0

@Jaca27 Im dalej na zachód, tym większa zaraza. Tak było, jest i będzie. Wszystkie największe zarazy tam były. Oni się tam bawią jak na wakacjach, podczas gdy my przestrzegamy zasad bezpieczeństwa. :)

0

@Triv44 Jakie? Bo zbliża się ten moment.

0

@Filip_10 Absolutnie nie. Tak byłoby w przypadku np. płyt CD. :)

3

@Filip_10 Masz 2 tygodnie na zwrot bez podania przyczyny. Oczywiście kupując przez internet. Możesz nawet zamówić przez internet z odbiorem osobistym, wtedy tak samo. :)

0

@PatrykBarca Bo założę się, że w większości przypadków to ten typ człowieka, który twiedzi, ze „jego i tak nic nie weźmie”, wiec wyjdę sobie do ludzi.

0

@Janiama Jestem ciekaw, którzy to ludzie umierają. Czy Ci, którzy ograniczają wyjścia, czy Ci, którzy pchają się do skupisk ludzi...

0

@ShinobiQWE To też zależy od miejsca, w którym pracujemy. Czy ktoś z Twoich znajomych zachorował teraz lub wcześniej, gdy były te grypy i inne?

0

@Colon Eleven Sports 1

0

@ShinobiQWE Bardziej miałem na myśli to, że całodobowe siedzenie w skupiskach ludzi, jak robią to Włosi i Hiszpanie, naraża ich na to. Mają wywalone na to.

0

Dużo ludzi za bardzo panikuje, jakby wirus przychodził po wszystkich siedzących w domach. Polacy swój rozum mają i większość stosuje się do zaleceń pozostania w domach i ograniczenia wychodzenia z domu. Za to należy nas pochwalić. Tymczasem co chwilę pojawiają się głosy o zarażonych i zgonach we Włoszech czy Hiszpanii, ale sami spójrzcie, jakie tam jest podejście. Większość traktuje ten czas jako wakacje i masowo przesiadują całymi dniami w takich miejscach publicznych jak chociażby kawiarnie. Hiszpańska czy włoska telewizja co chwilę to pokazywała, że mają trochę inne podejście do tej sytuacji od nas, dlatego dzieje się tak, a nie inaczej. Czy ktoś z Was ma znajomych, którzy zostali poważnie zarażeni, lub znajomych, którzy mają takich znajomych? Ja osobiście nie mam, tak jak nie miałem przy poprzednich epidemiach typu ptasia grypa. Siedźmy w domach, unikajmy skupisk ludzi, a wierzę, że żadnemu z Was nic się nie stanie i tego Wam życzę.

2

@Veb1233 To ta głupio mądra feministka, która twierdzi, ze kobiety w piłce powinny zarabiać tyle samo, co mężczyźni, a jej drużyna dostała bęcki od 15-latków?

1

@kubix05 To był ten odcinek, w którym Ferdek palił kotem w piecu? ;D

14

Ech, Iniesta. Spieszmy się kochać piłkarzy, tak szybko od nas odchodzą.

0

@catluck Pięknie nim Messi pomiatał w tym spotkaniu.

0

Pora zacząć Klasyk na Eleven Sports 1

0

@AmigoBlancos Gożka? :D

0

@Uukasz_93 Sami sobie winni, wakacje sobie urządzają w miejscach publicznych.

0

@Jordi10 Ronnie podkreślał w ostatnich wywiadach, że on już nie skupia się na tytułach i pora na rekreacyjną grę.

2

@Mati90fcb To o system bądź spokojny, bo przy instalacji wybierasz język.

1

@Mati90fcb Odradzam kupowanie składaków, lepiej samemu złożyć. Co do Windy, będzie język polski, tak jak kupując w Polsce masz dostępne w systemie inne wersje językowe.

10

@beznicku1000 Lucas Digne ma u mnie dozgonny szacunek za pomoc ofiarom zamachu terrorystycznego w Barcelonie.

4

@Mario96w Jeśli już szaleję to samemu, mnie nie będzie szkoda w razie czego. Z pasażerami staram się jechać ostrożnie, no ale czasami człowiek ma chwilę słabości i pociąg do adrenaliny.

0

@MikusBarca Wiem, dlatego było to jednorazowy wybryk. Byłem sfrustrowany staniem w korkach w Krakowie.

1

@Mario96w Nie chwalę się, bo do dziś mam wyrzuty sumienia przez mój nieodpowiedzialny wyczyn, ale było to 210 km/h (licznik przekłamuje o 5-10 km/h) w drodze na Słowację Hondą Accord VI 1.8i Vtec w cztery osoby z pełnym bagażem.

2

@Mankind Na PW poszedł link premium ważny 24h. Będzie pobierało full łączem lub odtwórz np. w VLC Media Player strumień z tego linku, jeśli nie chcesz pobierać. :)

1

@Mankind Chcesz 720p o wadze 2.6 GB czy 1080p o wadze 4 GB?

1

@Mankind Niestety, na razie tylko z napisami.

2

@MichalZZZ Najcenniejszą zgubą były pieniądze z I komunii.


0

@Gall Podręcznikowy przykład niezawiązanych sznurówek, które wkręciły się w łańcuch.

0

@tusieQ To dobrze. Sam jestem ciekaw, co to było. Czasami kompy tak mają, że coś gdzieś nie styknie i wariują. Nie ma sprawy, właśnie piję. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?