1

@tristan87 Szkoda, że nie był taki mądry, gdy poszedł w góry z psem i... wezwał ratowników GOPR, podczas gdy ktoś naprawdę mógł potrzebować pomocy.

0

Spoko tekst.

32

Odbiło jej się nasieniem.

6

Jeśli tak się zachowuje po 2-letniej abstynencji od narkotyków, to nie chcę myśleć, co było wcześniej.

0

@Arkon Piłkarze są profesjonalistami, a ci amatorami.

0

Już wolę posłuchać tego rapera.


11

Wojtek Gola: Małcin ma twałdą szczękę.

1

@Hiacynk Aż mi się przypomniał kabaret Potem. :)


0

Gola od początku przejął inicjatywę. :)
Rafon podniósł rękę na włodarza.

1

Odkąd pozamykali salony piękności, to wszyscy fotki z dzieciństwa wrzucają. (•‿•)

2

@mrwson Mimo że są milionerami i tego nie odczują, to nie każda drużyna na tym poziomie płac postąpiłaby podobnie. :)

2

Najman wbrew pozorom ma łeb na karku. Nie dopuszcza do ciężkich nokautów tyle lat, a kaska na konto leci. :D

0

Co jak co, ale ładną bułę sprzedał Małcinkowi.

2

Nie no, beka z typa.

0

@IronSanHybrid Let's get ready to La Rambla!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Walka przypominała zdobywanie ostatniej świni we wsi w czasach pandemii i braku jedzenia.

0

@dasouzar11 Co jak co, ale ziemniaczki bym oyebał do piwerka.

2

@dasouzar11 O 22 to się dopiero chodziło na ogniska. :D

0

@NeroTFP Ja tam mam z tego śmiechy i dobrze czasami pooglądać takich typów dla odmiany.

1

@NeroTFP Czego spodziewałeś się po tej "federacji"? :)

2

@JimMorrisonFCB Klasyka gatunku. Plakat Rity Hayworth na ścianie. :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Misugi14 Ostatnio kanał TVP Sport retransmitował na YT, jak i inne mecze. :)

0

@Kamilos84 Bo chyba coś było na rzeczy. :D

1

Najlepszy moment wczorajszego odcinka, jak śp. Paweł Zarzeczny prowokował Żewłakowa. :D


0

Kogo oni dzisiaj wzięli do tego Hejt Parku... Rozenek w wersji męskiej.

2

Nie wiedziałem, że tyle czworonogów jest w mojej okolicy. Szkoda tylko, że musiały doczekać się takich czasów, żeby ich właściciele wyprowadzili je na spacer. :(

0

@tadzik447 Tadzik, u Ciebie na górze może lepiej będzie widać z okna. :D

0

@tadzik447 Irytuje trochę fakt, że akurat od strony mojego okna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?