cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tristan87 Szkoda, że nie był taki mądry, gdy poszedł w góry z psem i... wezwał ratowników GOPR, podczas gdy ktoś naprawdę mógł potrzebować pomocy.
0
Spoko tekst.
32
Odbiło jej się nasieniem.
6
Jeśli tak się zachowuje po 2-letniej abstynencji od narkotyków, to nie chcę myśleć, co było wcześniej.
0
@Arkon Piłkarze są profesjonalistami, a ci amatorami.
0
Już wolę posłuchać tego rapera.
11
Wojtek Gola: Małcin ma twałdą szczękę.
1
@Hiacynk Aż mi się przypomniał kabaret Potem. :)
0
Gola od początku przejął inicjatywę. :)
Rafon podniósł rękę na włodarza.
1
Odkąd pozamykali salony piękności, to wszyscy fotki z dzieciństwa wrzucają. (•‿•)
2
@mrwson Mimo że są milionerami i tego nie odczują, to nie każda drużyna na tym poziomie płac postąpiłaby podobnie. :)
2
Najman wbrew pozorom ma łeb na karku. Nie dopuszcza do ciężkich nokautów tyle lat, a kaska na konto leci. :D
0
Co jak co, ale ładną bułę sprzedał Małcinkowi.
2
Nie no, beka z typa.
0
@IronSanHybrid Let's get ready to La Rambla!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Walka przypominała zdobywanie ostatniej świni we wsi w czasach pandemii i braku jedzenia.
0
@dasouzar11 Co jak co, ale ziemniaczki bym oyebał do piwerka.
2
@dasouzar11 O 22 to się dopiero chodziło na ogniska. :D
0
@NeroTFP Ja tam mam z tego śmiechy i dobrze czasami pooglądać takich typów dla odmiany.
1
@NeroTFP Czego spodziewałeś się po tej "federacji"? :)
2
@JimMorrisonFCB Klasyka gatunku. Plakat Rity Hayworth na ścianie. :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Misugi14 Ostatnio kanał TVP Sport retransmitował na YT, jak i inne mecze. :)
0
@Kamilos84 Bo chyba coś było na rzeczy. :D
1
Najlepszy moment wczorajszego odcinka, jak śp. Paweł Zarzeczny prowokował Żewłakowa. :D
0
Kogo oni dzisiaj wzięli do tego Hejt Parku... Rozenek w wersji męskiej.
2
Nie wiedziałem, że tyle czworonogów jest w mojej okolicy. Szkoda tylko, że musiały doczekać się takich czasów, żeby ich właściciele wyprowadzili je na spacer. :(
0
@tadzik447 Tadzik, u Ciebie na górze może lepiej będzie widać z okna. :D
0
@tadzik447 Irytuje trochę fakt, że akurat od strony mojego okna.