0

@Barca1992 Aż mi się przypomniała spowiedź online i transfer grzechów. :D http://www.ojciec-dyrektor.de/grz2.htm

1

@PatrykBarca To niech zamkną i zakłady pracy. Dlaczego mam być narażony w kontakcie z drugim człowiekiem?

1

Polecam przeczytać książkę "Blackout" o przerwie w dostawie prądu w całej Europie. Wtedy dopiero by się działo. :)
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/243909/blackout

2

Zawiedziony słabym, drugim sezonem serialu "Mindhunter", dzisiaj zacząłem oglądać trzeci sezon "The Deuce". Polecam tym, którzy nie widzieli. Klimat lat osiemdziesiątych z poprzednich sezonów został zachowany. Porno, używki i alfonsi.

0

@KmN Kolego, ale ekstra podatki to my omijamy. :) Jeśli wejdzie, 1690 oddasz Baśce.

4

@pluszek Atletico zagrało dobrze w pierwszym meczu, a Liverpool ślizga się od kilku tygodni. Mogą nie awansować. :)

1

1

@Tuc Młody, stosuj się do tych zasad i będzie OK. Tylko szybko, bo zaraz znowu usuną. https://zapodaj.net/images/590b44041347d.jpg

0

@Tuc Każdy, kto zjadł banana - umarł. :)

0

Z tego, co się orientuję, Valencia ostatni raz straciła 4 gole u siebie z Arsenalem w półfinale Ligi Europy w zeszłym roku.

5

Kurs na 3:4 Atalanty - 80. Kurs na 3:0 Lipska: 12

2

@YoungTalents Bo mają to coś, mają głód sukcesu.

1

Chłopaki z Tottenhamu, wracajcie do domu.


0

@SuperVegeta Gdyby to był Ronaldo, to nadal dzik? :D

0

Lloris przy dwóch golach miał piłę w łapach, no ale strzały były zbyt celne.

0

@Kompletny No i dobrze. Przynajmniej coś się będzie działo.

1

Ciekawe, o czym media będą panikować za miesiąc. Uchodźcy już się znudzili, teraz jest wirus...

0

@Explode Nie przesadzajmy. 3:0 byłoby możliwe. Nie zapominajmy o Liverpoolu, Romie czy Barcelonie z PSG.

0

@Hiacynk Kolor skóry faulującego nie dziwi.

0

@tristan87 Dziękuję.

5

Po takim meczu aż chce się iść do kopalni na nocną szychtę!

4

Spieprzyliście nam niedzielę.

1

Ten Ederson nie należy chyba do najinteligentniejszych bramkarzy. Dzisiaj przynajmniej 3 razy naraził drużynę na stratę gola.

0

@YoungTalents To wpadły 2 samobóje? :D

1

@xVENUMx Daj spokój. BTTS na kuponie. Mogłem dać over 2.5 po tym samym kursie.

0

Żałosny dzisiaj jest ten Everton. 2 strzały do 75. minuty. Nie potrafią wyprowadzić piłki z własnej połowy.

0

@Hiacynk Ronnie sam to zresztą podkreśla w wywiadach, że teraz gra już tylko dla zabawy. Marka mimo wszystko zawsze darzyłem sympatią, a jego gorsza gra w ostatnich czasach podobno jest podyktowana problemami osobistymi. Oby szybko wrócił i pokazał swoją najlepszą grę.

0

@TheNekro94 Coś koło 6:13. :)

4

Ronnie O'Sullivan. Nigdy wcześniej nie widziałem tego podejścia do stołu. Niesamowite.

1

@Hubert98 A będzie jeszcze gorzej, bo Real wygra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?