2

Nie chcę, ale muszę się napić.

6

To już kur nie jest śmieszne...

0

Bale chyba wyśmiał przerzut Carvajala.

0

@cules100pro Oby na wstecznym. Canal+ Sport

0

Wynudziłem się na meczu Liverpoolu. Oby w Hiszpanii coś postrzelali.

3

@Mesi12 Mafia I, Morrowind, Project I.G.I., Medal Of Honor.

1

Co to za blokada policyjna pod domem Kaczora? Ochrona za 120 tysięcy miesięcznie z pieniędzy podatników nie wystarcza?

14

Witsela można faulować... Za Wasyla.

0

W sumie to zagraliśmy tak, jak przed tą całą pandemią, więc nie wiem, na co liczyłem. Druga opcja jest taka, że po obcięciu pensji chłopaki stwierdzili „jaka płaca, taka praca”.

1

Mecz dla koneserów taktyki...Nie podpisuję się pod tym.

0

@matirix20 nie przesadzaj, dostał aż 6 :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wczoraj taki Asensio strzelił bez zastanowienia minutę po wejściu na boisko, a my chcemy wejść w bramkę. Wierzę, że to tylko słabszy dzień drużyny.

2

Szkoła Smudy. Gra na remis. ;D

1

Tak poza Messim, to my chyba dzisiaj nie mamy za bardzo kim postraszyć. Czyli bez zmian. Liczę jednak na Suareza.

0

To fajne, trybuny.
https://streamable.com/2dxfyn

1

Ten Kounde z fryzem zatrzymał się chyba w czasach prohibicji w Stanach Zjednoczonych.

0

@Kacperfifa69 O, człowiekuuu. Siadaj i zimnego browara otwieraj.

83

Z Messim można iść na miasto. Wiem, że się nie obsra w bójce. :D

0

@Shroud W szatni słuchał chyba tego

3

Na trzeźwo bym tego nie przełknął.

1

Powinni zabronić tych push-upów na łbie.

4

Brawo, Liu Kang. Jazda z Ramosem. Finish him!

25

0

Tam, gdzie zaczyna się VAR, kończą się gole.

0

@Volk To by się zgadzało, bo Courtois sparował piłkę na słupek.

1

Wczoraj we Włoszech nawet fajnie wyglądała ta kartoniada na trybunach. No, w Hiszpanii niestety przypomina to wory na śmieci. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?