2

Dla mnie to tez jest czerwona. Nie zabrał nogi.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Tomo1989 Milan sprzed paru lat nam się szykuje.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Setien na środek pola.

1

City też ostatnio pocisnęło Liverpool 4:0, żeby zaraz przegrać z Southampton...

0

3

@adi7adi8 Uwielbiam typa. Szkoda, ze kontuzja przed paroma laty pokrzyżowała mu losy w karierze.

16

Ten Puig to jest kot. Były Gomesy i Suarezy, ale chłop w każdej akcji pcha piłkę do przodu prostopadłymi piłkami, bez zbędnych bezproduktywnych podań wszerz boiska, stwarzając przy tym groźne akcje.

2

Rozpykaliby dziś Real jak siemasz.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Zatopić w końcu tę żółtą łódź podwodną.

0

Jeden kucał, drugi cierpi na zespół Möbiusa. Czy my nie możemy mieć w końcu trenera, który będzie żył przy lini bocznej?...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

14

I tak się wygrywa mecze, a nie jakieś rzuty karne dwa mecze pod rząd.

0

@escarabajo I to po ziemi. Każdy wiedział, gdzie uderzy, a mimo to bramkarze nie byli w stanie nic zrobić. Mowa rzecz jasna o grze w Arsenalu.

3

Przecież nam strzeliłaby gola reprezentacja polityków z Kaliszem na czele.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Było City na kuponiku?

2

Dlaczego Hamiltonka nie lubicie?
https://www.instagram.com/p/B9J7WRtKzZ2/

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Pep przy 4:0 daje wskazówki do zdobycia kolejnych bramek, a nasz dziadek cieszy się każdym remisem.

1

Guardiola, wracaj do domu!

0

@Chwytliwy Zacząć zawsze można... :D

3

Kiedyś natknąłem się na mądry cytat w pewnej grze. Taki trochę na czasie. :)
https://zapodaj.net/images/699b043d8eca0.jpg

2

Co za łeb strzelił samobója w Spal

2

Sędziowanie w Hiszpanii bez zmian.
https://zapodaj.net/images/73bbc5dd18b6a.jpg

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?