cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon Pamiętam, pamiętam.
Było tych gier trochę. Żałuję, że kiedyś sprzedałem Amigę.
1
@IronSanHybrid Sporo już tego jest. :)
https://tiny.pl/tblx8
0
Widzę, Hiszpanie wywalone jaja i wakacje sobie robią.
1
@IronSanHybrid That's what she said! :D
19
Wziąłem z kuchni mandarynkę i zacząłem się śmiać, ale rodzinie nie wytłumaczysz, dlaczego.
0
Dla Bogów jesteśmy jak muchy dla chlopców zabijane z nudów.
0
@xVENUMx Martinez jakoś mi nie pasuje do 1 drużyny z Neymarem. Będą zgrzyty. :D Poza tym Coutinho średnio pasuje mi na kreującego akcje, to egzekutor (a w zasadzie, taki kiedyś był).
5
@Kamiloza91 Zdrówka!
0
@kulek22 Właśnie sprawdziłem. Jest 1 kod kreskowy na opakowaniu zbiorczym dla 12 butelek.
1
@kulek22 Nabiłem po kodzie kreskowym ze zgrzewki. Drugą nabiło normalnie. :D
0
@kulek22 Ostatnio wziąłem w Biedrze 2 zgrzewki wody lekko gazowanej Polaris. W kasie samoobsługowej jedną ze zgrzewek policzyło mi jako jedną wodę. Szukałem kogoś na sklepie, ale że nikogo nie było i tylko 1 osoba przy kasie, to niech tracą. :)
0
@Hrzan W barach orientalnych u obcokrajowców ciężko o to. :)
0
@4drian0 Zadzwoń do firmy, z której chcesz kupić i spytaj, bo to różnie może być.
1
Byłem wypłacić 2 dychy na żarcie z bankomatu. W czterech nie ma już kasy. ^^
1
@MichalZZZ Mój dzisiaj odszedł o 12. Wiem, co czujesz. Trzymaj się!
1
@FafitFCB Za duża moc, albo nie wyjąłeś z jakiegoś sreberka. :D
14
@tomono Rozmowom, przyjacielu.
6
@adi7adi8 Zajście z meczu.
0
Uwielbiam serial "The Deuce" właśnie za takie soundtracki.
2
@MesQueUnClub96 Z taką wiedzą poszedłbym do Milionerów. :)
4
@Kompletny Czy Ahonen zostanie w końcu pokonany na następnych zawodach?
1
@Mns21 Po kasie, jaką przynoszą prawa telewizyjne, nie dziwię się. Ostatni klub ligi angielskiej dostaje tyle, co Real czy Barcelona w Hiszpanii.
0
Świetny mecz w wykonaniu Leverkusen. Miło się ich oglądało.
1
@NeroTFP A co miały powiedzieć dzieci Beara Grylls'a na wieść o wspólnych wakacjach?
3
@Munio BET365 Tęsknię!
0
@KmN Podpłyniemy, zacumujemy na chwilę. :D
47
Hej, niestety muszę zostać 2 tygodnie w kwarantannie na statku, bo jest podejrzenie o koronawirusa. Odezwę się. Przesyłam video ze statku.
https://streamable.com/5foxk
0
Teraz to by nie przeszło w TV. :D
0
@chroma93 Ładnie opanował Ighalo piłeczkę. Strzał nie do obrony.
2
Piękna brama z rzutu wolnego dla Basel.
https://www.flashscore.pl/mecz/Q7oyjI3j/#wideo