0

Było już widać Falcona 9?

0

@BarcaInfo Jestem zaskoczony, że nie omówił wyborów w Polsce.

0

@HolyGoalie97 Wolałem Wolskiego i Ołłowskiego.

1

Chaos nie dawał kartek, to zaraz ktoś będzie miał złamaną nogę. Ten chłop w ogóle nie panuje nad meczami.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Volk Absolutnie.

12

5

@Transu96 Mam coś lepszego. Zimne piwo, ilość 6.

5

Mam niedosyt. Trzeba odpalić FIFĘ

0

@Adamski69 Ja akurat dałem gola Celty po kursie 1.8, ale inne nie weszły.

0

Nawet da się oglądać to Atletico. Nie ma już tylko bronienia wyniku. Nie sądziłem, ze kiedykolwiek to napiszę.

1

@pauletaa I to Llorente jeszcze nadepnął gościa na wślizgu.

0

Karny dla Atletico, którego nie powinno być.

0

Najważniejsze, że mieliśmy większe posiadanie piłki i więcej podań!

10

@Janiama Przestań szerzyć panikę codziennie, poważnie chłopie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Southampton, żeby nawet gola nie strzelić...

1

@Lares Przestań grać z botami, zacznij z ludźmi.

0

@clyde Zakończył karierę.

0

Rakitić jak Solskjær, musi chyba wchodzić z ławy. Chociaż to Ci z przodu powinni zdobywać gole.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Milion bezsensownych podań wszerz boiska już dawno przestało robić na kimkolwiek wrażenie. Teraz gra się do przodu.

1

Profesor Harry Kane

0

Dawać po remis i świętujemy!

0

@Jaca27 Spodobało się, widzę. :D

0

@Mario96w Sam Messi drużyny nie pociągnie. :D

3

Niestety, sędziują pod drużynę, w której więcej czarnych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?