1

Ocamposa buty wyprzedziły.

5

A ja znowu zobaczyłbym tego Pana na naszej ławce trenerskiej.
https://zapodaj.net/images/46a497c6d4bdb.jpg

1

@Chakalaka Byłoby lepiej, jeszcze na meczyk LE by się załapał.

2

@itmustbejoke Dać podwyżki na zachętę. ^^

3

@Ratamahatta Przecież Semedo to jeździec bez głowy. Dobiegnie do pola karnego i nie wie, co zrobić. Taki Alves przynajmniej zapitalał, potrafił dorzucić , a nawet uderzyć .

1

Wilson już zrezygnowany jak nasze gwiazdki po I połowie.

1

@Hiacynk Wilson ma to do siebie, że im dalej w turnieju dochodzi, tym gorzej gra. Wyjątkiem był wygrany turniej w ubiegłym roku.

39

W restauracji siedzą dwaj murzyni i jeden mulat.
Przychodzi kelner i pyta się mulata:
- Co podać najjaśniejszy Panie?

0

Milioner wielki, a nie trafia. Aż ze śmiechu za znajomymi psa obudziliśmy.

0

@kosmos91 Iniesta miał jaja i odszedł, bo nie dawałby 100% drużynie.

0

@Statistics Jednak to nie wystarczyło. :(

3

Posłowie jednogłośnie przyznali sobie podwyżki. Kto by pomyślał.

0

Pora zacząć finał MŚ: Ronnie O’Sullivan - Kyren Wilson. Grają do 18 wygranych partii.

1

O’Sullivan ma takie zdolności, że musi być X-Menem

1

Koniec na jakiś czas z oglądaniem ich meczów. Brak walki to brak szacunku dla kibica.

0

Pięknie się weekend zaczyna.

1

@BarcaInfo Jakichś, Panie redaktorze. :D

0

Ostatnia partia w meczu O’Sullivan - Selby. Dzieje się!

1

O’Sullivan, Mistrzu, dajesz!

1

@Teletubis Nawet Paderborn przegrało tylko 3:2 :D

1

Niczym Niemcy - Brazylia

1

@Coutinho007 W tym sezonie trochę im umniejszasz. :)

0

Dawaj, Ronnie! Tu to jest dopiero wyrównane spotkanie.

0

@tobiasson92 „To jest żałosne”. :D

1

@Lucassito Do żula mam więcej szacunku.

1

Uspokoiłem puls, przełączyłem na snookera. Polecam.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Chyba trzeba przesiąść się na snookera. Ale Selby’emu trzęsie się ręka.

1

Czuję się wydymany w dupkę, zresztą przyzwyczaili nas już do tego.

0

Nawet ostatnie Paderbron w lidze niemieckiej przegrało niżej. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?