro...
2
@Striker Przekonałeś mnie! Podaj adres.
0
@AnnaMarianna Zabrzmiało, jakby zdarzało się to często. :)