La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2111 Culés

9

Koniec. Neil Robertson wygrał z Barrym Hawkinsem 13:9 i awansował do ćwierćfinału.
Rywalem Australijczyka w kolejnym spotkaniu będzie Mark Selby.


@Hiacynk @Slazmi @1996messi @Kidd @mekston @Jordi10 @Coutinho007 @tobiasson92 @damianex10

konto usunięte

3

@Chakalaka Mam nadzieję, że Robertson zagra w półfinale z Ronniem. :)

3

@student97r
Ja też, chociaż chciałbym aby spotkali się dopiero w finale.

3

@Chakalaka Teraz czekamy na Ronniego i Dinga. :)

2

@cchesterr43
Czuję, że Ronnie na nowym suknie będzie nie do zatrzymania

konto usunięte

2

@Chakalaka No to mamy przerwę do wieczora... 2 x 13-9...

2

@Chakalaka Oby, jak Messi wczoraj.

2

@student97r tez jestem za takim układem, ale znając Selbyego i jego niewygodny styl gry może być różnie. OSullivan mysle, ze tez wolalby zagrac z Robertsonem niz Selbym.

konto usunięte

1

@Chakalaka Moim zdaniem Robertson przejdzie Selby'ego. :D Uwielbiam patrzeć na grę Australijczyka, świetny snookerzysta.

2

@Hiacynk Dopóki Selby nie poukłada swoich prywatnych spraw, nie zacznie grać, jak kiedyś. Niestety, z Neilem odpadnie.

1

@Hiacynk
Też tak sądzę. Jako wierny kibic Ronniego i Robertsona będę miał spory dylemat w ewentualnym półfinale z ich udziałem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?