cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
GTA V
https://zapodaj.net/images/78b3f482b91fe.jpg
10
@czudi17 Zapomnij. Thiago musi za coś utrzymać rodzinę, a Barca nie da mu takich pieniędzy.
3
Łysy, dawaj kija!
18
53-letni Mike Tyson nadal ma czym postraszyć.
https://x.com/i/status/1256317480022224896
4
@IAmBackCules Nie do końca. W obecności osób, z którymi nie mieszka - trzeba.
https://www.gov.pl/web/koronawirus/zaslon-usta-i-nos
1
Spoko zdjęcia z Policją.
https://www.whitemad.pl/interwencje-polskiej-policji-na-slynnych-obrazach-jarek-kubicki-przerobil-dziela-sztuki/
1
https://streamable.com/7x0u0z
1
@Katalonbar Kiedyś chyba miał na chińskim odpowiedniku Twittera, nazwy nie pamiętam.
0
@Hubert98 Dlatego lepiej wspominam Fargo. Tam co sezon był równy poziom, choć nie jestem zwolennikiem oceniania takich seriali indywidualnie po każdym sezonie, jak chociażby w True Detective.
0
@Hubert98 Powiem Ci, że w drugim sezonie za mało było wywiadów z psychopatami, a przede wszystkim za mało Holdena. Po spotkaniu z Kemperem nie był już tym samym agentem. Brakowało też wątków podobnych do tych z Debbie na rzecz lesbijskich scen z Wendy. :D
0
@Hubert98 Ja z kolei męczyłem się przy drugim sezonie. Jak dla mnie, był zrobiony po łebkach, ale to moje zdanie. :) Pierwszy był bardzo wciągający.
1
@ksobi Zamknij się! :D
0
@MichalZZZ Zgoda, jeśli chodzi o pierwszy sezon.
6
To jest tak głupie, że aż śmieszne.
https://streamable.com/tmqk2b
0
@NeroTFP Co nie zmienia faktu, że Najman kozaczył przy słabszym od siebie. :)
2
Aż mi się przypomniało, jak Najman kiedyś skakał do Sosnowskiego. :D
20
Borek: Wiesz, jak wygląda flaga Japonii? Kolor? Najman: Czerwony.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Boniek, ruda łajza też dziś ładnie podpuszczał Najmana na Stanowskiego.
5
Ostatnio znaleźli się tacy, którzy pisali, że Najman daje przykład swoją merytoryką na fame mma. No, to macie swojego Najmana. Ten człowiek zawsze będzie burakiem.
0
https://streamable.com/mpl632
1
Najgorsze jest to, że dzisiejsza wypłata wcale nie będzie prima aprillis.
0
@KapiFCB Jak człowiek kunie, tak kuna człowiekowi. :D
0
@dontripe Właśnie wiem, bo somsiadowi pogryzła. Jednak lubię zwierzęta i dopóki nic mi nie zrobi - nie będę na nią polował. :)
1
Nie wiem, co to za zwierz, ale przed chwilą znalazłem chleb tostowy pod maską na osłonie silnika, który wczoraj wyrzuciłem. Pewnie jakaś kuna, czy coś.
1
Troszkę popadało w mojej komunistycznej wsi pod Warszawą.
https://www78.zippyshare.com/i/Ze0SX8yg/32527/IMG_2468.jpg
https://www78.zippyshare.com/i/JEWNaitO/39925/IMG_2470.jpg
https://www78.zippyshare.com/i/WEU42kAb/45400/IMG_2473.jpg
0
@dominik127pl Żona. :D
9
Spryciarz.
On: 42 lata. Ona: 66.
https://zapodaj.net/images/ba8164f232f98.jpg
2
O 20:00 w TVP 2 Hobbit: Bitwa Pięciu Armii.