6

3

@liberoFCB Czytałem głosem Kurskiego. :D

3

@RosjaninBut Kompletnie nie widzę tego Martineza u nas. Już widzę te narzekania użytkowników na niego w I sezonie. :)

3

@Kamil92 Nie każda kobieta to żmija czy kobra. :D
+ za lwa, niesamowite bydlę.

3

@AnnaMarianna Chyba jesz dużo owoców z pestkami, bo seplenisz. :D

12

Młoda godzina, a piwo samo się nie wypije.

3

W takim challenge'u mógłbym wziąć udział. :)
https://streamable.com/j2uej

0

@Witekk10 Plus jest taki, że możesz wypić 5/6 wieczorem i następnego dnia głowa nie boli. :)

0

@tristan87 Za każdym razem tak samo śmieszy.

6

Dziś o 15:55 w TVN 7 - Naga broń 33 1/3: Ostateczna zniewaga
. Leslie Nielsen to jest gość.

0

@-barca4ever- Musi być po polsku?

1

@BarcaInfo Przypomniał mi się trening Messiego i Suareza.


12

@prokofiew No tak, im się wszystko należy. :D

0

@malyszu Mogliby dać coś z LM. Tydzień temu ten sam mecz był na Eleven. :(

10

1

@contowsky Po części swoje jaja też chroni przed mrozem. :D

0

@contowsky Słaby ten loł king. :D

1

@macio_944 Ktoś z redakcji za to beknie.

0

@Witekk10 Pewnie przez barwę pomyślałeś, że dużo, a to tylko 3,8. :D

1

@Misanthrope Siedzi we flaczku na dysku. :D

2

Serio, dobranoc już. Rammstein. Usłyszałem to na Słowacji i mnie osowiało. :D


0

@Peniu Moje dzieciństwo i kasety przegrywane na magnetofonie Thomsona. :)


0

@Colon Słuchaj tego akordeonu na początku. :)


0

Z kolei ja, uwielbiam ten kawałek. 1993r. :)


2

2

@DaPi Jednak od strony czysto sportowej, chyba tylko on poza Messim potrafił zacząć akcję w środku boiska, przejść kilku rywali i strzelić gola. Był to nasz dodatkowy atut w ataku. Messi wiecznie grał nie będzie, Suarez wraca po kontuzji, a reszta piłkarzy każdą piłkę na siłę pcha do Messiego, bojąc lub nie potrafiąc uderzyć. No, po prostu przydałby się taki Neymar w tym momencie.

0

@Sccaner Dobrze pamiętasz. Messi zerwał więzadło w kolanie i pauzował prawie 2 miesiące. :)

0

@mateuszdabski BB odpuściłem w II sezonie. Zwyczajnie zrobiłem przerwę i nie miałem ochoty powrócić do tego serialu. Był wtedy na niego wielki boom, który chciałem sprawdzić. :)

7

Podczas oglądania meczu wstałem i biłem brawo po tej bramce Neymara, dosłownie.


0

@dontripe Odpadłem w II sezonie. Wiem, że dla wielu tutaj to dziwne. Jednak spróbuję I sezon na próbę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?