0

@DaPi To ma z 1.5l, więc raz dwa pójdzie w taki upał. :D

0

@Roobo Zgadza się. :)
@DaPi Rozlewam do szklanki.

6

Kochanie, ostatnie szybkie piwo i pojedziemy do mamy.
https://zapodaj.net/images/5e6f6906c95ca.jpg

5

No, i po meczu. Żegnam się miłym akcentem w postaci Pani Marijany.
https://zapodaj.net/images/1d7c99edc57d2.gif

9

@barcelonaLM To w końcu trzech, czy quatro? :)

0

@Lordzi Liczyłem na więcej po Niemcu.

1

Mecz się kończy, to w końcu zaczęli grać w tenisa.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Kettger Za Suarezem przed przyjściem przemawiały liczby goli. Memphisowi w Manchesteze United nie do końca wypaliło, a w Lyonie zaczął strzelać na przestrzeni ostatnich sezonów. Warto zwrócić uwagę, że nie zawsze grał w ataku. Może dlatego niektórzy są do niego sceptycznie nastawieni.

0

@Colon Pytałem wcześniej o nią. Jak się nazywa?

0

@DaPi Ostatnio słuchałem sobie Plebanii. :c

1

@Barwindg Pamietam, gdy zaczęli transmitować ten serial, podczas gdy miałem niespełna 10 lat. Ten czas za szybko leci...

0

@Denzon Mogę Ci wygenerować linki premium do pobrania 1 sezonu z dubbingiem.

1

@Triv44 Serce małpy się przyjęło?

1

Przypomniały się stare, dobre odcinki Kiepskich. Było tego więcej. :)

Żłopuś: https://www71.zippyshare.com/v/FVffKEiF/file.html

Okrutna Pizza: https://www71.zippyshare.com/v/NaFLzNLU/file.html

Robochłop: https://www71.zippyshare.com/v/rKTqKLfP/file.html

1

@PatrychoO A pamiętasz profesora Wiktora Wektora? Grał Mariusz Czajka.

1

1

@Joe_Pesci Kiedyś widziałem takie w sklepie za 7 stów ze skóry kangura i marzyły mi się.

0

@mateuszdabski I wrzucać drugi bieg.

1

@Joe_Pesci Jak Copa Mundial.

3

@PatrychoO Kiedyś mnie dziabnął taki szerzeń w obojczyk. :/

0

@JimMorrisonFCB Jak Siara Wąskiemu - potwierdzam. Zverev wbrew pozorom może zacząć grać na luzie, a Hiszpan może być myślami przy wygranej i popełniać błędy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@PatrychoO NBA o 00:30

4

@FafitFCB Pierwsze zdanie zbędne. :D

2

@_wiktoria_ No, to było. Zdjęcie z napisem „Who am I?”, to zgadzałoby się. Może w Twojej TV jest więcej napisów.

0

@matiz1514 Ciekawe, co jest powodem. Zlekceważenie rywala? Zbyt wysoka pewność siebie? Czy może po prostu słabsza dyspozycja.

1

@badej60 Ukraińcy u mnie w robocie mówią Harry Portier. :D

0

Nie no, Zverev, zawiodłem się dzisiejszą dyspozycją. Co to za ciekawa Pani sędzia?

1

@_wiktoria_ Jakaś tam była, a co miałaś na myśli?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?