cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@aspider Miażdżyca murowana.
0
@JimMorrisonFCB Skąd pobrałeś? Jakie jest rozszerzenie pliku? Próbowałeś uruchomić w trybie zgodności np. z Windowsem 98?
0
@mekston Zgadza się. Wiara dodała mu skrzydeł.
16
Tak mnie z nudów naszło na starą gierkę.
https://zapodaj.net/images/6ddabcfa62a01.jpg
0
@Jordi10 Trump przez ostatnie lata zrobił mega postępy, bo graczem od dawna był świetnym. Przestał się podpalać, przez co często odpuszczał mecze, a skupił się na doskonaleniu gry taktycznej. No, i te jego rotacje i pozycjonowanie białej - coś pięknego.
Z kolei Wilson gra świetnie, dopóki nie jest na telewizyjnym stole, wtedy chłop traci na jakości, przez co często odpadał w decydujących fazach turniejów.
1
@FafitFCB Ciekawe czy ten plastik w okularach jest biodegradowalny?!
3
@FafitFCB Pics or it didn't happen. :)
0
@IronSanHybrid Dialogi jak u Andrzeja Pilipiuka w przygodach Jakuba Wędrowycza.
0
@tusieQ A wypinałeś wszystkie kable z płyty i karty graficznej i podpinałeś na nowo? Coś musi być niedopięte lub chłodzenie nie tam, gdzie trzeba, bo resetuje się. Monitor jest OK, bo to komp się nie włącza. Spróbowałbym odłączyć jeszcze grafikę i naprawdę podpiąć do innego ekranu na wyjściu ze zintegrowanej grafiki. Jeśli to wszystko nie pomoże, zostaje podmianka zasilacza, RAM, a w najgorszym wypadku slot PCI-E został uszkodzony lub inny element płyty. Sprawdź jeszcze na nowej baterii zasilającej.
0
@tusieQ Twój komp sam się resetuje. Jeśli nie zafundowałeś mu żadnych wstrząsów podczas sprzątania, to prawdopodobnie coś nie do końca siedzi w slocie lub kable od zasilania. Wypiąłbym wszystko łącznie z kablami i podpiął na nowo, upewniając się, że każdy pin się styka z sekcją zasilania. Jeśli wypinałeś chłodzenie z zasilania, upewnij się, ze nie pomyliłeś na płycie głównie CPU_OPT z CPU_FAN oraz czy kabel od zasilacza poprawnie siedzi w sekcji na płycie. Minimalne niedopięcie kabli w slotach mogą być przyczyną. To samo z grafiką, zasilanie wypiąć i wpiąć. Grafika pod ciężarem swojej wagi nie zwisa do dołu? Może trzeba ją mocniej przykręcić od tylu obudowy. Rozumiem, że reset BIOSU robiłeś z wyłączonym zasilaczem?
0
@tusieQ Masz pewność, ze drugi kabel jest OK? Sprawdzałeś w monitorze, czy jest wybrane poprawne źródło sygnału? Możesz wypiąć HDMI z grafiki i podpiąć bezpośrednio do portu zintegrowanej grafiki na kompie? To może być wszystko, metodą prób i błędów trzeba próbować.
0
@tusieQ Sam się resetuje co chwilę? Wypnij i wypnij ponownie zasilanie od chłodzenia procesora i w obudowie. Kość zostaw na swoim miejscu, w przypadku jednej ma być w pierwszym numerycznie slocie.
0
@tusieQ Spróbowałbym jeszcze kilku rzeczy.
1) Podpiął kompa pod tv i sprawdził, czy będzie obraz.
2) Reset BIOS poprzez wyjęcie baterii na kilka minut.
3) Jeśli masz 2 kości RAM, spróbowałbym odpalić kompa na pojedynczej kości.
4) Jeśli masz 2 sloty PCI-E, przełożyłbym kartę do drugiego slotu.
5) Jeśli masz zapasowy zasilacz, albo możesz od kogoś pożyczyć, podmień je.
Jak to nie zadziała, popróbujemy dalej.
0
@tusieQ Udało się?
0
@tusieQ No i RAM też.
0
@tusieQ Odpiąłbym i podpiął ponownie wszystkie kable, które ruszałeś, łącznie z zamontowaniem grafiki w slocie.
0
@tusieQ Masz w monitorze wybór źródła sygnału?
23
@eckov Podobno gdy 12-letni Zlatan opuszczał rodzinny dom, powiedział do ojca: „od teraz to ty jesteś głową rodziny”.
0
@GirlfcbPL Ostrzegam tylko, że momentami może przestraszyć.
0
@GirlfcbPL Na pierwszą myśl przyszedł mi The Sixth Sense.
0
@derlysy1979 Osobiście, nie oszczędzałbym na bezpieczeństwie, bo naprawdę ta pogoda jest nie do przewidzenia, ale zrobi kolega jak uważa.
0
@GirlfcbPL Byłoby łatwiej, gdybyś podała gatunek lub film, do którego się odnieść.
0
@NeroTFP A więc tyle lat żyłem w błędzie!
1
@derlysy1979 Na razie zostawiam, wczoraj w mazowieckim śnieg padał.
0
@kamson24 Na końcu przyszli dwaj goście z białym kaftanem, bo przerwała nagrywanie.
0
@creative7 Michelin Pilot Sport 4
0
@NaFazieHitman Brzmi jak scenariusz z serialu Black Mirror. :)
0
@Ilona_VeB Pobiegaj jak Ramos na bieżni w domu.
3
@Triv44 Jednak nadal można poczuć się jak dziecko.
7
"Harry Potter i Komnata Tajemnic" o 16:45 w TVN Siedem. To już 18 lat.^^