3

Trochę czuję się jak ta matka po odpadnięciu Barcy i Legii.
https://zapodaj.net/images/1986ff7d598b0.jpg

0

@sidzej Cześć, Sidzej. Ty żyjesz. :)

0

@msmsms Możesz kupić przez internet i zwrócić w ciągu 14 dni. Nie zaszkodzi się przekonać. :)

0

@D10SLEO 30 minut po postawieniu kuponu. Lamusy.

0

@msmsms Całe życie miałem Androida, ale przesiadłem się na iOS Iphone 11 i prędko nie wrócę.

3

@Kettger Jakie by nie były, są za duże na ich umiejętności i zaangażowanie.

0

@Kettger Bez przesady. Ekstraklapa to poziom płacowy 3 ligi niemieckiej.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Spotles Co się dzieje?

3

Legia, Legia kurczak.

0

@Xavyol Jedynka na kuponie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@JimMorrisonFCB Dziena.

3

Co tak gały, w mordę jeża wywalacie? Normalna chawira, nieee?
https://zapodaj.net/images/3343146a5dae8.jpg

4

@Hanok Warto. Chciałbym móc znowu obejrzeć pierwszy raz.

0

@norbi77 Nigdy nie zapomnę tej brameczki w LM!


2

@Coutinho007 Szkoda tego chłopa. Piotr Wańko, który targnął się na własne życie po fali memów z tą rolą. :)

0

@chudymc Ja tak mam po oglądaniu ulicznych wyścigów motocyklowych.
Polecam 1:06 :D


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

@Solimalhio Kiedy 12-letni Zlatan wyjeżdżał z rodzinnego domu, powiedział do ojca:

"Od teraz to ty jesteś głową rodziny".

0

@BarcaaVEB Niebo płacze, bo odchodzi jeden z nas. :D

0

@badiveb Teraz modne pożegnania. :P

1

Ciekawe, czy będzie druga tura głosowania.

9

Powrót do szkoły.
https://streamable.com/2qq5iy

1

@karci0 Pierwszą, najważniejszą przyczyną bezsenności są wewnętrzne monologi. :)

10

@IronSanHybrid Mógłby chłop już odejść na zasłużoną emeryturę.

0

@puyol_presidend5 Lewy, chyba więcej bramek od całej Barcy.

0

@Kwiatek67 Oby, bo to byłoby chore. :)

0

@kuz Nie, był taki zapis w kontrakcie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?