- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1820 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
81 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1820 Culés
0
Dużo ludzi za bardzo panikuje, jakby wirus przychodził po wszystkich siedzących w domach. Polacy swój rozum mają i większość stosuje się do zaleceń pozostania w domach i ograniczenia wychodzenia z domu. Za to należy nas pochwalić. Tymczasem co chwilę pojawiają się głosy o zarażonych i zgonach we Włoszech czy Hiszpanii, ale sami spójrzcie, jakie tam jest podejście. Większość traktuje ten czas jako wakacje i masowo przesiadują całymi dniami w takich miejscach publicznych jak chociażby kawiarnie. Hiszpańska czy włoska telewizja co chwilę to pokazywała, że mają trochę inne podejście do tej sytuacji od nas, dlatego dzieje się tak, a nie inaczej. Czy ktoś z Was ma znajomych, którzy zostali poważnie zarażeni, lub znajomych, którzy mają takich znajomych? Ja osobiście nie mam, tak jak nie miałem przy poprzednich epidemiach typu ptasia grypa. Siedźmy w domach, unikajmy skupisk ludzi, a wierzę, że żadnemu z Was nic się nie stanie i tego Wam życzę.
0
@cchesterr43 Ile mamy siedzieć w domach? Myślisz, że za 2 tygodnie wirus magicznie zniknie? A jak będziemy siedzieć w domach za długo to wiele przedsiębiorstw zbankrutuje
0
@ShinobiQWE Bardziej miałem na myśli to, że całodobowe siedzenie w skupiskach ludzi, jak robią to Włosi i Hiszpanie, naraża ich na to. Mają wywalone na to.
0
@cchesterr43 Ja o tym wiem, ale jak my wrócimy do pracy to znowu pojawią się skupiska ludzi.
1
@cchesterr43 Bo my jako naród mamy to w genach. Jak przyjdzie zagrożenie, jakieś nieszczęście potrafimy się zmobilizować i podporządkować. Oczywiście w jakiś 80 procentach bo są wyjątki.
0
@ShinobiQWE To też zależy od miejsca, w którym pracujemy. Czy ktoś z Twoich znajomych zachorował teraz lub wcześniej, gdy były te grypy i inne?