cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie chcę, ale muszę się napić.
6
To już kur nie jest śmieszne...
2
https://zapodaj.net/images/2b70ff8e3b024.jpg
0
Bale chyba wyśmiał przerzut Carvajala.
0
@cules100pro Oby na wstecznym. Canal+ Sport
0
Wynudziłem się na meczu Liverpoolu. Oby w Hiszpanii coś postrzelali.
3
@Mesi12 Mafia I, Morrowind, Project I.G.I., Medal Of Honor.
1
Co to za blokada policyjna pod domem Kaczora? Ochrona za 120 tysięcy miesięcznie z pieniędzy podatników nie wystarcza?
14
Witsela można faulować... Za Wasyla.
0
W sumie to zagraliśmy tak, jak przed tą całą pandemią, więc nie wiem, na co liczyłem. Druga opcja jest taka, że po obcięciu pensji chłopaki stwierdzili „jaka płaca, taka praca”.
1
Mecz dla koneserów taktyki...Nie podpisuję się pod tym.
0
@matirix20 nie przesadzaj, dostał aż 6 :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wczoraj taki Asensio strzelił bez zastanowienia minutę po wejściu na boisko, a my chcemy wejść w bramkę. Wierzę, że to tylko słabszy dzień drużyny.
2
Szkoła Smudy. Gra na remis. ;D
1
Tak poza Messim, to my chyba dzisiaj nie mamy za bardzo kim postraszyć. Czyli bez zmian. Liczę jednak na Suareza.
0
To fajne, trybuny.
https://streamable.com/2dxfyn
1
Ten Kounde z fryzem zatrzymał się chyba w czasach prohibicji w Stanach Zjednoczonych.
0
@Kacperfifa69 O, człowiekuuu. Siadaj i zimnego browara otwieraj.
0
@karszun tak https://zapodaj.net/270bf777c86cf.jpg.html
83
Z Messim można iść na miasto. Wiem, że się nie obsra w bójce. :D
0
@Shroud W szatni słuchał chyba tego
3
Na trzeźwo bym tego nie przełknął.
1
Powinni zabronić tych push-upów na łbie.
4
Brawo, Liu Kang. Jazda z Ramosem. Finish him!
25
I wszystko jasne.
https://zapodaj.net/images/36986550ad633.jpg
0
Tam, gdzie zaczyna się VAR, kończą się gole.
0
@Volk To by się zgadzało, bo Courtois sparował piłkę na słupek.
1
Wczoraj we Włoszech nawet fajnie wyglądała ta kartoniada na trybunach. No, w Hiszpanii niestety przypomina to wory na śmieci. :D