0

gg, wielka szkoda

3

ale backhand Igi!!!

0

Ale co tam Amrabat na prawo podał, to jego kurde

0

@fenix1983 gratulacje! sam miałem urodziny kilka dni temu i przestrzegam przed bliźniętami - mają dwie twarze ;-)

2

@koziar to z tajskiego zna, nie francuskiego

0

ja trochę nie o tym pisałem, ale okej ;-)

0

z całym szacunkiem, ale śmierci mi to scamem i tyle - niby nie może chodzić, noga nie jest sprawna a on tak sobie wchodzi po schodach do klatki, chodzi w niej i stoi na kontuzjowanej nodze.

0

imagine Eden w jakimś kasztanie grającym w lidze mistrzów strzela 3 bramy w meczu z Realem, widzę to

0

ale mu przysrał w dosiadzie XDDD

0

@killingjoker101 gracias!
wszystko wskazuje na to, że na twitch.tv też będzie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Ktos11111 co? skoro coś jest na żywo na amazon prime, to nie jest w jakimś gówno iptv.

0

@killingjoker101 jakiś link?

6

nie ma wyjścia, 10 herbów dostałem, czas zrzucić gruz na prześcieradło

3

@Przemek2323 właśnie dlatego w tym roku trzeba liczyć na to, że kaczy nie będzie miał większości, nic więcej.

39

za 10 zielonych walę klocka na notatniku prześcieradeł

2

@FcPortoFan1999 oczywiście, to jedna z wad tego typu demokracji.

2

właśnie w naszym kraju dobiegł koniec demokracji - sejm odrzucił weto senatu w sprawie komisji badającej rosyjskie wpływy. hańba, naprawdę

Andrzej, proszę, wetuj lub daj do pseudotrybunału.

4

co dobrego u Muniaka? pękła już dupa?

4

u prześcieradeł na notatniku już porady co trzeba zrobić i petycja o rewolucje kadrową XD

1

@Kidd no dlatego to raczej wersja "kto byłby odpowiedni".

0

właśnie oglądam panów z meczyki.pl i jest temat Barcelony - tj. sprzedać Raphinie, De Jong na pozycję Busiego, obudowany Gavim i Pedrim - odklejeni, czy na plus?

ewentualne (potencjalne) zastępstwo Busiego - Zubimendi, Rodri, Ambrabat, Lobotka.

0

@DonMatteo901 Lahoz? nie, dziękuję

3

głośniej Bożydar pajacu

1

@bartas97 oby tak było - fajnie, że rośnie liczba młodych trenerów w Eklapie

1

no nie wiem, trochę dziwny wybór w Rakowie

2

@skubi99 o, nie tylko ja jestem z Nowego, pozdrawiam!

0

co tam się odjaniepawliło w Rakowie?

2

@Antimadridista_WR z taką grą jak obecnie nie wróżę wielkich wyników :)

0

Drodzy, czy ktoś z was współpracuje z psychoterapeutą/psychiatrą, najlepiej w stolicy? Poszukuję kogoś sprawdzonego, godnego polecenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?