cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@18wojtek99 Albo Messiego raczej, dobranoc. :D
1
@mekston Higgins stracił w moich oczach ustawianiem spotkańi braniem łapówek. Oby Selby zrównał się.
2
@Damian11 Zależy od formy. Przez kilka ostatnich lat ocierał się o ten top, ale jeśli już gra na swoim poziomie, to masz rację. :)
1
@El Madridista. Bo aż dziwne, że chłop wszystko chrzani. Zawsze, gdy mu nie szło, to strzelał fochy i walił na palę, a tu źle wyglada.
1
@student97r Trump chyba choruśky.
10
@damianex10 Przypomniał się Ronnie, w dodatku z Williamsem. :)
2
@Chakalaka Pocisnął breake’m 130 na koniec.
1
@Kidd Świetne długie bile Williamasa.
2
@Hiacynk Dopóki Selby nie poukłada swoich prywatnych spraw, nie zacznie grać, jak kiedyś. Niestety, z Neilem odpadnie.
2
@Chakalaka Oby, jak Messi wczoraj.
3
@Chakalaka Teraz czekamy na Ronniego i Dinga. :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Neil Robertson zbliża się do awansu do ćwierćfinału, w którym zagra z Selby’m.
Edit. No, i awansował. :)
3
@Uukasz_93 Dokładnie, rzygać się chce, tak samo jak usytuowanie czarnoskórych aktorów na siłę, tylko po to, żeby przyznać im Oscara. :D
0
Co ten Barry Hawkins teraz zagrał...
0
@Kengo Tutaj jeszcze film, że nawet będąc przygotowanym na taką sytuację, wcale nie jest łatwo. :)
1
Jak nas Napoli ciśnie od początku, to nie jest dobrze. :D
0
@ProMILs Jest coś takiego jak maseczka do sztucznego oddychania. :)
5
Nie widzę dziś innego scenariusza.
https://zapodaj.net/images/729ff5c0f0124.jpg
0
@dv7wisnia Dobra, wracam do pracy. :D
0
To zaskakujące, jak po wyborach wzrosła liczba zakażeń w Polsce...
4
@malyras
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dobranocka.
7
Dobrze polatać rowerkiem o tej porze.
https://zapodaj.net/images/cd3add4a3a4dd.jpg
0
@michaleu Czy ten gościu nadal tam urzęduje?
7
@NeroTFP Kiedy Żubr wszedł za mocno.
1
„Gruby i chudszy” w TVN.
6
Wczoraj miałem przyjemność w sklepie uścisnąć temu Panu dłoń. Cóż to był za gol.
1
@Hushovt Chyba na każdej pozycji będzie się przewracał. :)