cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
No i dupa, teraz trzeba dać karnego Pięknemu.
0
Co to za ustawka w meczu Udinese? Gość biegł sam na sam z bramkarzem i piłkę wycofał. :D
0
@Colon Też fakt.
0
I ten bezradny Zidane w murze. To byli czasy.
1
@mekston Może być wielka bomba, albo kompletnie się nie wpasuje, jak obecnie Hazard, choć to dopiero początki i trzeba poczekać.
1
@marcin000019 Ja to wiem, byku. .
3
@mekston Najpierw musi opuścić ogórkową ligę, bo umiejętności ma nieprzeciętne.
7
Żarty żartami, ale prędko chyba znowu nie zobaczymy takiej dominacji dwóch piłkarzy, jak Messi i Ronaldo. Żadne tam Mbappe i Neymary.
4
@Chwytliwy Oby obchodził się z dzieckiem łagodniej, niż na boisku.
5
SHIBA przy komentarzu, jak post Player.pl przed meczem Barcelony - nie do ominięcia.
2
Dybala przy linii bocznej, jak Ronaldo na EURO 2016.
2
@MichalZZZ Cheers.
2
@MichalZZZ Proszę, nawet tak sobie nie żartuj.
3
Zawsze sobie myślę, jakby to było, jakby to wszystko się ułożyło, gdyby piwa na tym świecie nie było.
1
@MesQueUnClub_87 Z podobnych lat, uwielbiam inny film z jego udziałem, „Donnie Darko”. Ze współczesnych dobry był „Prisoners”, a dziś oglądałem „Nightcrawler”.
1
Ładnie rozegrana akacja, brawo Juve.
2
@Hiacynk Co to? Pokeball?
6
Fajna ta piłka w Serie A. Przypomina mi trochę tę:
https://d-pt.ppstatic.pl/k/r/1/8b/1b/56e83b385b69b_p.jpg?1510497694
1
@takisobiektos Oglądam ostatnio jego wszystkie mecze, i miał lepszy okres do spółki z obroną. :)
3
Szkoda, że Linetty nie oddał strzału z dystansu. Tym bardziej, że ostatnio Szczęsny w nie najlepszej dyspozycji.
1
@kuz Mówisz, ze mógłbyś mu nawet podać rękę?
1
Ronaldo fajny Vifon ma na głowie.
8
@NeroTFP Chyba że jest to dom dziecka.
3
Perez przejął Napoli?
3
Sassuolo 3 nieuznane gole.
4
@Hiacynk White to wariat. Kiedyś zabrał zmarłego brata z kostnicy i zabrał go autem do pubu na piwo. ;)
1
Sassuolo tego nie przegra.
0
@xVENUMx Twoje również, i Pań, jeśli są.
1
@MarioVeB! https://demotywatory.pl/uploads/201907/1561957669_72ex5p_fb_plus.jpg
1
@justfootball Współczuję Twojej kobiecie. :D