cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@_wiktoria_ Wczoraj dopiero obczaiłem, że we wszystkich częściach X-MEN tak było, więc chyba przewinąłem z 7 filmów.
0
@badej60 Ha ha!
1
Dziś wyprodukowany Harry byłby czarny, a Hermiona lesbijką.
6
@PatrychoO Czyli wychodzi na to, że źle odbierałem dotychczasowe gesty ze strony kobiet!
1
Z Harrym wymieniła uściski, rudemu tylko podała rękę.
0
@IronSanHybrid Jak tytułowy bohater Benjamin Button w filmie Davida Finchera.
0
@Colon Liczyłem, że Hiszpan urwie seta, ale nie sądziłem, że już pierwszego.
5
@IronSanHybrid Dziękuję za transmisję dla głuchoniemych. :)
0
@JimMorrisonFCB Gra, jakby obiadu nie jadł.
0
@kris81 Podbeskidzie dużo farta, a Jaga miała chyba spojenie, słupek i poprzeczkę po 45 minutach.
1
Panowie, no naprawdę, szanujmy się i nie piszmy o jedzeniu po 23.
1
@clyde Zdrowia, ale kciuków trzymał nie będę, bo muszę trzymać piwo.
1
@Hushovt A już się bałem, że tylko ja w nocy wpieprzam kiełbę z musztardą jak mój ojciec.
0
@kris81 Graty, akurat oglądałem ten mecz, więc siadło Ci już w I połowie.
0
@jeyx77x Muszę w końcu się wybrać, bo nie jest daleko.
1
@IronSanHybrid Może to bidet?!
0
Mam dziś na spróbowanie Kozela Leżak z Czech i wyprodukowanego w Polsce pod rzekomo czeskim nadzorem. I o ile ten czeski mi smakował, to ten drugi jest byle jaki... Szczególnie po przełknięciu. W Czechach to chyba nawet menel pije z klasą.
0
@kris81 Najlepszy buk na świecie. Grało się kiedyś, gdy był legalny. https://zapodaj.net/images/69b719f272cc7.png
https://zapodaj.net/images/8a0353c8d5714.png
1
@Isso89 Bo już wtedy łobuz kochał najbardziej, a że raz w miesiącu musiał pięścią przypomnieć, kto w domu rządzi...
6
@kerouac Dobra chrzestna. Mi kupiła kiedyś chałwę, to wywaliłem za płot.
0
@Isso89 Jako Hermiona nie była pełnoletnia. Chyba że chodzi Ci o Emmę Watson.
0
@Isso89 Nielegalna.
2
@Coutinho007 Strzelanina jak w 39’
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Jak ktoś ma niedosyt piłki na dziś, w EuroSport 2 trwa mecz Pucharu Niemiec: Eintracht Brunszwik - Hertha Berlin. Mamy 4:3 w 67’ minucie. Dwa ostatnie gole padły w dwie minuty.
Edit. Zapomniałbym dodać, że gra Hertha Krzysztofa Piątka (przypomniał się Szpaku i Bayern Lewego).
4
Jak widać w przypadku pewnego użytkownika, Avada Kedavra nie działa.
0
@jeyx77x I co najważniejsze, Czesi nas piwo.
Właśnie piję ziminiutkie https://zapodaj.net/images/387cb6b1cf258.jpg
0
@justfootball Kiedyś jednemu gościowi bez ręki nie chcieli wypłacić renty, bo mieli chyba nadzieję, że mu odrośnie. :D
1
@Colon Stawiam na 1:3
1
O 22:00 w EuroSport 1 półfinał US Open ATP: Carreno-Busta - Zverev. Rzadko to piszę, ale oby Niemiec wygrał.