1

@contowsky Po części swoje jaja też chroni przed mrozem. :D

0

@contowsky Słaby ten loł king. :D

1

@macio_944 Ktoś z redakcji za to beknie.

0

@Witekk10 Pewnie przez barwę pomyślałeś, że dużo, a to tylko 3,8. :D

1

@Misanthrope Siedzi we flaczku na dysku. :D

2

Serio, dobranoc już. Rammstein. Usłyszałem to na Słowacji i mnie osowiało. :D


0

@Peniu Moje dzieciństwo i kasety przegrywane na magnetofonie Thomsona. :)


0

@Colon Słuchaj tego akordeonu na początku. :)


0

Z kolei ja, uwielbiam ten kawałek. 1993r. :)


2

2

@DaPi Jednak od strony czysto sportowej, chyba tylko on poza Messim potrafił zacząć akcję w środku boiska, przejść kilku rywali i strzelić gola. Był to nasz dodatkowy atut w ataku. Messi wiecznie grał nie będzie, Suarez wraca po kontuzji, a reszta piłkarzy każdą piłkę na siłę pcha do Messiego, bojąc lub nie potrafiąc uderzyć. No, po prostu przydałby się taki Neymar w tym momencie.

0

@Sccaner Dobrze pamiętasz. Messi zerwał więzadło w kolanie i pauzował prawie 2 miesiące. :)

0

@mateuszdabski BB odpuściłem w II sezonie. Zwyczajnie zrobiłem przerwę i nie miałem ochoty powrócić do tego serialu. Był wtedy na niego wielki boom, który chciałem sprawdzić. :)

7

Podczas oglądania meczu wstałem i biłem brawo po tej bramce Neymara, dosłownie.


0

@dontripe Odpadłem w II sezonie. Wiem, że dla wielu tutaj to dziwne. Jednak spróbuję I sezon na próbę.

0

Właśnie obejrzałem seriale „After Life” oraz „Manhunt Unabomber”. Ktoś wcześniej wspomniał o „Better Call Saul”. Ktoś ogląda? Godne polecenia?

1

@justfootball Ale ten czas zapiernicza, jak pomyślę, że miałem 16 lat. :D

1

@justfootball Czy to ta słynna pierwsza przemowa z 2008? :)

1

@KSSniper A wystarczyło strzelić głupiego gola.

2

@KSSniper I z Romą. I jakim cudem awansowaliśmy z PSG. :)

0

@damianex10 Masz tę robotę! :)

0

@damianex10 Ładnie wyciąłeś słowo "nie" na początku. :D
https://streamable.com/1htdf

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@baczmus Telefony jak kiedyś w programie śp. Pawła Zarzecznego. :)

6

A Siara jakiego jest zdania?

1

@DaPi Wilki z Wilkowyj. :D

0

@AnnaMarianna No, to życzę powodzenia.

20

@Jaca27 Mi raz gostek wytykał, że sprzedaję przedmiot 4 razy drożej, niż zagranicą. Podał link, a tam cena w euro...

2

@Striker Przekonałeś mnie! Podaj adres.

0

@AnnaMarianna Zabrzmiało, jakby zdarzało się to często. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?