cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Było już widać Falcona 9?
0
@BarcaInfo Jestem zaskoczony, że nie omówił wyborów w Polsce.
0
@HolyGoalie97 Wolałem Wolskiego i Ołłowskiego.
1
Chaos nie dawał kartek, to zaraz ktoś będzie miał złamaną nogę. Ten chłop w ogóle nie panuje nad meczami.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Volk Absolutnie.
12
Bawi po latach.
https://zapodaj.net/images/9152f80890984.jpg
5
@Transu96 Mam coś lepszego. Zimne piwo, ilość 6.
5
Mam niedosyt. Trzeba odpalić FIFĘ
0
@Adamski69 Ja akurat dałem gola Celty po kursie 1.8, ale inne nie weszły.
0
Nawet da się oglądać to Atletico. Nie ma już tylko bronienia wyniku. Nie sądziłem, ze kiedykolwiek to napiszę.
1
@pauletaa I to Llorente jeszcze nadepnął gościa na wślizgu.
0
Karny dla Atletico, którego nie powinno być.
0
Najważniejsze, że mieliśmy większe posiadanie piłki i więcej podań!
10
@Janiama Przestań szerzyć panikę codziennie, poważnie chłopie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Southampton, żeby nawet gola nie strzelić...
1
@Lares Przestań grać z botami, zacznij z ludźmi.
22
W takiej pozycji śledzę ostatnie minuty meczu.
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/81988157_835857323546220_4693367362865332224_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_sid=dd9801&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=EMRNkV_dn0YAX-d95M0&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&_nc_tp=14&oh=7e668d8a6f6067c70722a67bb5e93600&oe=5F18333B
0
@clyde Zakończył karierę.
0
Rakitić jak Solskjær, musi chyba wchodzić z ławy. Chociaż to Ci z przodu powinni zdobywać gole.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Milion bezsensownych podań wszerz boiska już dawno przestało robić na kimkolwiek wrażenie. Teraz gra się do przodu.
1
Profesor Harry Kane
0
Dawać po remis i świętujemy!
0
@Jaca27 Spodobało się, widzę. :D
0
@Mario96w Sam Messi drużyny nie pociągnie. :D
3
Niestety, sędziują pod drużynę, w której więcej czarnych.