- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1522 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
31
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1522 Culés
12
Takich ludzi powinno się zamykać przymusowo i nie pozwolić im wyjść. Na klucz.
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/89722603_3157554737602053_1214334524712812544_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_sid=110474&_nc_ohc=B1oyEkdy4YMAX_p1Buo&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=084b4fc731ee9b01fed45b2dcd45c729&oe=5E8EEE4A
1
@NeroTFP A co miały powiedzieć dzieci Beara Grylls'a na wieść o wspólnych wakacjach?
0
@NeroTFP dlaczego?
1
@NeroTFP panikujesz strasznie, jest sporo miejsc które nie są odwiedzane zbyt często a mają takie atrakcje o które ktoś zapytał..
7
@FCB24 No niech pomyślę?Może kur dlatego,ze jest pandemia?
1
@NeroTFP histeryzujesz jak zwykle. zastrzel go odrazu
0
Np w moim powiecie jest kilka takich miejsc, które wiem że nie są uczęszczane a posiadają takie atrakcje o które ktoś zapytał
5
@MarioVeB! Nie, nie histeryzuję. To jest po prostu brak odpowiedzialności. Nie jest to okres wolny od żłobków, przedszkoli i szkoły, a okres kwarantanny.
Wyjazd dla własnej satysfakcji nie jest koniecznością i czymś, co musi być spełnione teraz. Nie po to pozamykali żłobki, aby sobie robić wakacje.
0
@Hushovt tiaaaa
0
@NeroTFP taa i dziecko ma siedziec ciagle w domu ,
11
@MarioVeB! A lepiej by zostało nosicielem?Kur chociaż raz niech Polacy przestaną sobie robić na złość bo to kwestia życia.
0
@MarioVeB! Bingo! Właśnie tak.
0
@NeroTFP okej zgodzę się z faktem że nie po to zamyka się szkoły itp ale jeśli ktoś chce być w takich górach, dojedzie sam na miejsce z rodziną i ma do dyspozycji domek sam dla siebie i rodziny a przy tym otoczenie które nie jest zaludnione to czemu nie ?
0
@NeroTFP dobre sobie
0
@DarekFCBnaZawsze co innego bujanie się po kościołach, marketach i ogólnie miejscach w których znajduje się dużo ludzi